Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Thumb down από εμένα εξαιτίας του χρόνου που απαιτεί για την πίστωση του εμβάσματος.

Από ανάλογη εμπειρία σε μεταφορά χρημάτων από τράπεζες εντός της ΕΕ,τα χρήματα φαίνονται μετά από 1 εργάσιμη.

Εδώ εξαντλεί τα περιθώρια των 4 ημερών!Έχασα μια προσφορά έτσι που έληξε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανανεωμένο UI στην 2.0 και στο Android. Η προσθήκη που είδα εγώ είναι ότι πλέον μπορείς να φιλτράρεις κατά ημερομηνία και κατά τύπο τις κινήσεις στη Revolut σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κάνω και εγώ μια ερώτηση ..

 

συγχωρέστε με αν έχει απαντηθέι.

 

τυχών refund που γίνονται απο ebay - bangood κλπ προς την mastercard της revolut εμφανίζονται κανονικά; άμεσα ή μετά από 3-4 μέρες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα θετικά από το update.

προσθέτεις όσα και όποια νομίσματα επιπλέων θες

στα εμβάσματα που στέλνεις από revolut, τώρα μπορείς να προθέσεις και σχόλιο στον παραλήπτη

 

θα περίμενα περισσότερες πληροφορίες από τις ήδη εκτελεσμένες αγορές και ίσως ένα αναλυτικό statement, όπως υπάρχει στην number26

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη νέα έκδοση του app, στο my card, δεν φαίνεται πλέον ο αριθμός της κάρτας και ζητάει να τον ξαναγράψω για να το κάνει link. Το έχετε παρατηρήσει και εσείς αυτό;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη νέα έκδοση του app, στο my card, δεν φαίνεται πλέον ο αριθμός της κάρτας και ζητάει να τον ξαναγράψω για να το κάνει link. Το έχετε παρατηρήσει και εσείς αυτό;

Σε εμένα φαίνεται.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η νέα έκδοση μετά από 3 λεπτά που έχω ανοιχτή την εφαρμογη κρασαρει!Στην παλιά πότε δεν με έκλεισε.Θα περιμένω να το διορθώσουν...Σε κανέναν αλλο αυτο το πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά καλύτερο το νέο UI αν και στο drag της λίστας συναλλαγών προς τα επάνω θα το ήθελα πιο smooth.

 

Δεν βρίσκω τον τρόπο να εμφανίσω στην αρχική σελίδα παραπάνω νομίσματα. Τα προσθέτω στο exchange rate και στο converter, αλλά δεν μπορώ να βρω πώς προστίθενται και εκτός. Το έχει κάνει κάποιος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη νέα έκδοση του app, στο my card, δεν φαίνεται πλέον ο αριθμός της κάρτας και ζητάει να τον ξαναγράψω για να το κάνει link. Το έχετε παρατηρήσει και εσείς αυτό;

 

Τελικά φαίνεται ότι δεν είχα μόνο εγω το πρόβλημα...

Όταν πάς να τον ξαναγράψεις βάζεις τον αριθμό και πατάς το tick σου βγάζει error?

Είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα, στο support δεν ήξεραν να με βοηθήσουν και το έλυσα μόνος.

Άμα έχεις android πήγαινε διαχείριση εφαρμογών, επέλεξε το revolut app, στην συνέχεια κάνε εκκαθάριση δεδομένων, εκκαθάριση cache.

Όταν ανοίξεις το app θα είναι σαν να το έχεις μόλις εγκαταστήσει για πρώτη φορά οπότε πηγαίνεις, "I have an account”, βάζεις τον αριθμό του κινητού σου, σου έρχεται verification code me sms, και…. problem solved (τουλάχιστον για εμένα) - ενημέρωσα και το support για να ξέρουν :P -

 

 

Η νέα έκδοση μετά από 3 λεπτά που έχω ανοιχτή την εφαρμογη κρασαρει!Στην παλιά πότε δεν με έκλεισε.Θα περιμένω να το διορθώσουν...Σε κανέναν αλλο αυτο το πρόβλημα;

 

Κάνε μια δοκιμή το παραπάνω ίσως λυθεί το πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...