Προς το περιεχόμενο

[Γυαλιά Ηλίου] Hawkers - 50% Σε Όλα [ΤΕΛΟΣ]


Themos3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μιλαμε για εταιρια που εχει ως τροπο επικοινωνιας : "στειλτε μας μειλ" , απουσιαζει η διευθυνση της, τα τηλεφωνα κλπ....και εμφανιζει καπου συσταση εταιριας με εδρα τον πρωτο οροφο καπου στο αλικαντε....

είναι για case study η περιπτωση της...και η δικια μας βεβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετά από τα δημοφιλή δεν υπάρχουν πια πάντως.

Μπήκα να παραγγείλω (άλλο) ένα frozen gray με dark lenses και δεν υπάρχει πλέον, όπως και το air με τους μπλε φακούς. όπως καταλαβαίνετε, είμαι πολύ ευχαριστημένος από την πρώτη αγορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.hawkersco.com/products/hawkers-aviator-x-paula-echevarria

 

τα περιμενα πολυ καιρο!!! Εστειλα να με ενημερωσουν .Τα θελω για την κοπελα αλλα ελπιζω να βγει και σε πιο αντρικο για μενα!

 

Τι value for money λετε ! θελω να κρατησω 3-4 ζευγαρια για μενα και ολο καποιος τα βλεπει και μου τα ζηταει και ακομα με 2 ζευγαρια ειμαι !! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι εύκολο κάποιος από Αθήνα να βάλει στην παραγγελία του ένα ζευγάρι από τα παρακάτω γυαλιά για να μην πληρώνω μεταφορικά για ένα ζευγάρι;

 

https://www.hawkersco.com/products/carbon-black-nebula-one

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια για σκουρο  φακο ποιο λετε?

Ποια ειναι σκουρα στο φακο ξερουμε?

 

Αυτο το εχει κανενας? 

 

https://www.hawkersco.com/products/hawkers-x-uncharted?variant=17286482629

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακολουθώ με σκεπτικισμο τον παροξυσμο που εχει δημιουργηθεί με ενα προϊόν άγνωστο μεχρι πρότινος, μόνο κ μόνο επειδή προματαριστικε με τον πομπωδες - 50%....

Αν δλδ τα ιδια τα βλεπατε στο περίπτερο, με τις ιδιες εγγυήσεις, οτι μαλλον τα φτιάχνει η Luxotica, θα τα ακουμπαγατε? Θα εμπιστευοσασταν τα μάτια σας, σε κάτι αγνώστου ποιότητας, παντα μιλαω για φακο, ο σκελετός ειναι αδιαφορος, μονο κ μονο επειδή δειχνουν μουρατα, κ τα πηρατε κοψοχρονια?

Δεν το παιζω υπερανω ή σνομπ, αλλα πραγματικά επειδη τα δοκιμασα απο φιλο που πηρε μιση ντουζινα απο δαυτα, δεν μ αρεσαν οπως εβλεπα στον ήλιο.

Κ το καλύτερο, η γυναίκα μου που εχει μυωπια, αισθάνθηκε οτι με αυτα, έβλεπε πιο καλά. (!!!!!!)

Ελπίζω ειλικρινά να ειμαι υπερβολικός κ να κανω λάθος....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακολουθώ με σκεπτικισμο τον παροξυσμο που εχει δημιουργηθεί με ενα προϊόν άγνωστο μεχρι πρότινος, μόνο κ μόνο επειδή προματαριστικε με τον πομπωδες - 50%....

Αν δλδ τα ιδια τα βλεπατε στο περίπτερο, με τις ιδιες εγγυήσεις, οτι μαλλον τα φτιάχνει η Luxotica, θα τα ακουμπαγατε? Θα εμπιστευοσασταν τα μάτια σας, σε κάτι αγνώστου ποιότητας, παντα μιλαω για φακο, ο σκελετός ειναι αδιαφορος, μονο κ μονο επειδή δειχνουν μουρατα, κ τα πηρατε κοψοχρονια?

