Προς το περιεχόμενο

The Legend of Zelda: Breath of the Wild [Wii U][Switch]


Deghinsea

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
5 hours ago, Desmond Kind said:

Υπαρχει τρόπος αφου εχω τερματίσει να κανω new game σε μεγαλύτερη  δυσκολία? Γιατί δεν βρίσκω κατι

Όχι. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να ξεκινήσεις νέο game από την αρχή σε Master Mode (και να βάλεις τα κλάματα κατευθείαν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μετά (με χρονική σειρά αγοράς) από τα mario odyssey, mario kart, splatoon2,  mario & rabbits, nba playground (digital), rocket leugue, nba 2k18, captain toad, kirby, nba playgrounds 2, donkey kong, ήρθε η στιγμή και πήρα σήμερα το legend of zelda - breath of the wild.  Mιση ωρίτσα έπαιξα, φοβερό φαίνεται... Είμαι εκεί που ο γέρος μου μαθαίνει τον χάρτη. Πήγα στον Πύργο και ψάχνω για τα shrines ( δεν τα βρίσκω όμως). Καμιά συμβουλή για τώρα που είναι αρχή ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, anarchy79 είπε

Μετά (με χρονική σειρά αγοράς) από τα mario odyssey, mario kart, splatoon2,  mario & rabbits, nba playground (digital), rocket leugue, nba 2k18, captain toad, kirby, nba playgrounds 2, donkey kong, ήρθε η στιγμή και πήρα σήμερα το legend of zelda - breath of the wild.  Mιση ωρίτσα έπαιξα, φοβερό φαίνεται... Είμαι εκεί που ο γέρος μου μαθαίνει τον χάρτη. Πήγα στον Πύργο και ψάχνω για τα shrines ( δεν τα βρίσκω όμως). Καμιά συμβουλή για τώρα που είναι αρχή ?

Πατάς μέσα το δεξί αναλογικό και κάνεις zoom, γυρνάς γύρω γύρω και ψάχνεις στον ορίζοντα κτήρια σε σχήμα βράχου, χαραγμένα με πορτοκαλί "σχέδια". Πας προς τα εκεί, και μπαίνεις μέσα για να το "καθαρίσεις" (συνήθως έχει παζλ-γρίφους ή μια μικρή μάχη).

Σαν συμβουλή, επειδή μάλλον είμαι ο μόνος άνθρωπος, τουλάχιστον σ'αυτό το θρεντ, που δεν έχει τρελαθεί ιδιαίτερα με το παιχνίδι μέχρι στιγμής (~15 ώρες), απλά σαν ευχή, να το χαρείς παραπάνω από μένα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, Κώστας1 είπε

Σαν συμβουλή, επειδή μάλλον είμαι ο μόνος άνθρωπος, τουλάχιστον σ'αυτό το θρεντ, που δεν έχει τρελαθεί ιδιαίτερα με το παιχνίδι μέχρι στιγμής (~15 ώρες), απλά σαν ευχή, να το χαρείς παραπάνω από μένα :P

latest?cb=20160204204702

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 13/4/2019 στις 10:22 ΜΜ, anarchy79 είπε

Μετά (με χρονική σειρά αγοράς) από τα mario odyssey, mario kart, splatoon2,  mario & rabbits, nba playground (digital), rocket leugue, nba 2k18, captain toad, kirby, nba playgrounds 2, donkey kong, ήρθε η στιγμή και πήρα σήμερα το legend of zelda - breath of the wild.  Mιση ωρίτσα έπαιξα, φοβερό φαίνεται... Είμαι εκεί που ο γέρος μου μαθαίνει τον χάρτη. Πήγα στον Πύργο και ψάχνω για τα shrines ( δεν τα βρίσκω όμως). Καμιά συμβουλή για τώρα που είναι αρχή ?

Γενικά το παιχνίδι θα σου μάθει τα βασικά όσο είσαι στο Plateau (αρχική περιοχή). 

