Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσπαθώ να παραγγείλω φυσική κάρτα (tap to order your plastic card) και μετά την επιβεβαίωση του PIN που επιθυμώ για την κάρτα μου εμφανίζει : (unknown error) και δεν προχωράει η διαδικασία. Μήπως επειδή δεν έχει χρήματα ακόμη η κάρτα ; (έστειλα έμβασμα χθές) συνέβει κάτι ανάλογο σε κάποιον άλλο ;

και σε εμενα εβγαζε το ιδιο μηνυμα μεχρι που συμπληρωσα ολα τα πεδια κ μετα το πηρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να κάνω και εγώ μια ερώτηση. Επειδή διαβάζω ότι πολλοί έχουν παράπονα από την revolut γιατί να μην προτιμήσουμε moneysafe card;

απο οσο γνωριζω εχει υψηλοτερες χρεωσεις. βεβαια αν ψαξεις στο φορουμ θα βρες και αλλες λυσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα  ερωτημα απο τις  14  του  μηνος ειχα κανει ενα εβρασμα απο την τραπεζα  μου στην  revolut 50 ευρο,....  απο την  τραπεζα μου λεει οτι το εμβρασμα εκτελεστηκε σημερα εχουμε  δευτερα  που εινε η 3 εργασιμι  μερα και τα λεφτα  ακομα να μπουνε στην revolut...

 

λετε να  χαθηκανε;;;;

 

\δηλαδη θα εχουμε τον  φοβο να μην  μπουνε στην  καρτα;;;

 

τι  κολπα κανει τωρα  η revolut΄΄;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω και εγώ μια ερώτηση. Επειδή διαβάζω ότι πολλοί έχουν παράπονα από την revolut γιατί να μην προτιμήσουμε moneysafe card;

Για πες ενα, αυτοι που δεν βρίσκουν τα εμβάσματα κατα πλειοψηφία εχουν κανει οι ιδιοι λάθος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα  ερωτημα απο τις  14  του  μηνος ειχα κανει ενα εβρασμα απο την τραπεζα  μου στην  revolut 50 ευρο,....  απο την  τραπεζα μου λεει οτι το εμβρασμα εκτελεστηκε σημερα εχουμε  δευτερα  που εινε η 3 εργασιμι  μερα και τα λεφτα  ακομα να μπουνε στην revolut...


 


λετε να  χαθηκανε;;;;


 


\δηλαδη θα εχουμε τον  φοβο να μην  μπουνε στην  καρτα;;;


 


τι  κολπα κανει τωρα  η revolut΄΄;;;;


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γραψτο αλλη μια φορά, οι 2 δεν ειναι αρκετές...

 

Τωρα, απαντωντας, το εστειλες 14, εφυγε 14? (Αν το εστειλες μεσημέρι θα εφυγε 15). Για να χαθηκανε θα πρεπει να εχεις κάνει εσυ λάθος... δε χανονται έτσι απλά ουτε εχει όρεξη η barclays (=revolut) να σου φάει 50€...

Βιάζεσαι παντως γιατι μεσολαβούσε ΣΚ. Περιμενε το Τριτη-Τετάρτη με πιο πιθανή την Τρίτη...

 

Παιδιά, το εχουμε πει. Οποιος βιάζεται και αγχώνεται υπαρχουν άλλοι τρόποι για αγορές απο εξω, βρωμάει ο τόπος απο εναλλακτικές.

 

Η revolut παραμένει η πιο συμφέρουσα οικονομικά και εγω σε αυτην εχω στραφεί εκτός εαν βιάζομαι οποτε κανω το κολπο με το Paypal balance.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

εχω ενα  ερωτημα απο τις  14  του  μηνος ειχα κανει ενα εβρασμα απο την τραπεζα  μου στην  revolut 50 ευρο,....  απο την  τραπεζα μου λεει οτι το εμβρασμα εκτελεστηκε σημερα εχουμε  δευτερα  που εινε η 3 εργασιμι  μερα και τα λεφτα  ακομα να μπουνε στην revolut...

 

λετε να  χαθηκανε;;;;

 

\δηλαδη θα εχουμε τον  φοβο να μην  μπουνε στην  καρτα;;;

 

τι  κολπα κανει τωρα  η revolut΄΄;;;;

 

Οσες φορες και να το ξαναγραψεις δεν θα μπουν τα χρηματα απο αυτο τον λογο .... ηρεμησε και περιμενε μια δυο μερες ακομη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει 138 σελιδες αυτο το θεμα και οι 100 ειναι " εχω βαλει χχχ ευρω απο "τοτε" και δεν εχουν εμφανιστει, λετε να μου τα φαγανε?".Αν τους πεις οτι τους τα φαγανε ισως μιλησουν στο support και βγαλουν ακρη!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...