Δεν το παιζω υπερανω ή σνομπ, αλλα πραγματικά επειδη τα δοκιμασα απο φιλο που πηρε μιση ντουζινα απο δαυτα, δεν μ αρεσαν οπως εβλεπα στον ήλιο.

Κ το καλύτερο, η γυναίκα μου που εχει μυωπια, αισθάνθηκε οτι με αυτα, έβλεπε πιο καλά. (!!!!!!)

Ελπίζω ειλικρινά να ειμαι υπερβολικός κ να κανω λάθος....

 

Φίλε μου αν είναι άγνωστο σε σένα το προιόν δε σημαίνει ότι είναι γενικά άγνωστο, τα φοράω χρόνια και είναι εξαιρετικά. Και το καλύτερο είναι ότι τα έχω τσεκάρει με επαγγελματία οπτικό και όχι με τη γυναίκα μου!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιά μοντέλα είναι πιο στενά;Ολα έχουν το ίδιο μέγεθος;

 

https://www.hawkersco.com/pages/faq

 

ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ

ONE: 14,2 cm. (εμπρόσθιο), 5cm. (ύψος), 13.33cm. (βραχίονες).

CLASSIC: 13,8 cm. (εμπρόσθιο), 4.75cm. (ύψος), 13.7cm. (βραχίονες).

 

Είναι λίγο πιο πλατιά τα ONE στις βασικές σειρές.

 

Στα άλλα, πχ τα Fusion Acid, πρέπει να πει κάποιος που τα έχει παραγγείλει διαστάσεις.

 

 

2o edit: Βρήκα τις διαστάσεις και των Fusion, από ένα unboxing video στο YouTube:

 

Dimensions

 

Imperial: 5.6 in. (front), 1.875 in. (tall), 5.25 in. (arms).

 

And in metric: 14.22 cm (front), 4.76 cm (tall), 13.34 cm (arms).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου αν είναι άγνωστο σε σένα το προιόν δε σημαίνει ότι είναι γενικά άγνωστο, τα φοράω χρόνια και είναι εξαιρετικά. Και το καλύτερο είναι ότι τα έχω τσεκάρει με επαγγελματία οπτικό και όχι με τη γυναίκα μου!!!

Αν επαγγελματίας οπτικός τα χει ελέγξει κ είναι καλά για τα μάτια σου,κ όχι καλά για τα λεφτά τους,τότε θαρρώ όλα καλά.

Καλοφορετα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακολουθώ με σκεπτικισμο τον παροξυσμο που εχει δημιουργηθεί με ενα προϊόν άγνωστο μεχρι πρότινος, μόνο κ μόνο επειδή προματαριστικε με τον πομπωδες - 50%....

Αν δλδ τα ιδια τα βλεπατε στο περίπτερο, με τις ιδιες εγγυήσεις, οτι μαλλον τα φτιάχνει η Luxotica, θα τα ακουμπαγατε? Θα εμπιστευοσασταν τα μάτια σας, σε κάτι αγνώστου ποιότητας, παντα μιλαω για φακο, ο σκελετός ειναι αδιαφορος, μονο κ μονο επειδή δειχνουν μουρατα, κ τα πηρατε κοψοχρονια?

Δεν το παιζω υπερανω ή σνομπ, αλλα πραγματικά επειδη τα δοκιμασα απο φιλο που πηρε μιση ντουζινα απο δαυτα, δεν μ αρεσαν οπως εβλεπα στον ήλιο.

Κ το καλύτερο, η γυναίκα μου που εχει μυωπια, αισθάνθηκε οτι με αυτα, έβλεπε πιο καλά. (!!!!!!)

Ελπίζω ειλικρινά να ειμαι υπερβολικός κ να κανω λάθος....

η αλήθεια είνια οτι και εμένα μο έδωσαν αυτή την εντύπωση οτι βλέπω ελάχιστα καλύτερα με τα γυαλιά ... πάντως έχουν τρομερό φακό και απίστευτα ξεκούραστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...