Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες απο χτες βλεπω το Detectorists.

 

Δεν ειναι κωμικη, δεν ειναι κοινωνικη, δεν ειναι περιπετεια, ειναι απο μονη της ενα ειδος πιστευω, δεν εχω νιωσει τοσο γρηγορη συνδεση με σειρα απο το black mirror νομιζω..

 

Hidden gem κατα τη γνωμη μου, εχει αυτο το gentle quality των αξιων βρετανικων παραγωγων, τσεκαρετε την αν θελετε, εγω λογικα σημερα την τελειωνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξεκίνησα προχθές prison break. Δεν ειχα δει ούτε ένα επεισόδιο ούτε ήξερα τίποτα σχετικά με την υπόθεση. Πόσο γαματη σειρά είναι. Από ότι βλέπω στην τέταρτη σεζόν πέφτει λίγο αλλά εσείς που την έχετε δει που προτείνετε να τη σταματήσω? Η πρώτη σεζόν προβλέπεται έπος.

 

Αν το Prison Break τελείωνε στην πρώτη σεζόν, θα φιγούραρε σίγουρα στο τοπ-10 σειρών του imdb. Οι υπόλοιπες σεζόν ειναι απο μέτριες έως γελοίες.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το Prison Break τελείωνε στην πρώτη σεζόν, θα φιγούραρε σίγουρα στο τοπ-10 σειρών του imdb. Οι υπόλοιπες σεζόν ειναι απο μέτριες έως γελοίες.

My man..Αν και διαφωνω με την καταταξη, υπαρχουν απειρες καλυτερες σειρες κατα τη γνωμη μου.. Αλλα ναι, prison break μια σαιζον και Dexter στοπ στο τελος της 4ης, αριστουργημα.

 

Αλλα ειπαμε, αμερικανοι ειναι αυτοι, keep on milking.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις έχω δει και τις δύο. Ψάχνω κάτι πιο hidden gem. Επέλεξα το the chaser και ενα παλιό ultra cult, το versus του 2000 . αναμένω επιπλέον προτάσεις. Τπτ πιο πρόσφατο

Love exposure ειδες?  Προσοχη ειναι λιγο μεγαλη αλλα πολυ καλη 

 

Link.png Site: λοβεξ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω δει τίποτα ακόμα περιμένω καλύτερη ποιότητα bluray.

 

Ξεκίνησα προχθές prison break. Δεν ειχα δει ούτε ένα επεισόδιο ούτε ήξερα τίποτα σχετικά με την υπόθεση. Πόσο γαματη σειρά είναι. Από ότι βλέπω στην τέταρτη σεζόν πέφτει λίγο αλλά εσείς που την έχετε δει που προτείνετε να τη σταματήσω? Η πρώτη σεζόν προβλέπεται έπος.

Θα σου προτεινα να δεις ολες τις season και να κρινεις μονος σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τις έχω δει και τις δύο. Ψάχνω κάτι πιο hidden gem. Επέλεξα το the chaser και ενα παλιό ultra cult, το versus του 2000 . αναμένω επιπλέον προτάσεις. Τπτ πιο πρόσφατο

 

δες Robogeisha, Tokyo Gore Police, για πιο cult δες Iron Man 1 και 2.

Επεξ/σία από KilliK
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχετε να προτεινετε καποια σειρα  με πρωταγωνιστρια(γυναικα)?

blindspot(καλή), jessica jones(πολύ καλή), 

δεν ξέρω για το orphan black τι παίζει πάντως έχει πολύ καλές βαθμολογίες και το έχω στη λίστα.

δες και αυτή τη λίστα: http://www.imdb.com/list/ls079720995/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

United States of Tara εχω δει και η ερμηνεια της πρωταγωνιστριας ειναι τρομερη.

Δεν ξερω αν θα σου αρεσει σαν σειρα γιατι ειναι καπως βαρια αλλα αξιζει να την δοκιμασεις μονο και μονο για την ερμηνεια της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησα προχθές prison break. Δεν ειχα δει ούτε ένα επεισόδιο ούτε ήξερα τίποτα σχετικά με την υπόθεση. Πόσο γαματη σειρά είναι. Από ότι βλέπω στην τέταρτη σεζόν πέφτει λίγο αλλά εσείς που την έχετε δει που προτείνετε να τη σταματήσω? Η πρώτη σεζόν προβλέπεται έπος.

 

Για μένα όταν συζητάω για σειρές που έχουν σχέση με φυλακές η συζήτηση αρχίζει πάντα με το OZ, δύσκολο να την δεις και να μην σου σφιχτεί το στομάχι ώρες. ώρες, δύσκολο να μην κολλήσεις μαζί της αν αντέχεις όλη αυτήν την βία. 

Μέχρι την 4η σεζόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω δει τίποτα ακόμα περιμένω καλύτερη ποιότητα bluray.

 

Ξεκίνησα προχθές prison break. Δεν ειχα δει ούτε ένα επεισόδιο ούτε ήξερα τίποτα σχετικά με την υπόθεση. Πόσο γαματη σειρά είναι. Από ότι βλέπω στην τέταρτη σεζόν πέφτει λίγο αλλά εσείς που την έχετε δει που προτείνετε να τη σταματήσω? Η πρώτη σεζόν προβλέπεται έπος.

 

Mην ακούς κανένα και μην τη σταματήσεις.

Οι σεζόν μετά την πρώτη σίγουρα δεν είναι στο επίπεδο της πρώτης, είναι όμως πολύ καλές και αυτές και κρατούν το ενδιαφέρον στη σειρά μέχρι και το τέλος, το οποίο τελικά δεν έχει έρθει ακόμα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...