Πρακτικά, στο παιχνίδι θέλει πολύ, πολύ, ΠΟΛΎ εξερεύνηση, για να βρίσκεις shrines, korok seeds (θα δεις σύντομα τι είναι αυτά) και άλλα καλούδια σπαρμένα στον αχανή κόσμο του BotW. Θα βρεις αρκετά shrines σχετικά εύκολα απλά βολτάροντας, αλλά τα περισσότερα είναι είτε κρυμμένα, είτε σου αποκαλύπτονται αφού ολοκληρώσεις κάποιο σχετικό side quest. Κάθε shrine σου δίνει ένα spirit stone. Για κάθε 4 τέτοια αναβαθμίζεις είτε τις καρδιές σου είτε την αντοχή σου. Κατόπιν συμβουλής, έδωσα βάση στην αντοχή (γιατί χρησιμεύει πολύ ότι κάνεις).

έχε υπόψη σου ότι ο εξοπλισμός (πλην από τις πανοπλίες) χαλάει, δεν επιδιορθώνεται και εν τέλει, καταστρέφεται. Τουτέστιν, κράτα τα καλά σου όπλα για τις δύσκολες στιγμές.

Το παιχνίδι έχει πολύ έξυπνα physics, αλληλεπίδραση με περιβάλλον, καιρικές συνθήκες κλπ. Μπορείς να κάνεις πολλά πράγματα και να ξεπεράσεις δυσκολίες με διάφορους τρόπους, απλά άφησε την φαντασία σου να ξεφύγει. 

Καλή διασκέδαση :) 

edit: θα μπορούσα να είμαι πιο αναλυτικός και λεπτομερής με τα παραπάνω, αλλά ακολουθώντας την μέντορά μου και την συμβουλή της, με τη σειρά μου και εγώ θα σου πρότεινα να παιδευτείς λίγο στα τυφλά πρώτα. 

Υπάρχει πληθώρα από οδηγούς online, σε περίπτωση που κολλήσεις και είσαι έτοιμος να κάνεις critical hit στην τηλεόραση με τα joycons. 

Επεξ/σία από MetalPrime
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, MetalPrime είπε

Γενικά το παιχνίδι θα σου μάθει τα βασικά όσο είσαι στο Plateau (αρχική περιοχή). 

Πρακτικά, στο παιχνίδι θέλει πολύ, πολύ, ΠΟΛΎ εξερεύνηση, για να βρίσκεις shrines, korok seeds (θα δεις σύντομα τι είναι αυτά) και άλλα καλούδια σπαρμένα στον αχανή κόσμο του BotW. Θα βρεις αρκετά shrines σχετικά εύκολα απλά βολτάροντας, αλλά τα περισσότερα είναι είτε κρυμμένα, είτε σου αποκαλύπτονται αφού ολοκληρώσεις κάποιο σχετικό side quest. Κάθε shrine σου δίνει ένα spirit stone. Για κάθε 4 τέτοια αναβαθμίζεις είτε τις καρδιές σου είτε την αντοχή σου. Κατόπιν συμβουλής, έδωσα βάση στην αντοχή (γιατί χρησιμεύει πολύ ότι κάνεις).

έχε υπόψη σου ότι ο εξοπλισμός (πλην από τις πανοπλίες) χαλάει, δεν επιδιορθώνεται και εν τέλει, καταστρέφεται. Τουτέστιν, κράτα τα καλά σου όπλα για τις δύσκολες στιγμές.

Το παιχνίδι έχει πολύ έξυπνα physics, αλληλεπίδραση με περιβάλλον, καιρικές συνθήκες κλπ. Μπορείς να κάνεις πολλά πράγματα και να ξεπεράσεις δυσκολίες με διάφορους τρόπους, απλά άφησε την φαντασία σου να ξεφύγει. 

