Προς το περιεχόμενο

Κωδικοι Root για το ZTE ZXHN H108N V 2.5


panos-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 154
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

θα δοκιμάσω ευθείς αμέσως, ωστόσο θα ήθελα να παραθέσω το αρχείο config.bin  για όποιον θέλει να πειραματιστεί αλλά δεν το υποστηρίζει ο uploader του φόρουμ , εκτός εαν το ανεβάσω αλλού !

 

η το ανεβαζει αλλου ειτε το κανεις zip και το παιρνει.

 το voip έκανε κανονικά register και μπορούσα να κάνω εξερχόμενες κλήσεις από την άλλη δεν είχα εισερχόμενες !?

εννοείτε πως το έχω αλλάξει,απλά έχω πεισμώσει και θέλω να δω τι άλλα καλούδια μπορεί να κρύβει !

δοκίμασα να κρατήσω reset πατημένο και να το ανοίξω ταυτόχρονα όπου φαίνεται να μπαίνει σε tftp mode αλλά δεν ακούει στην 192.168.2.1

μπορει να ακουει μονο με κονσολα jtag και οχι σε Ip.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασα αλλα δεν βγαζει κωδικους

 

σε περιπτωση που βρω κωδικους που τους βαζω για να δοκιμασω?σε ποια ενωτητα στο ρουτερ?

Στο Login βάζεις για Username root και για Password αυτό που βρήκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορω γιατι πολυ ασχολειστε με αυτο το ρουτερακι οταν με λιγα λεφτα παιρνεις πολυ καλυτερο απο αυτο.

Καταρχάς μου το έδωσαν δωρεάν και δεύτερον είναι μια χαρά Όχι σαν το 2.3 που έκλεινε συνέχεια.

Τρίτον δοκίμασα ένα 9980 από έναν φίλο και συγχρονιζε 1mbps χαμηλότερα στο Down.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και zte και μια χαρα δεν πολυ υπαρχει.ανηκει ακομα στην κατηγορια των ρουτερ του 5 ευρου χωρις να θελω να απογοητευσω.ο συγχρονισμος δεν κανει παντα το καλο ρουτερ.δεν σημαινει οτι ενα ρουτερ που ειναι καλυτερο θα συγχρονισει παραπανω.ειναι ολα τα features οπως και σταθεροτητα εκει που συγχρονιζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...