Προς το περιεχόμενο

LeuPay MasterCard και LeuPost


Braker1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει δοκιμάσει κανείς να πιστωσει τη leupay Με πιστωτική mastercard?

Πόσο χρεωσε προμήθεια;

Ναι γίνεται. Ετσι την φορτιζω

1% με ελάχιστο 0,50€ ειναι η προμήθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα, είμαι 18 ετών και δεν έχω κάποιο λογαριασμό σε καμια τράπεζα, πήγα να βγάλω και δεν με αφήνουν τα CC εκτος αν πάω φαντάρος/δουλέψω κάπου, ο πατέρας μου έχει μια mastercard πειραιώς, χρειάζομαι paypal για να πληρώνομαι μέσο internet (κάνω δουλειές), τι μπορώ να κάνω με την leupay ρε παιδεία? για βοηθήστε με λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειχα βαλει 2 καρτες συν την καρτα της Leupay στον λογαριασμο μου ομως τις καρτες μου δεν τις δεχοταν για να φορτωσω τον λογαριασμο και τις εκανα delete  μεσα απο την εφαρμογη τωρα παω να περασω μια αλλη που εβγαλα και μου λεει οτι εχω συμπληρωσει το οριο των καρτων!! δηλαδη αμα τις σβησω τις παλιες δε μπορω να βαλω καποια νεα?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειχα βαλει 2 καρτες συν την καρτα της Leupay στον λογαριασμο μου ομως τις καρτες μου δεν τις δεχοταν για να φορτωσω τον λογαριασμο και τις εκανα delete  μεσα απο την εφαρμογη τωρα παω να περασω μια αλλη που εβγαλα και μου λεει οτι εχω συμπληρωσει το οριο των καρτων!! δηλαδη αμα τις σβησω τις παλιες δε μπορω να βαλω καποια νεα?!

Σωστα ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστα??!!  :wacko: μα αφου δεν τις δεχοταν ηταν visa και τις διεγραψα δηλαδη τωρα δε μπορω να περασω μια Mastercard??

 

Όχι δυστυχώς. Το θέμα σύνδεσης καρτών σε αυτό το account το ξεχνάς πλέον. Το αναφέρουμε πάρα πολλές φορές σε αυτό το topic: μεγάλη προσοχή στη σύνδεση καρτών και να μην προσθέτουμε άσκοπα κάρτες που είναι γνωστό ότι δεν λειτουργούν για φόρτιση γιατί "καίγονται" οριστικά οι διαθέσιμες θέσεις για σύνδεση καρτών (2 σε μη verified, 5 se verified λογαριασμούς αν θυμάμαι καλά). Επ' ουδενί VISA (δεν λειτουργεί καμία). Μόνο Mastercard, πλην ΕΘνικής τράπεζας που είναι δοκιμασμένο ότι δεν λειτουργούν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δυστυχώς. Το θέμα σύνδεσης καρτών σε αυτό το account το ξεχνάς πλέον. Το αναφέρουμε πάρα πολλές φορές σε αυτό το topic: μεγάλη προσοχή στη σύνδεση καρτών και να μην προσθέτουμε άσκοπα κάρτες που είναι γνωστό ότι δεν λειτουργούν για φόρτιση γιατί "καίγονται" οριστικά οι διαθέσιμες θέσεις για σύνδεση καρτών (2 σε μη verified, 5 se verified λογαριασμούς αν θυμάμαι καλά). Επ' ουδενί VISA (δεν λειτουργεί καμία). Μόνο Mastercard, πλην ΕΘνικής τράπεζας που είναι δοκιμασμένο ότι δεν λειτουργούν.

καταλαβα...εχω στειλει απο την αρχη τα ενγραφα ταυτοποιησης οταν λοιπον γινει ο λογαριασμος μου verified θα εχω ακομα 2 κενες θεσεις για καρτες αν καταλαβα καλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταλαβα...εχω στειλει απο την αρχη τα ενγραφα ταυτοποιησης οταν λοιπον γινει ο λογαριασμος μου verified θα εχω ακομα 2 κενες θεσεις για καρτες αν καταλαβα καλα!

Και παλι σωστα καταλαβες. Σε ενα μηνα θα απαντας εσυ στις αποριες των αλλων
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά έχει καταφέρει κανείς να φορτίσει Leupay συνδέοντας αυτή τη Mastercard της Viva Wallet; Έλαβα μια Viva Wallet σήμερα έτσι για να υπάρχει...

Παλιοτερα δούλευε αλλά πλέον δε δουλεύει, όπως σταμάτησαν να περνάνε και μια σειρά άλλες αγορές με αυτη στο εξωτερικό. Πριν περνούσε μέχρι και στο aliexpress....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιοτερα δούλευε αλλά πλέον δε δουλεύει, όπως σταμάτησαν να περνάνε και μια σειρά άλλες αγορές με αυτη στο εξωτερικό. Πριν περνούσε μέχρι και στο aliexpress....

Ακριβως το ιδιο πηγα να γραψω και με προλαβες. Πριν ενα μηνα ειχα φορτισει την Laupay με Viva , ειχα κανει αγορά απο το eBay μεσω paypal με την viva και αγορα απο το Aliexpress με την viva. Και απορουσα γιατι ολοι βγαζουμε καρτες απο το εξωτερικό ενω υπάρχει η viva.

Τωρα πλεον δεν περναει ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ιδια και εγω πριν λιγες μερες δοκιμασα την Viva και δεν περνουσε στο Leupay αλλα πλεον ουτε στα κινεζικα μαγαζια που πριν περναγε  :mellow:  απο το κακο στο χειροτερο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει παιδιά ευχαριστώ. Έτσι κι αλλιώς αστεία είναι η Viva (ούτε καν επώνυμη δεν είναι-"VIVA WALLET" έχει αντί ονοματεπωνύμου). Την πήρα, την είδα και έφριξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια,

 

Αν και εψαξα δεν βρηκα η μαλλον καλυτερα δεν ειδα το τι γινεται στην περιπτωση που εχουμε λεφτα μεσα στο paypal και θελουμε να τα παρουμε.

Εαν παρω μια leupay και την συνδεσω στο paypal θα μπορω να μεταφερω τα χρηματα του paypal στην καρτα ΚΑΘΩΣ και να μπορω να τα συκωσω μεσω ΑΤΜ Η να κανω αγορες μεσω της φυσικης καρτας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...