Προς το περιεχόμενο

The Legend of Zelda: Breath of the Wild [Wii U][Switch]


Deghinsea

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν παίζεις σε wiiu πήγαινε στην εφαρμογή με τα στατιστικά!αν πατήσεις πάνω στο παιχνίδι θα δεις πόσες ώρες και πόσες φορές το επαιξες!

Oh well.

http://imgur.com/a/7oXg3

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιορτες λες Πασχα φανταζομαι....εγω πιστευω παντως σε WiiU μπορει να μην μεινει τιποτα μεσα στις επομενες εβδομαδες και για καποιο καιρο η μονη λυση για να παιξεις ειναι να παρεις το Switch.

Γιορτες εννοω Οκτωβριο-Νοεμβριο και μετα εκτως αν βγει καποιο bundle ξερω γω ή καποια ακυρη προωθητικη ενεργεια οπως αυτη της Eurobank πχ. Γιατι πολυ απλα οποιος αγοραζει Switch μεχρι και τις γιορτες(για να μην πω μεχρι το τελος της κονσολας και ακουστω απολυτος)σιγουρα θα αγορασει μαζι τουλαχιστον και το zelda.

Κοινως οπου υπαρχει μεγαλη ζητηση τα σκρουτζομαγαζα δεν ριχνουν τις τιμες(τις περισσοτερες φορες παντα)ποσο μαλλον σε exclusive τιτλο για τον πρωτο χρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wow ναι στανταρ το Zelda ειναι μια πολυ καλη επιλογη (ισως και μονοδρομος) να ξεκινησεις με την κονσολα, και το καλο ειναι οτι τους επομενους μηνες βγαινουν πολυ καλα games. Ειδικα το Arms, μου εχει γυαλισει για καποιο λογο.

Πονταρω σε bundle με NBA, και παρολο που δεν ειναι exclusive θα μου ηταν πολυ ευχαριστο να παιζω μπασκετακι παντου.

 

οφφ τοπικ...

α και μην ξεχασω...

Giannis Antetokounmpo #NBAVOTE

15675689_10154153685106778_3848027070320

 

 

 

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως παρατηρώ ότι η τιμή του για Switch έχει αρχίσει να πέφτει.

 

Από το τραγικά γελοίο 70αρι έχει πέσει στα 63€ και φαντάζομαι ότι κάποια στιγμή θα φτάσει στην λογική τιμή των 59.99€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο εξωτερικο δυστηχως τοσο εχει. Αγγλικο amazon που οτι exclusive εχει κυκλοφορησει τελευταια για τις αλλες κονσολες κοστιζε κατω απο 50 λιρες,στο Switch το zelda εχει 60. Ακομα και η Wii U εκδοση κοστιζει 50λιρες.

 

Τραγικες τιμες δυστηχως.


Ακριβο βρισκω και το zelda skin για το Switch αλλα ομορφο

http://www.game.co.uk/en/nintendo-switch-zelda-collectors-edition-screen-protection-skins-1791229

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α και στο εξωτερικό έτσι είναι; 

 

Δεν το γνώριζα είναι η αλήθεια.

 

Πάντως δεν είναι σοβαρή τιμή αυτή, μου την δίνει η λογική ότι "Βγάλαμε μια παιχνιδάρα ας την χρεώσουμε σαν χρυσάφι"

 

Όπως και να έχει. Όπως είπα το βλέπω να πέφτει και λογικά όταν θα σταματήσει σε λιγο να αγοράζει την κονσόλα ο κόσμος (άρα και το παιχνίδι κατ'επέκταση) θα πάει σε φυσιολογικά όρια η τιμή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αλλάξατε setting στην τηλεόρασή σας για το BoTW? Τι εννοώ: ενώ όλα τα παιχνίδια μου μια χαρά έδειχναν σε Game Mode για το BoTW αναγκάστηκα  σε LG TV να καταφύγω σε Expert Mode γιατί όλα μου φαινόταν πολύ blurry (Vaseline filter σχεδόν) και τα χρώματα άτονα εντελώς. Προφανώς τρώω lag αλλά το αποτέλεσμα αποζημιώνει είναι η αλήθεια. Εκεί που δεν έβλεπα λεπτομέρειες στους τοίχους τώρα όλα φαίνονται ευδιάκριτα. Αφήστε που με το contrast απέκτησε και ένα πιο "σοβαρό" τόνο στα γραφικά του. Ειδικά την νύχτα έγινε και πιο scary..

 

Έκδοση wiiU.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλαξα και εγω..οπως τα περιγραφεις μου ηταν.. στην οθονη του switch φενονται ολα πεντακαθαρα..στην tv  αναγκαστηκα να την πειραξω διοτι ηταν ολα αχνα και σε μερικες ωρες της ημερας εδειχνε λες και ειχε ομιχλη σε σημειο που με χαλαγε διοτι δεν εβλεπες καθαρα μετα τα 10 μετρα ασπουμε..τωρα δειχνει πολυ πιο καλα. αν και μια φορα το επαιξα στην Tv. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...