Προς το περιεχόμενο

Το Netflix από σήμερα στην Ελλάδα και σε 129 ακόμη χώρες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω NOVA και OTE TV οπότε μου είναι άχρηστο το netflix

Συγκρίνεις ανόμοια πράγματα όμως. NOVA και OTE TV είναι καλά για ποδόσφαιρο. Ταινίες και σειρές όποια μέρα και ώρα τις προβάλει. Το Netflix είναι On Demand υπηρεσία με χιλιάδες ταινίες και σειρές (κυρίως) που τις παρακολουθείς όποτε έχεις χρόνο και διάθεση. Δυστυχώς, σταμάτησαν να δείχνουν ανοχή και  μπλόκαραν παγκοσμίως την πρόσβαση στο αμερικάνικο περιεχόμενο. Σίγουρα θα χάσουν πολλούς συνδρομητές.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γίνεται αυτό? Έχεις 2 γραμμές dsl στον ίδιο χώρο?

Δορυφορικά τα έχω.

Με 100€ ή με 15€ το μήνα;

19€ πληρώνω για οτε tv και 35€ για nova.Οπότε σύνολο 54€ καθε μήνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω NOVA και OTE TV οπότε μου είναι άχρηστο το netflix

 

Συγκρινεις Ελληνικα δορυφορικα καναλια με παγκοσμιο video on demand.

Εκτος αν εισαι αντρας που θελει να βλεπει μπαλα ή κοπελα που θελει να βλεπει Entertaiment TV και Kardashians , δεν υπαρχει καμια συγκριση.

 

Βεβαια αν σε καλυπτει το πακετο που εχεις κανεις δεν μπορει να σου πει τπτ, αλλα συγκρινεις διαφορετικα και ανομοια πραγματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω NOVA και OTE TV οπότε μου είναι άχρηστο το netflix

εχεις απειρες ταινιες και σειρες On demand σε εικονα εως 4κ και 5,1 dts ηχο σε αυτα με μονο 12€ το μηνα; δεν νομιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw κανονικά δεν πληρώνεται η συνδρομή και με ελληνικές κάρτες? επειδή πλήρωνα με paypal και μου ήρθε μήνυμα ότι μεθαύριο λήγει και θα τραβήξει απο την κάρτα και μην έχουμε κανένα τράβαλο στην πρεμιέρα του daredevil

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όχι και άπειρες, και 4κ έχεις μόνο με vdsl..

Στο αμερικανικο ΕΙΝΑΙ απειρα... Οπως και να χει η βιβλιοθηκη περιεχομενου ειναι τεραστια, και συνεχως αυξανεται και στην ελλαδα. Το κοστος προσβασης ειναι απλα μηδαμινο γι αυτα που προσφερει, δεν εχει αντιπαλο

btw κανονικά δεν πληρώνεται η συνδρομή και με ελληνικές κάρτες? επειδή πλήρωνα με paypal και μου ήρθε μήνυμα ότι μεθαύριο λήγει και θα τραβήξει απο την κάρτα και μην έχουμε κανένα τράβαλο στην πρεμιέρα του daredevil

κανονικα τραβαει απο καρτα, με καρτα εχω συνδεσει το δικο μου account.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο αμερικανικο ΕΙΝΑΙ απειρα... Οπως και να χει η βιβλιοθηκη περιεχομενου ειναι τεραστια, και συνεχως αυξανεται και στην ελλαδα. Το κοστος προσβασης ειναι απλα μηδαμινο γι αυτα που προσφερει, δεν εχει αντιπαλο

κανονικα τραβαει απο καρτα, με καρτα εχω συνδεσει το δικο μου account.

Ναι προσφέρει ταινίες χωρίς υπότιτλους και ούτε καν καμία σοβαρή σειρά.. Το τι γίνεται στην Αμερική δεν ξέρω και ούτε θα πρέπει να μας ενδιαφέρει αφού ζεις Ελλάδα εκτιμώ.

Επίσης θες vdsl για να να δεις 4κ οπότε 1/1000 μπορεί..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι προσφέρει ταινίες χωρίς υπότιτλους και ούτε καν καμία σοβαρή σειρά.. Το τι γίνεται στην Αμερική δεν ξέρω και ούτε θα πρέπει να μας ενδιαφέρει αφού ζεις Ελλάδα εκτιμώ.

 

Breaking Bad? Gotham? Spartacus? Daredevil? Arrow? Black Sails? Better Call Saul? House of Cards? Narcos???? Δεν είναι σοβαρές σειρές αυτές? Ποια σοβαρή σειρά δεν έχει? Το Sex and the City? :-D :-D :-D :-D

 

Επίσης θες vdsl για να να δεις 4κ οπότε 1/1000 μπορεί..

 

Αν δίνεις 600€ για 4k τηλεόραση και δεν δίνεις 5€/μήνα για VDSL, η μοναδική δικαιολογία είναι να μην έχεις κάλυψη στην περιοχή σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Breaking Bad? Gotham? Spartacus? Daredevil? Arrow? Black Sails? Better Call Saul? House of Cards? Narcos???? Δεν είναι σοβαρές σειρές αυτές? Ποια σοβαρή σειρά δεν έχει? Το Sex and the City? :-D :-D :-D :-D

 

 

Αν δίνεις 600€ για 4k τηλεόραση και δεν δίνεις 5€/μήνα για VDSL, η μοναδική δικαιολογία είναι να μην έχεις κάλυψη στην περιοχή σου.

Homeland? Walking dead? Game of thrones? Μερικές σειρές που εύκολα σκέφτηκα και δεν υπάρχουν... Α και αυτές που έχει χωρίς υπότιτλους...

 

Από ποτέ κοστίζει 5€ η vdsl? Με προϋποθέσεις στην wind φαντάζομαι; εγώ στον ote χρειάστηκα 22€.καλά για κάλυψη μην μιλήσω.. Η πλειοψηφία με 7-8mbps είναι..

 

Να δίνεις 140€ τον χρόνο για δέκα σειρές και τετρακοσιες ταινίες ποιότητας..και χωρίς υπότιτλους χαχα.

Δεν σφαξανε. Σου χαρίζω και τον ένα μήνα δωρεάν μου αν θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Breaking Bad? Gotham? Spartacus? Daredevil? Arrow? Black Sails? Better Call Saul? House of Cards? Narcos???? Δεν είναι σοβαρές σειρές αυτές? Ποια σοβαρή σειρά δεν έχει? Το Sex and the City? :-D :-D :-D :-D

 

 

Αν δίνεις 600€ για 4k τηλεόραση και δεν δίνεις 5€/μήνα για VDSL, η μοναδική δικαιολογία είναι να μην έχεις κάλυψη στην περιοχή σου.

 Gotham και Arrow δεν ειναι σοβαρες. Επειδη ρωτησες :)

 

Επισης, εκτος και αν προσθεσαν στο 15 ημερο που δεν εχω πια συνδρομη, οι ταινιες δεν εχουν μεγαλο range. Φανταζομαι δεν θα φτανουν στο 1/10 του αντιστιχου Αμερικανικου service

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Gotham και Arrow δεν ειναι σοβαρες. Επειδη ρωτησες :)

 

Επισης, εκτος και αν προσθεσαν στο 15 ημερο που δεν εχω πια συνδρομη, οι ταινιες δεν εχουν μεγαλο range. Φανταζομαι δεν θα φτανουν στο 1/10 του αντιστιχου Αμερικανικου service

 

Ούτε τα Happy Tree Friends αλλά εκεί είναι απο την πρώτη μέρα. Περι ορέξεως......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...