Καλή διασκέδαση :) 

Λοιπόν στην αρχή ήταν όλα δύσκολα, ψάξαμε τα shrines με τον μικρό και τελικά τα βρήκαμε, τα πρώτα 4!!!! Μετά "ανοίγει" το παιχνίδι, είναι απλά τεράστιο. Να σου δώσω να καταλάβεις, το αγόρασα το Σάββατο το απόγευμα και παίξαμε καμιά ώρα με τον μικρό όταν γυρίσαμε σπίτι και κάνα τριωρο την Κυριακή το πρωί. Επειδή η γυναίκα μου την βδομάδα αυτή είναι βράδυ και εγώ πρωί, πήγα το απόγευμα της Κυριακής τον μικρό στην μάνα μου (γιατί δεν βολευομαστε με τις ώρες , όταν γυρνάει η γυναίκα 7:30 , εγώ πρέπει να έχω φύγει από τις 6 και δεν μπορεί το παιδί να είναι μόνο του) και τα λέω αυτά, γιατί μετά "κάηκα" :) Πηγε 3 το πρωί, έπαιζα κάνα 7ωρο. Φανταστικό παιχνίδι, καταπληκτικό. Έχω πάει ήδη στο kakariko village και μετά σε ένα άλλο χωριό (δεν το θυμάμαι, αρχίζει από "H", τελοσπαντων) όπου πήρα μια μπλε φλόγα και την πήγα σε ένα σπίτι και τώρα επιστροφή στην impa στο kakariko. Εκεί έχω φτάσει.

Θεωρώ αν και είμαι στην αρχή αρχη , ότι τα "tower" είναι σημαντικά για να "βλέπεις" τον χάρτη. Εκτός από το αρχικό, έχω βρει και άλλα 2:) . Υπάρχει κάποιος τρόπος εκτός από περπάτημα και τύχη να βρω τους πύργους? Θα θελα να τους βρω όλους και μετά να συνεχίσω το παιχνίδι ....

Πολύ περπάτημα όμως. Κάποια στιγμή βρήκα ένα άλογο , αλλά μου φύγε το σκασμενο:) και δεν βρίσκω άλλο.

Μια βοήθεια θα ήθελα όμως, αυτά τα λεφτά (ruppies), πως μπορώ να τα βρισκω?, εκτός του να πουλάω πράγματα σε πλανόδιους και μαγαζιά. Μια φορά βρήκα κάτω από μια πέτρα, αλλά μόνο μια. Φτώχεια στην καθημερινότητα, φτώχεια και στο παιχνίδι, δεν λέει.

Σε ένα παλιό και μοναδικό ζελντα που έχω παίξει (στο gameboy, το ocarina of time νομίζω),  έμπαινες στα μαγαζιά και μπορούσες να "κλέψεις" πράγματα. Εδώ δεν βλέπω να γίνεται. Θα ήταν μια λύση πάντως :)

Εχω φάει τρέξιμο από εκείνα τα κλασσικά τέρατα που είναι σε κάτι camps, άλλο να σας λέω και άλλο να το βλέπετε. Λαγός .....

 

Οποιαδήποτε συμβουλή δεκτή και ευπρόσδεκτη.

 

Υ Γ: Επειδή από μικρό και από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια, ο γιος μου είπε ότι :"ειναι φανταστικό παιχνίδι - απίστευτα καλο, το καλύτερο που έχω παίξει..."

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας, θα διαβάσω όλο το θέμα, γιατί δεν το χω κάνει, αλλά κάθε συμβουλή όπως είπα επιθυμητή .

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, anarchy79 είπε

Λοιπόν στην αρχή ήταν όλα δύσκολα, ψάξαμε τα shrines με τον μικρό και τελικά τα βρήκαμε, τα πρώτα 4!!!! Μετά "ανοίγει" το παιχνίδι, είναι απλά τεράστιο. Να σου δώσω να καταλάβεις, το αγόρασα το Σάββατο το απόγευμα και παίξαμε καμιά ώρα με τον μικρό όταν γυρίσαμε σπίτι και κάνα τριωρο την Κυριακή το πρωί. Επειδή η γυναίκα μου την βδομάδα αυτή είναι βράδυ και εγώ πρωί, πήγα το απόγευμα της Κυριακής τον μικρό στην μάνα μου (γιατί δεν βολευομαστε με τις ώρες , όταν γυρνάει η γυναίκα 7:30 , εγώ πρέπει να έχω φύγει από τις 6 και δεν μπορεί το παιδί να είναι μόνο του) και τα λέω αυτά, γιατί μετά "κάηκα" :) Πηγε 3 το πρωί, έπαιζα κάνα 7ωρο. Φανταστικό παιχνίδι, καταπληκτικό. Έχω πάει ήδη στο kakariko village και μετά σε ένα άλλο χωριό (δεν το θυμάμαι, αρχίζει από "H", τελοσπαντων) όπου πήρα μια μπλε φλόγα και την πήγα σε ένα σπίτι και τώρα επιστροφή στην impa στο kakariko. Εκεί έχω φτάσει.

