Προς το περιεχόμενο

The Legend of Zelda: Breath of the Wild [Wii U][Switch]


Deghinsea

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 8/5/2018 στις 12:52 ΜΜ, Malthador είπε

Πωωωωωω!!!!!Απλα υπερχοχο.Μακαρι να το φτιαχνανε:(

Θυμιζει πολυ το  links awakening που ειναι  το καλυτερο παιχνιδι,μαζι με το ocarina of time,που εχω παιξει ποτε μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eαν καποιος θελει να διαβασει την ιστορια της ζελντας....

RCO001_w.jpg

RCO012.jpg

RCO013.jpg

RCO163.jpg

http://readcomiconline.to/Comic/The-Legend-of-Zelda/TPB?id=134868

Και μην ξεχνατε οτι το βιβλιο δεν αναφερει τον "κρυφο" ζελντοτιτλο : το μινι παιχνιδι στο nintendoland / wii u.....

 

 

 

Επεξ/σία από Mazinga
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Mazinga είπε

Eαν καποιος θελει να διαβασει την ιστορια της ζελντας....

RCO001_w.jpg

http://readcomiconline.to/Comic/The-Legend-of-Zelda/TPB?id=134868

Πολύ καλό βιβλίο, το είχα αγοράσει όταν είχε βγει. Φουλ πληροφορία, σκίτσα, timeline κλπ. Καλύπτει μέχρι και το Skyward Sword μιας και βγήκε παράλληλα με το release του παιχνιδιού. Το προτείνω σίγουρα σε όποιον του αρέσει η σειρά Zelda και έχει παίξει παιχνίδια της ακόμα και αν θέλει να ρίξει μονάχα μια ματιά σε αυτή τη free έκδοση.

Επεξ/σία από EverythingYouBelieve
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται κάπου στις ρυθμίσεις πόσες ώρες έχεις ασχοληθεί με το παιχνίδι γιατί δεν έχω βρει καμία ένδειξη  στα μενου όσο και να έψαξα. Κάτι μου λέει οτι πρέπει να έχω σπάσει το προσωπικό μου ρεκορ των 148 ωρών απο εποχές dragon quest viii και έχω να ρίξω δυο divine beasts ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vampao είπε

Φαίνεται κάπου στις ρυθμίσεις πόσες ώρες έχεις ασχοληθεί με το παιχνίδι γιατί δεν έχω βρει καμία ένδειξη  στα μενου όσο και να έψαξα. Κάτι μου λέει οτι πρέπει να έχω σπάσει το προσωπικό μου ρεκορ των 148 ωρών απο εποχές dragon quest viii και έχω να ρίξω δυο divine beasts ακόμα.

Wii u / Switch?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ ξέχασα οτι υπάρχει και wii u  έκδοση, γι' αυτό και δεν το ανέφερα. Για switch πάει η ερώτηση, έτσι να μου φύγει και η απορία για το πόσες ώρες παίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει εφαρμογη για το Switch αλλα νομιζω οτι μετραει απο την ωρα που θα το κανεις εγκατασταση στο κινητο σου τηλεφωνο, εχει καποια ωραια κολπα οπως κλειδωμα μετα απο καποιες ωρες λειτουργιας κλπ
Βεβαια ενα πολυ καλο που ειχε το WiiU το βγαλαν, τον ενσωματωμενο μετρητη δραστηριοτητας. Τσακαλια ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, orck είπε

Εχει εφαρμογη για το Switch αλλα νομιζω οτι μετραει απο την ωρα που θα το κανεις εγκατασταση στο κινητο σου τηλεφωνο, εχει καποια ωραια κολπα οπως κλειδωμα μετα απο καποιες ωρες λειτουργιας κλπ
Βεβαια ενα πολυ καλο που ειχε το WiiU το βγαλαν, τον ενσωματωμενο μετρητη δραστηριοτητας. Τσακαλια ειναι.

Εαν θυμαμαι καλα η εφαρμογη δειχνει ανα παιχνιδια πανω απο τις 40 ωρες και μετα, και δεν σου δειχνει συνολο ανα ημερα.

Ειναι πισω σε σχεση με wii u / 3ds ......

GBjvgJE.jpg?1

o9ZFoZm.jpg

0Xhfaor.jpg?1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά σοβαρά τώρα 😨 αυτές είναι οι λύσεις που δίνει η nintendo για να μπορέσεις να δεις κάτι τόσο απλό. Απο εποχές psx βλέπουμε πόσες ώρες έχουμε τρέξει το παιχνίδι. Α ρε αθάνατη nintendo όσο με πληγώνεις τόσο με πορώνεις, αλλά για πόσο ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...