Προς το περιεχόμενο

Γνωμες για Automarin


cococrops

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Joshua21 είπε

Δεν θυμάσαι καλά, δες πως είναι μέσα ένα aygo από τα πρώτα:

25990864_8_b.jpg

Να έλεγες ξέρω γω fiat panta του 80, εκείνα όντως είχαν σχεδόν γυμνό εσωτερικό.

κι ομως εχω μπει και εγω σε νοικιαρικο aygo που ηταν γυμνο απο μεσα σε μεγαλο9 βαθμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, paylidis είπε

κι ομως εχω μπει και εγω σε νοικιαρικο aygo που ηταν γυμνο απο μεσα σε μεγαλο9 βαθμο...

Το τι θεωρεί ο καθένας μας ως "γυμνό" είναι σχετικό, και στη συγκεκριμένη περίπτωση αδιάφορο.

Αυτό που συζητάμε εδώ είναι οι κολώνες από μέσα, ε σε κανένα aygo δεν βλέπεις τη λαμαρίνα στις κολώνες, την επένδυση βλέπεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

Το τι θεωρεί ο καθένας μας ως "γυμνό" είναι σχετικό, και στη συγκεκριμένη περίπτωση αδιάφορο.

Αυτό που συζητάμε εδώ είναι οι κολώνες από μέσα, ε σε κανένα aygo δεν βλέπεις τη λαμαρίνα στις κολώνες, την επένδυση βλέπεις.

Έβλεπες τις πόρτες σίγουρα Κ μου είχε κάνει πολύ εντύπωση για την κολώνα δε θυμαμαι αλλά κ εμένα χλωμό μου φαίνεται να μην είχε επένδυση από πάνω τη στιγμή μάλιστα που από εκεί βγαίνει κ η ζώνη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, paylidis είπε

Έβλεπες τις πόρτες σίγουρα Κ μου είχε κάνει πολύ εντύπωση για την κολώνα δε θυμαμαι αλλά κ εμένα χλωμό μου φαίνεται να μην είχε επένδυση από πάνω τη στιγμή μάλιστα που από εκεί βγαίνει κ η ζώνη 

Ο φίλος παραπάνω αυτό ισχυρίστηκε, ότι από μέσα βλέπει τη λαμαρίνα της κολώνας η οποία είναι "τσαλακωμένη".

Ε δεν παίζει κάτι τέτοιο σε σύγχρονο αυτοκίνητο, όσο μικρό και να είναι.

Επεξ/σία από Joshua21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rε παιδια ας μη κανουμε γενικη συζητηση

 

αν θελει ας ποσταρει το μοντελο που ειχε/εχει το θεμα και καμμια φωτο (εκτος αν καταφερε να το επιστρεψει και να παρει τα χρηματα)..

βασικα τα ιδια στοιχεια πρεπει να δωσει σε δικηγορο ή/και πραγματονομωνα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Joshua21 είπε

Ο φίλος παραπάνω αυτό ισχυρίστηκε, ότι από μέσα βλέπει τη λαμαρίνα της κολώνας η οποία είναι "τσαλακωμένη".

Ε δεν παίζει κάτι τέτοιο σε σύγχρονο αυτοκίνητο, όσο μικρό και να είναι.

Αμα έχει τσαλακωθεί  η κολώνα και ήθελε να το αγοράσει ελπίζω να του έδιναν και κανά κομμάτι σκοινί να δένει τις πόρτες που δεν θα έκλειναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αυτοκίνητο το αγόρασα με 119.000 χλμ. μετά από το γενικό service, με όλες τις εγγυήσεις που προσφέρει η Auto Marin. Μετά από 15.000 χλμ στο Πρώτο service (λάδια και φίλτρο λαδιού) , 5 μήνες από την αγορά,  μου βγάλανε ένα σωρό ανάγκες και ένα λογαριασμό στα ύψη ενώ υποτίθεται ότι τα service για 5 χρόνια είναι δωρεάν. Δεν ίδρωνε το αυτί τους. Αποτέλεσμα, έφυγα χωρίς να κάνω service, δεν ανανέωσα την ασφάλεια και πάω για service στην επίσημη αντιπροσωπία με κόστος κάτω από το μισό. Σε  οποιοδήποτε άλλο ευνομούμενο κράτος θα το είχανε κλείσει το μπουρδέλο και θα τους είχαν χώσει μέσα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Hippolytis είπε

Το αυτοκίνητο το αγόρασα με 119.000 χλμ. μετά από το γενικό service, με όλες τις εγγυήσεις που προσφέρει η Auto Marin. Μετά από 15.000 χλμ στο Πρώτο service (λάδια και φίλτρο λαδιού) , 5 μήνες από την αγορά,  μου βγάλανε ένα σωρό ανάγκες και ένα λογαριασμό στα ύψη ενώ υποτίθεται ότι τα service για 5 χρόνια είναι δωρεάν. Δεν ίδρωνε το αυτί τους. Αποτέλεσμα, έφυγα χωρίς να κάνω service, δεν ανανέωσα την ασφάλεια και πάω για service στην επίσημη αντιπροσωπία με κόστος κάτω από το μισό. Σε  οποιοδήποτε άλλο ευνομούμενο κράτος θα το είχανε κλείσει το μπουρδέλο και θα τους είχαν χώσει μέσα.

Να και κάτι που ακούω για πρώτη φορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

 είναι απατεώνες λένε ότι έχει πέντε χρόνια εγγύηση Και ούτε έξι μήνες δεν πέρασαν σε γνωστό μου του χάλασαν τα φρένα και όταν τους πήρε τηλέφωνο του είπαν ότι η εγγύηση είναι μόνο για φίλτρα και λάδια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που αγοράζουν από μαντραδες ότι τελειωμένο σαπακι υπάρχει αυτά θα γίνονται. Ο μαντράς το κέρδος του θα κοιτάξει. Σχεδόν το 90% των ντίζελ είναι εισαγωγής με 7χ τα χιλιόμετρα που αναγράφει και τα βενζίνης είναι ταλαιπωρακια της συμφοράς. Σπάνιες οι εξαιρέσεις παιδιά.. Ιδιώτης και πάλι ιδιώτης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Dimitris0037 είπε

 είναι απατεώνες λένε ότι έχει πέντε χρόνια εγγύηση Και ούτε έξι μήνες δεν πέρασαν σε γνωστό μου του χάλασαν τα φρένα και όταν τους πήρε τηλέφωνο του είπαν ότι η εγγύηση είναι μόνο για φίλτρα και λάδια

5 χρόνια εγγύηση σε μεταχειρισμένο;Του το έδωσαν κάπου γραπτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...