Θεωρώ αν και είμαι στην αρχή αρχη , ότι τα "tower" είναι σημαντικά για να "βλέπεις" τον χάρτη. Εκτός από το αρχικό, έχω βρει και άλλα 2:) . Υπάρχει κάποιος τρόπος εκτός από περπάτημα και τύχη να βρω τους πύργους? Θα θελα να τους βρω όλους και μετά να συνεχίσω το παιχνίδι ....

Πολύ περπάτημα όμως. Κάποια στιγμή βρήκα ένα άλογο , αλλά μου φύγε το σκασμενο:) και δεν βρίσκω άλλο.

Μια βοήθεια θα ήθελα όμως, αυτά τα λεφτά (ruppies), πως μπορώ να τα βρισκω?, εκτός του να πουλάω πράγματα σε πλανόδιους και μαγαζιά. Μια φορά βρήκα κάτω από μια πέτρα, αλλά μόνο μια. Φτώχεια στην καθημερινότητα, φτώχεια και στο παιχνίδι, δεν λέει.

Σε ένα παλιό και μοναδικό ζελντα που έχω παίξει (στο gameboy, το ocarina of time νομίζω),  έμπαινες στα μαγαζιά και μπορούσες να "κλέψεις" πράγματα. Εδώ δεν βλέπω να γίνεται. Θα ήταν μια λύση πάντως :)

Εχω φάει τρέξιμο από εκείνα τα κλασσικά τέρατα που είναι σε κάτι camps, άλλο να σας λέω και άλλο να το βλέπετε. Λαγός .....

Οποιαδήποτε συμβουλή δεκτή και ευπρόσδεκτη.

Υ Γ: Επειδή από μικρό και από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια, ο γιος μου είπε ότι :"ειναι φανταστικό παιχνίδι - απίστευτα καλο, το καλύτερο που έχω παίξει..."

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας, θα διαβάσω όλο το θέμα, γιατί δεν το χω κάνει, αλλά κάθε συμβουλή όπως είπα επιθυμητή .

Κατ' αρχήν να σου πω ότι σε καταλαβαίνω όσο αφορά στο παιδί. Πόσο χρονών είναι; Ο δικός μου ηλικίας 4,5 μου κάνει παρέα και του έχω φτιάξει και δικό του προφίλ όπου τρέχει πάνω κάτω, μαζεύει μανιτάρια, αποψιλώνει δάση και "νικάει τους κακούς". 

ένα ένα λοιπόν, στα ερωτήματά σου :)

το χωριό που αναφέρεσαι είναι το Hateno. Έχει πραγματάκια να κάνεις εκεί.

Κάποια towers μπορεί να σε δυσκολέψουν περισσότερο - σε κάποιους, το να φτάσεις στην κορυφή τους είναι γρίφος, σε άλλους θέλει επιδεξιότητα και αντοχή (stamina). Ναι, είναι σημαντικό να τους βρεις, το καλό είναι πως ξεχωρίζουν εύκολα στον ορίζοντα στις περισσότερες περιπτώσεις. Η αλήθεια είναι πως και εγώ βρήκα όλους τους πύργους αρκετά νωρίς (σε σχέση με τις 120+ ώρες που έχω καταθέσει στο παιχνίδι).

