Προς το περιεχόμενο

LeuPay MasterCard και LeuPost


Braker1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

για αυριο πρωι..αν κανω εμβασμα αυριο πρωι δευτερα θα μπουνε τα λευτα?αν εισε κατοχοσ leupay και εχεισ στον λογαριαζμο σου λευτα να βρουμε εναν τροπο να σου δωσο λευτα να μου στιλισ μεσο leupay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για αυριο πρωι..αν κανω εμβασμα αυριο πρωι δευτερα θα μπουνε τα λευτα?αν εισε κατοχοσ leupay και εχεισ στον λογαριαζμο σου λευτα να βρουμε εναν τροπο να σου δωσο λευτα να μου στιλισ μεσο leupay.

Εχεις κάρτα χρεωστικη Mastercard Eurobank? Αν ναι δοκίμασε να καταθέσεις χρήματα άμεσα μέσω αυτης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν εχω,αν βρο και εινε σε αλλο ονομα μπορει να μεταφερη ταλευτα στον λογαριαζμο μου?


δεν μου δεχτηκε απο eurobank tι αλλο μπορω να κανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν εχω,αν βρο και εινε σε αλλο ονομα μπορει να μεταφερη ταλευτα στον λογαριαζμο μου?

δεν μου δεχτηκε απο eurobank tι αλλο μπορω να κανω

 Πειραιώς ή Alpha (οποιασδήποτε τράπεζας πλην Εθνικής). Mastercard πάντα και μόνο. Αν δεν δουλεύει πλέον δεν μπορείς να κάνεις τίποτα άλλο πέρα από το να στείλεις έμβασμα. Αν το είχες κάνει χθες αντί να το συζητάμε, σήμερα το απόγευμα μπορεί και να είχαν πιστωθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνώμη αν έχει ήδη απαντηθεί αλλά στη διαδικασία αποστολής εμβάσματος προς leupay τι βάζουμε στο reference Number? τον αριθμό λογαριασμού? ξέρω ότι είναι προσωποποιημένος ο λογαριασμός αλλά υπάρχει περίπτωση αν το αφήσουμε κενό να μη φανούν τα χρήματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει reference number στη leupay γιατί δεν χρειάζεται. Δεν βάζει τίποτα άλλο εκτός του ΙΒΑΝ και του ονοματεπώνυμου δικαιούχου εφόσον ζητείται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

5 ειναι αλλά υπάρχει η παρακάτω λεπτομέρεια που δεν ήξερα. Οπότε αν βάλεις 4 δεν παίξουν λογο CC και τις αφαιρέσεις θα έχεις μόνο 1 διαθέσιμη.

 

We would like to kindly inform you that the maximum number of linked cards to
LeuPay account is 5. Please note that the limit counts all cards, linked to
the account regardless of their status, including the deleted ones. Please be
advised that you could link again any of the cards that was previously
deleted.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ειναι αλλά υπάρχει η παρακάτω λεπτομέρεια που δεν ήξερα. Οπότε αν βάλεις 4 δεν παίξουν λογο CC και τις αφαιρέσεις θα έχεις μόνο 1 διαθέσιμη.

 

We would like to kindly inform you that the maximum number of linked cards to

LeuPay account is 5. Please note that the limit counts all cards, linked to

the account regardless of their status, including the deleted ones. Please be

advised that you could link again any of the cards that was previously

deleted.

 

Το απόσπασμα που παραθέτεις αναφέρεται στην πλήρη Leupay (και όχι με σαφήνεια στη Wallet που ρωτήθηκε). Κι εγώ αρχικά πριν το προσέξω έγραψα 5 και μετά το διόρθωσα γιατί δεν είμαι σίγουρος ότι ισχύουν τα ίδια. Αυτή η λεπτομέρεια είναι γνωστή εξ' αρχής πάντως. Κάρτα που συνδέεται μια φορά, δεσμεύει οριστικά μια από τις διαθέσιμες θέσεις σύνδεσης. Για αυτό θέλει προσοχή και προγραμματισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To 3 κάρτες που έγραψες προκύπτει από κάπου; προσωπική εμπειρία;

 

Όχι. Απλά κάπου νομίζω θυμάμαι αυτό το νούμερο (3). Δεν είμαι σίγουρος αν ήταν για wallet ή για πλήρη Leupay σε στάδιο πριν το verified. Ρώτα στο support για να σιγουρευτείς. Δεν βρήκα καμία αναφορά στο λίγο που έψαξα. Κι αυτά αλλάζουν με τον καιρό. Είδα μάλιστα σήμερα ότι τελικά η Wallet έχει προμήθεια φόρτισης με κάρτες 0.5% με ελάχιστο τα 0,25€ (αντί 1% με ελαχ. τα 0,50€ της φουλ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...