Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ρωτήσω και εγώ κάτι, έχω δυο κκινητά και έχω περάσει την εφαρμογή και στα δύο, φυσικά υπάρχει εγγραφή μόνο για το ένα . Έχω περάσει τα ίδια στοιχεία και στα δύο. Στις επαφές μου εμφανίζει ότι και στα δύο έχω revolut.έκανα μια μεταφορά από το ένα κινητό 1 € στο άλλο , αλλά δεν φένετε τίποτα απλώς ότι αφαιρέθηκαν 1€ από τον λογαριασμό. Τι γίνετε; που βρίσκετε το 1€ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπερδεμένα τα γράφεις...

Πόσους τηλεφωνικούς αριθμούς έχεις?

Πόσους λογαριασμούς revo έχεις?

καθολου δεν μου φανηκαν εμενα, 2 τηλ, 1 λογαριασμο

Καλημέρα στην παρέα.Νεος στο άθλημα έκανα Τρίτη την πρώτη μου κατάθεση,ποτέ περίπου βλέπετε χρήματα στον λογαριασμό μετά την καταθεσή σας;

ή σημερα ή αυριο το αργοτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπερδεμένα τα γράφεις...

Πόσους τηλεφωνικούς αριθμούς έχεις?

Πόσους λογαριασμούς revo έχεις?

Έχω δύοτηλέφωνα ένα λογαριασμό revo , αλλά τον ίδιο λογαριασμό τον έχω και στα δυο τηλέφωνα όπου και από τα δύο μπορώ να κάνω συναλλαγές.

Δουλεύω και δεν μπορώ να απαντώ άμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω και εγώ κάτι, έχω δυο κκινητά και έχω περάσει την εφαρμογή και στα δύο, φυσικά υπάρχει εγγραφή μόνο για το ένα . Έχω περάσει τα ίδια στοιχεία και στα δύο. Στις επαφές μου εμφανίζει ότι και στα δύο έχω revolut.έκανα μια μεταφορά από το ένα κινητό 1 € στο άλλο , αλλά δεν φένετε τίποτα απλώς ότι αφαιρέθηκαν 1€ από τον λογαριασμό. Τι γίνετε; που βρίσκετε το 1€ ;

Στην αλλη σου τσεπη

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δύοτηλέφωνα ένα λογαριασμό revo , αλλά τον ίδιο λογαριασμό τον έχω και στα δυο τηλέφωνα ....

Δεν ήξερα ότι γίνεται αυτό!

Δηλαδή, έκανες εγγραφή στην υπηρεσία δηλώνοντας διεύθυνση-τηλέφωνο κλπ και απέκτησες μια συγκεκριμένη κάρτα revolut.

Μετά πώς συσχετίστηκε η ίδια κάρτα με ένα δεύτερο ξεχωριστό τηλεφωνικό νούμερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αλλη σου τσεπη

Κάνεις λάθος γιατί και στα δυο τηλέφωνα με τον ίδιο λογαριασμό είναι-1 €

Δεν ήξερα ότι γίνεται αυτό!

Δηλαδή, έκανες εγγραφή στην υπηρεσία δηλώνοντας διεύθυνση-τηλέφωνο κλπ και απέκτησες μια συγκεκριμένη κάρτα revolut.

Μετά πώς συσχετίστηκε η ίδια κάρτα με ένα δεύτερο ξεχωριστό τηλεφωνικό νούμερο?

Γίνετε γιατί στο δεύτερο τηλέφωνο δηλωνεις τον αριθμό του πρώτου, σου έρχεται ένας κωδικός στον πρώτο τηλέφωνο τον βάζεις στο δεύτερο και έχεις δυο τηλεφωνΑ με τον ίδιο λογαριασμό
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνεις λάθος γιατί και στα δυο τηλέφωνα με τον ίδιο λογαριασμό είναι-1 €

Γίνετε γιατί στο δεύτερο τηλέφωνο δηλωνεις τον αριθμό του πρώτου, σου έρχεται ένας κωδικός στον πρώτο τηλέφωνο τον βάζεις στο δεύτερο και έχεις δυο τηλεφωνΑ με τον ίδιο λογαριασμό

Ώπα περίμενε!

Άρα λοιπόν η κάρτα σου είναι ταυτοποιημένη με έναν αριθμό τηλεφώνου και όχι με δύο διαφορετικούς.

Συνεπώς έχεις 2 συσκευές (και όχι 2 τηλέφωνα) με τον ίδιο λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους και καλο μηνα!

 

Θα ηθελα καποιος που εχει αποθηκευσει τις εικονες με τα screenshots απο τα ebankings των τραπεζων στην πρωτη σελιδα να τις ανεβασει ξανα διοτι δεν μπορω να τις ανοιξω. 

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ώπα περίμενε!

Άρα λοιπόν η κάρτα σου είναι ταυτοποιημένη με έναν αριθμό τηλεφώνου και όχι με δύο διαφορετικούς.

 

Συνεπώς έχεις 2 συσκευές (και όχι 2 τηλέφωνα) με τον ίδιο λογαριασμό.

Έχω δύο διαφορετικά τηλεφωνα με δύο διαφορετικούς αριθμούς με τον ίδιο λογαριασμό revo .
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα σε ολους και καλο μηνα!

 

Θα ηθελα καποιος που εχει αποθηκευσει τις εικονες με τα screenshots απο τα ebankings των τραπεζων στην πρωτη σελιδα να τις ανεβασει ξανα διοτι δεν μπορω να τις ανοιξω. 

 

Ευχαριστω.

Για δες εδώ

Έχω δύο διαφορετικά τηλεφωνα με δύο διαφορετικούς αριθμούς με τον ίδιο λογαριασμό revo .

Θεωρώ ότι η revo είναι συσχετισμένη με τον ένα αριθμό, ο άλλος δεν υπάρχει καν στο profile σου.

Επεξ/σία από turbat0s
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, με εναν ειναι, αλλα το εχω κανει κι εγω αυτο που λεει με την βοηθεια βεβαια του titanium backup,

γιατι διαφορετικα δεν με αφηνε, πηρα backup δηλαδη απ το 1ο κινητο και φορτωσα την εφαρμογη και στο 2ο (2ος αριθμος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλέ έκανες 1-2 πατατιες και γέμισε το θέμα σκουπίδια, φτάνει νομίζω

Το ρε φίλε να το πεις αλλού και όχι σε μένα, εγώ έκανα μια ερώτηση μήπως κάποιος που ξέρει να μου απαντήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...