όσο για το περπάτημα, ναι... θα ξεποδαριαστείς. Τα άλογα είναι χρήσιμα, αλλά δεν τα θεωρώ και απαραίτητα (προσωπικά). Δυο τιπς σχετικά... αν δεν σου έχει ανοίξει ήδη, σύντομα θα σου γίνει διαθέσιμη η επιλογή "travel" στον χάρτη. Θα μπορείς να "τηλεμεταφερθείς" σε shrines ή towers που έχεις ενεργοποιήσει. 

επιπλέον, όσο αφορά στον χάρτη. Με το "Χ" μπορείς να δεις που έχεις πάει από την αρχή του παιχνιδιού. Το παιχνίδι κρατάει Log 200 ώρες διαδρομής του παίχτη. Είναι ένα χρήσιμο εργαλείο για να δεις από που δεν πέρασες, και άρα έχεις αφήσει ανεξερεύνητη περιοχή. Τέλος, πάλι στον χάρτη, μπορείς να αφήνεις σημαδάκια (έχει μια ποικιλία επιλογών). Πχ. βρήκες ένα σπάνιο βοτάνι, ένα σεντούκι που δεν μπορείς (για την ώρα να φτάσεις) ή ένα Mini boss και δεν θεωρείς πως μπορείς να το αντιμετωπίσεις. Ρίξε ένα σημαδάκι για να θυμηθείς που να γυρίσεις στο μέλλον.

χρήμα κυρίως θα βρεις πουλώντας πραγματάκια, εγώ πουλούσα κυρίως μεταλλεύματα. Βρίσκεις συχνά πυκνά και σε σεντούκια. Το χρήμα, όσο προχωράς στο παιχνίδι είναι ολοένα και ευκολότερο να το μαζέψεις.

για τα camps... έχεις πάντα την επιλογή του stealth (πιέζοντας το αριστερό analog). Αν σώνει και καλά θέλεις να καθαρίσεις ένα camp γιατί θέλεις πχ τα σεντούκια κλπ, προσπάθησε να το προσεγγίσεις διαφορετικά. Έχοντας παίξει δεκάδες rpg/action/adventure παιχνίδια, μου ήταν πολύ δύσκολο να ξεκολλήσω τον εγκέφαλό μου και να συνειδητοποιήσω ότι δεν είναι απαραίτητο να σκοτώνεις κάθε τερατάκι και να καθαρίσεις κάθε άντρο που θα βρεις στο διάβα σου😈

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "travel" ναι μου το έχει ανοίξει, είναι βοηθητικό για να γλυτώνεις χρόνο. Ο Γιος μου είναι 7 και δύο μηνών. Είναι μεγαλύτερος από τον δικό σου (να σου ζήσει παρεπιπτόντως) και καταλαβαίνει καλύτερα τα παιχνίδια, ΑΛΛΑ εδώ υπάρχουν πολλά αγγλικά και πρέπει να είναι εκεί μαζί του (δεν με χαλάει). Καλή η ιδέα σου με ξεχωριστό account!!!!!  Τώρα που το σκέφτομαι, θα δω σε κάνα βίντεο στο ίντερνετ που είναι τα  tower, απλά θα τα ανοίξω και θα αφήσω τον μικρό να σκοτώνει τέρατα και να κάνει βόλτες και εγώ θα ξεκινήσω καινούργιο σε νέο account :) Εξαλλου  δεν έχω παίξει πολύ από το Σάββατο το βράδυ και ακόμα και να βρω στου μικρού το ακκαουντ όλα τα towers, εγώ πλησιάζω τα δεύτερα -αντα και αποκλείεται να θυμάμαι που τα βρήκα, χαχαχα οπότε νέο ψάξιμο :) .

