Προς το περιεχόμενο

Το Netflix από σήμερα στην Ελλάδα και σε 129 ακόμη χώρες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πηρα με 70 δολλαρια lifetime συνδρομη στο getflix και ετσι εχ προσβαση στο Αμερικανικο netflix και επειδη μοιραζομαι το κοστος με τον αδερφο μου μου βγαινει ακομα λιγοτερο. το getflix ειναι υπηρεσια vpn που ομως εχει servers στην ευρωπη και ετσι δεν εχεις θεμα ταχυτητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 571
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

o yes...αντε σιγα σιγα να βαλουν και σε αλλες σειρες!

 

έβγαλαν υπότιτλους της δεύτερης σεζόν ενώ σήμερα έπαιξε το πρώτο επεισόδιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έβγαλαν υπότιτλους της δεύτερης σεζόν ενώ σήμερα έπαιξε το πρώτο επεισόδιο?

ναι, το πρωτο επεισοδιο της δευτερης σαιζον εχει επιλογη για ελληνικους υποτιτλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα, οπότε βλέπω ότι σιγά σιγά ξεκινάει η υποστήριξη για ελληνικά πολύ γρηγορότερα από ότι περιμέναμε και αυτό είναι στα plus!

Σίγουρα έχει πολύ πράγμα που πρέπει να γίνει σε ελληνικά, αλλά τουλάχιστον έγινε η αρχή. Πολύ θετικό για μένα. Ίσως να μην περιμένω 6μηνο για να ξαναμπώ αλλά κάνα μήνα μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα με 70 δολλαρια lifetime συνδρομη στο getflix και ετσι εχ προσβαση στο Αμερικανικο netflix και επειδη μοιραζομαι το κοστος με τον αδερφο μου μου βγαινει ακομα λιγοτερο. το getflix ειναι υπηρεσια vpn που ομως εχει servers στην ευρωπη και ετσι δεν εχεις θεμα ταχυτητα

 

Στο site δε βλεπω στο "Pricing" lifetime συνδρομη. Μεχρι 24 μηνες εχει... :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως το house of cards πρέπει να ξεχάσουμε ότι θα το δείξει στην Ελλάδα αφού ο ΟΤΕ ανακοίνωσε ότι θα δείξει και την επόμενη σεζόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με Chromecast δεν τα παει καλα παντως

 

πηρα με 70 δολλαρια lifetime συνδρομη στο getflix και ετσι εχ προσβαση στο Αμερικανικο netflix και επειδη μοιραζομαι το κοστος με τον αδερφο μου μου βγαινει ακομα λιγοτερο. το getflix ειναι υπηρεσια vpn που ομως εχει servers στην ευρωπη και ετσι δεν εχεις θεμα ταχυτητα

 

Εχεις περασει τις DNS του Getflix στο ρουτερ και ολες οι συσκευες σου παιζουν Netflix US?

 

Δοκιμαζω στην διαρκεια του δοκιμαστικου μηνα Netflix κι εγω καποιες smart dns υπηρεσιες (που δινουν free trial period) αλλα με ολες εχω θεμα με τη συνεργασια Chromecast - Netflix..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ισχυει αυτο που ακουσα οτι μπορουν μια συνδρομη για το πακετο 4Κ να την μοιραστουν μεχρι και 4 ατομα? και μαλιστα με ταυτοχρονη θεαση ?  Αν ισχυει ειναι πολυ καλο! αν ειναι ετσι και θελει καποιος να μοιραστουμε την συνδρομη ας μου στειλει μηνυμα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...