Προς το περιεχόμενο

Γνωμες για Automarin


cococrops

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οτι χειρότερο εχω συναντησει σε εμπορους αυτοκινητων.. μενω επαρχια,κανονιζω να κατεβω για να κανω ελεγχο το αυτοκινητο και τελευταια στιγμη μου λενε οτι δεν μπορω να σηκωσω το αυτοκινητο για να το δω απο κατω (εκεινη την ημερα). Μου ζητανε ολα τα λεφτα μπροστα, τα δινω (λαθος μου) και μου υποσχονται οτι το αυτοκινητο θα ειναι ετοιμο σε 2-3 εργασιμες. Εχει περάσει σχεδόν ενας μηνας και το μόνο που κανουν ειναι να με δουλευουν. Οι απαντησεις που μου δινουν ειναι ας αγόραζες καινουριο η αγορα μεταχειρισμενων αυτα εχει και τετοια... Απράδεκτοι....το λιγότερο...

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, guestttt είπε

Οτι χειρότερο εχω συναντησει σε εμπορους αυτοκινητων.. μενω επαρχια,κανονιζω να κατεβω για να κανω ελεγχο το αυτοκινητο και τελευταια στιγμη μου λενε οτι δεν μπορω να σηκωσω το αυτοκινητο για να το δω απο κατω (εκεινη την ημερα). Μου ζητανε ολα τα λεφτα μπροστα, τα δινω (λαθος μου) και μου υποσχονται οτι το αυτοκινητο θα ειναι ετοιμο σε 2-3 εργασιμες. Εχει περάσει σχεδόν ενας μηνας και το μόνο που κανουν ειναι να με δουλευουν. Οι απαντησεις που μου δινουν ειναι ας αγόραζες καινουριο η αγορα μεταχειρισμενων αυτα εχει και τετοια... Απράδεκτοι....το λιγότερο...

Σε ένα μήνα θα σου έχουν αλλάξει όλο το αμάξι που είδες! Όχι οτι και σε 2-3 μέρες δεν γίνεται...αλλά με μεγαλύτερο κόστος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΟΣΟΧΗ... ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΤΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ... ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ..ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TO ΑΜΑΞΙ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΈΥΡΕΣ..ΚΑΙ ΚΑΚΟΦΤΙΑΓΜΕΝΟ..ΕΠΙΣΗΣ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟΥ 2017 ΚΑΙ ΕΒΑΛΑΝ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΤΟΥ 2007...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΕΔΩΣΑΝ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ...ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑΞΙΔΙ..

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΩ ΧΡΗΜΑΤΑ? ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΩ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, guestttt είπε

TO ΑΜΑΞΙ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΈΥΡΕΣ..ΚΑΙ ΚΑΚΟΦΤΙΑΓΜΕΝΟ..ΕΠΙΣΗΣ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟΥ 2017 ΚΑΙ ΕΒΑΛΑΝ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΤΟΥ 2007...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΕΔΩΣΑΝ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ...ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑΞΙΔΙ..

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΩ ΧΡΗΜΑΤΑ? ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΩ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ..

Τί ελέγχους έκανες πριν την αγορά του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, guestttt είπε

TO ΑΜΑΞΙ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΈΥΡΕΣ..ΚΑΙ ΚΑΚΟΦΤΙΑΓΜΕΝΟ..ΕΠΙΣΗΣ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟΥ 2017 ΚΑΙ ΕΒΑΛΑΝ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΤΟΥ 2007...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΕΔΩΣΑΝ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ...ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑΞΙΔΙ..

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΩ ΧΡΗΜΑΤΑ? ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΩ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ..

 

Στις 13/2/2020 στις 7:11 ΜΜ, agnostos13 είπε

Σε ένα μήνα θα σου έχουν αλλάξει όλο το αμάξι που είδες! Όχι οτι και σε 2-3 μέρες δεν γίνεται...αλλά με μεγαλύτερο κόστος!

 

Επεξ/σία από agnostos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, turbat0s είπε

Τί ελέγχους έκανες πριν την αγορά του?

ΜΕΝΩ ΕΠΑΡΧΙΑ..ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ ΜΕ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΔΕΝ Μ ΑΦΗΣΑΝ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ ΑΠΟ ΚΑΤΩ..ΜΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΟΤΙ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ..ΜΟΥ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΑΣΑΝ ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ ΟΤΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΦΘΟΡΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ..ΤΟΥΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ..ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ.. ΤΩΡΑ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΘΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ ΣΕ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΣΙΓΟΥΡΑ..ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, guestttt είπε

ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ ΜΕ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΔΕΝ Μ ΑΦΗΣΑΝ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ ΑΠΟ ΚΑΤΩ..ΜΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΟΤΙ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ..
εκεί ήταν που έπρεπε να φύγεις

ΜΟΥ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΑΣΑΝ ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ ΟΤΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΦΘΟΡΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ..ΤΟΥΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ..ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ..
προφορικά και όλας είναι σαν να μην στο είπαν ποτέ

ΤΩΡΑ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΘΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ ΣΕ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΣΙΓΟΥΡΑ..ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?
ρώτα δικηγόρο...αν δεν έχεις κάποια γραπτή εγγύηση από αυτούς σε οτιδήποτε δύσκολα μπορεί να βγει άκρη νομίζω, εκτος αν βρεθεί με γυρισμένα km από κανένα ΚΤΕΟ και βρεις πάτημα.

 

Επεξ/σία από agnostos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, agnostos13 είπε

ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΙΝΟΥΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΓΡΑΠΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ ΓΙΑΑΤΡΑΚΑΡΙΣΤΟ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΧΑΡΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΕΝΟ..ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ..ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@guestttt

Το "υποτίθεται" δεν λέει κάτι, εσύ έχεις στα χέρια σου το χαρτί που περιγράφεις, δλδ την "ΓΡΑΠΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ ΓΙΑΑΤΡΑΚΑΡΙΣΤΟ"? Αν το έχεις τότε θα βρεις το δίκιο σου, αν όχι τότε δεν θα καταφέρεις τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Joshua21 είπε

@guestttt

Το "υποτίθεται" δεν λέει κάτι, εσύ έχεις στα χέρια σου το χαρτί που περιγράφεις, δλδ την "ΓΡΑΠΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ ΓΙΑΑΤΡΑΚΑΡΙΣΤΟ"? Αν το έχεις τότε θα βρεις το δίκιο σου, αν όχι τότε δεν θα καταφέρεις τίποτα.

ΝΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΡΤΙ..ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ..ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 1000 ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΙΑ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, guestttt είπε

ΝΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΡΤΙ..ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ..ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 1000 ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΙΑ..

Πρέπει να τους κυνηγήσεις άμεσα με αυτό το χαρτί για να μην σου πουν μετά οτι το τράκαρες εσύ και ζητάς τα ρέστα...

ΥΓ. 99% ως ατρακάριστο προδιορίζουν κάποιο όχημα που δεν έχει πάρει σασί και δεν έχει μπει καλύμπρα...όχι κάποιο που δεν έχει πάει ποτέ φανοποιό

Επεξ/σία από agnostos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, guestttt είπε

ΝΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΡΤΙ..ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ..ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 1000 ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΙΑ..

Πρώτα από όλα το χαρτί αυτό πρέπει να το δει δικηγόρος.

Επίσης δεν νομίζω να είπα πως είναι πολύ απλό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...