Ευχαριστώ για την απάντηση σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, anarchy79 είπε

Το "travel" ναι μου το έχει ανοίξει, είναι βοηθητικό για να γλυτώνεις χρόνο. Ο Γιος μου είναι 7 και δύο μηνών. Είναι μεγαλύτερος από τον δικό σου (να σου ζήσει παρεπιπτόντως) και καταλαβαίνει καλύτερα τα παιχνίδια, ΑΛΛΑ εδώ υπάρχουν πολλά αγγλικά και πρέπει να είναι εκεί μαζί του (δεν με χαλάει). Καλή η ιδέα σου με ξεχωριστό account!!!!!  Τώρα που το σκέφτομαι, θα δω σε κάνα βίντεο στο ίντερνετ που είναι τα  tower, απλά θα τα ανοίξω και θα αφήσω τον μικρό να σκοτώνει τέρατα και να κάνει βόλτες και εγώ θα ξεκινήσω καινούργιο σε νέο account :) Εξαλλου  δεν έχω παίξει πολύ από το Σάββατο το βράδυ και ακόμα και να βρω στου μικρού το ακκαουντ όλα τα towers, εγώ πλησιάζω τα δεύτερα -αντα και αποκλείεται να θυμάμαι που τα βρήκα, χαχαχα οπότε νέο ψάξιμο :) .

Ευχαριστώ για την απάντηση σου...

ευχαριστώ και ανταποδίδω :)

Μην σκας τόσο για τους πύργους, άλλωστε οι επόμενες περιοχές είναι αισθητά δυσκολότερες (λόγω ισχυρότερων εχθρών και περιβαλλοντικών συνθηκών). Ο δικός μου, εφόσον δεν μπορεί ακόμη να χρησιμοποιήσει τους ρούνους (βέβαια μπορεί και ταξιδεύει σε "άλλη χώρα" και τρώει αβέρτα ότι φαγητά μαγειρέψει - παχύσαρκο θα τον καταντήσει τον έρμο τον Λινκ...), του έβγαλα απλά τα 4 πρώτα shrines και τον άφησα να αλωνίζει όπου γουστάρει.

μιας και ανέφερα μαγειρική, να πειραματιστείς με το cooking, απλά μην βάζεις πολλά υλικά σε κάθε προσπάθεια, ειδικά στην αρχή που δεν έχεις πολλές καρδιές maximum. 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κολλήσει κάπου. Πήγα σε έναν κένταυρο βρήκα 20 shock arrows από τα δέντρα εκεί γύρω, αλλά έχω χάσει άπειρες φορές!!!! Πώς στο καλό νικιέται αυτός? Θυμάται κανείς ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, anarchy79 είπε

Έχω κολλήσει κάπου. Πήγα σε έναν κένταυρο βρήκα 20 shock arrows από τα δέντρα εκεί γύρω, αλλά έχω χάσει άπειρες φορές!!!! Πώς στο καλό νικιέται αυτός? Θυμάται κανείς ?

ο κένταυρος είναι το δυσκολότερο mini boss στο game. Ακόμα και με full καρδίες θα έχεις πρόβλημα να τον νικήσεις.

Από την άλλη μην νομίσεις ότι θα κερδίσεις και τίποτα σημαντικό. Γενκά θα βρεις αρκετούς κένταυρους σε διάφορες περιοχές του χάρτη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, anarchy79 είπε

Έχω κολλήσει κάπου. Πήγα σε έναν κένταυρο βρήκα 20 shock arrows από τα δέντρα εκεί γύρω, αλλά έχω χάσει άπειρες φορές!!!! Πώς στο καλό νικιέται αυτός? Θυμάται κανείς ?

Σήμερα μόλις τελείωσα το παιχνίδι. Για να φανταστείς τα Lynel (τους κενταυρους) τα απέφευγα όπως οι βρικόλακες το σκόρδο. Απ' ότι θυμάμαι εκεί ανεβαίνεις μόνο για τα βέλη και δεν είναι απαραίτητο να νικήσεις τον εν λόγω εχθρό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ νόμιζα ότι πρέπει να τον νικήσω. Έχω πάει στο zora domain , για το κεντρικό quest και μου δείχνει την θέση του ταύρου για την συνέχεια. Οπότε πρέπει να τον φάω ή εγώ δεν κατάλαβα καλά, θα το κοιτάξω ξανά. Από το μεσημέρι με διαλείμματα προσπαθώ να τον νικήσω. 4 καρδιές έχω. Ένα χτύπημα και βλέπω τα ραδίκια ανάποδα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...