Προς το περιεχόμενο

LeuPay MasterCard και LeuPost


Braker1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

παρολο που η LeuPay θα εξακολουθει να λειτουργει οπως την ξερουμε, εχει δωθει μεγαλυτερη εμφαση στο LeuPay Wallet ωστε να γινονται και πληρωμες μεσω NFC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα σε ολους!Θα ηθελα να ρωτισω αν η LeuPay δεχετε την μεταφορα μεσω χρεωστικης καρτας mastercard πειραιως.Ειχα διαβασει στο παρελθόν οτι περνουσαν και θελω να το σηγουρεψω τωρα για να ανοιξω λογαριασμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχασα το κινητό μου σήμερα. Πράγμα που σημαίνει ότι δεν έχω πρόσβαση στο gatekeeper και άρα δεν μπορώ να μπω στο ebanking ούτε από desktop. Θυμάται κανείς αν υπάρχει άλλη λύση να το γυρίσω σε SMS εκτός του τηλεφώνου στο support;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Έχασα το κινητό μου σήμερα. Πράγμα που σημαίνει ότι δεν έχω πρόσβαση στο gatekeeper και άρα δεν μπορώ να μπω στο ebanking ούτε από desktop. Θυμάται κανείς αν υπάρχει άλλη λύση να το γυρίσω σε SMS εκτός του τηλεφώνου στο support;

nope... τηλ στο support... +352 27516565

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχασα το κινητό μου σήμερα. Πράγμα που σημαίνει ότι δεν έχω πρόσβαση στο gatekeeper και άρα δεν μπορώ να μπω στο ebanking ούτε από desktop. Θυμάται κανείς αν υπάρχει άλλη λύση να το γυρίσω σε SMS εκτός του τηλεφώνου στο support;

Και sms που θα λαβεις ; Εχεις δηλωσει αλλο κινητό ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Και sms που θα λαβεις ; Εχεις δηλωσει αλλο κινητό ;

μπορει να βγαλει το ιδιο νουμερο σε αλλη SIM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και sms που θα λαβεις ; Εχεις δηλωσει αλλο κινητό ;

 

Αυτό που λέει ο VICKR. Η γκαντεμιά είναι ότι έγινε σήμερα 7 το απόγευμα και δεν πρόλαβα τα μαγαζιά ανοιχτά. Δευτέρα πρωί θα πάω να πάρω νέα SIM στο ίδιο νούμερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχασα το κινητό μου σήμερα. Πράγμα που σημαίνει ότι δεν έχω πρόσβαση στο gatekeeper και άρα δεν μπορώ να μπω στο ebanking ούτε από desktop. Θυμάται κανείς αν υπάρχει άλλη λύση να το γυρίσω σε SMS εκτός του τηλεφώνου στο support;

 

Τελικά βρήκα ένα backup του gatekeeper με Titanium που είχα κρατήσει από το χαμένο τηλέφωνο, το έκανα restore σε άλλη συσκευή και δούλεψε κανονικότατα. Το γύρισα και σε επιβεβαίωση με SMS (πλέον έρχονται απροβλημάτιστα ακόμα και σε Wind από όσο βλέπω) και μάλλον θα τα αφήσω έτσι από εδώ και στο εξής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκα στο leupay.eu γραφτηκα αναβασα ταυτοτιτα λογαριασμο δεη κτλπ.

Τωρα πως παιρνω την καρτα καιμπως την φορτιζω ?

 

Διαβάζεις το 1ο post.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα διαβαζω αλλα ειναι μεγαλο το topic και δεν εχω βγαλει ακρη ακριβως.

Τωρα θα περιμενω σε μερες τη φυσικη καρτα την οποια θα βαλω στο site και θα κανω το verification ?

Και μετα πως θα κανω top-up εμβασμα 1000 ευρω απο την τραπεζα πειραιως ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά απαντήθηκε μέσα σε τόσες σελίδες αλλά αν μπορείς κάποιος να βοηθήσει θα με βοηθούσε πολύ :)

 

Έχω μαζέψει κάποια λεφτά από cashback, διαφημίσεις, youtube κλπ κλπ στην paypal κ θέλω να τα βγάλω, με αυτά που διάβασα στο thread μπορώ να κάνω μία Leupay και να την συνδέσω στην paypal ώστε να τα βγάλω κ μετά μπορώ είτε να φορτώσω revolut είτε να τα βγάλω κατευθείαν από ATM.

 

Αυτό θα γίνεται κάθε 2-3 μήνες, οι κινήσεις που θα γίνονται στην Leupay μπορούν να ελεγχθούν από εφορία κλπ;

Η leupay μοιράζει τα στοιχεία των κινήσεων όπως οι ελληνικές τράπεζες; Είναι κρίμα για ένα μικρό χαρτζιλίκι να μπλέξω, αν είναι να τα αφήνω στην paypal.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...