Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 32/3 @geekbuying @ 151 euros /161 euros με εξτρα


Agathoklis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 766
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξέχασε να βάλει το κινητό;;!

Μόνο από vickmall ρε κι ας είναι ακριβότερο!

Εγώ που έφαγα φέτα από το vickmall...ακόμα το περιμένω εδώ και 4μηνες ...με έσωσε το PayPal ...από Κίνα παιδιά έχει και το ρίσκο του απλά τα καταστήματα τύπου vickmall,gear best,geekbuying είναι περίπου ίδια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7/7 παραγγελία από alli... 19/7 στα χέρια μου(θεσσαλονικη)! είναι τρελοί οι κινέζοι!!!

από ποιο μαγαζί στο αλί το πήρες στείλε πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7/7 παραγγελία από alli... 19/7 στα χέρια μου(θεσσαλονικη)! είναι τρελοί οι κινέζοι!!!

Λίγο off topic γιατί πρόκειται για άλλο προϊόν, αλλά έφυγε πακέτο 7 Αυγούστου από Χονγκ Κονγκ και σήμερα έφτασε Ελλάδα, άρα λογικά θα παραλάβω μέσα στη βδομάδα. Δεν μου έχει ξανατύχει τόσο γρήγορα! Με singapore post.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ξέρω αν έκανα μαλακια αλλα επέλεξα nl post και οχι Singapore απο vickmall

Και εγώ που παρήγγειλα με Singapore το Μι5 με NL μου το στείλανε :/ Δε βαριέσαι. Ον τοπικ, σήμερα παρέλαβα και εγώ απο Geekbuying. Έκανε αρκετά γρήγορα 30/7 αποστολή 11/8 έφτασε. Και δυο αγορές που έκανα απο Ebay απο κινέζους, κάνανε 10 και 12 μέρες. Έχουν βάλει καινούργια πλοία μου φαίνεται :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι το nl post.

Είναι 5 μέρες τώρα Pre-Adviced το αντικείμενο, και έχω ορισμένους εφιάλτες τώρα τελευταία με το Pre-Advised γιατι ένα LetV X800 ακόμα Pre-adviced είναι τέσσερις μήνες μετά :P Εγώ βέβαια τα πήρα πίσω τα λεφτά, αλλα αυτό, Pre-advised!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14/7 παραγγελια ηρθε χτες !

Ξεκλειδωτο bootloader βεβαια αλλα ακολουθησα

τα guides και ολα καλα!

Το κινητο πεταει :)

 

 

Και εγώ που παρήγγειλα με Singapore το Μι5 με NL μου το στείλανε :/ Δε βαριέσαι. Ον τοπικ, σήμερα παρέλαβα και εγώ απο Geekbuying. Έκανε αρκετά γρήγορα 30/7 αποστολή 11/8 έφτασε. Και δυο αγορές που έκανα απο Ebay απο κινέζους, κάνανε 10 και 12 μέρες. Έχουν βάλει καινούργια πλοία μου φαίνεται :P

Σας ήρθε σε κουτί ή σε μαύρη σακούλα ; 

Η συσκευασία του κινητού ήταν στο πακέτο  ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια μαύρη σακούλα και μέσα είχε φύλλα φενιζολ με το κινητό. Ναι κανονικά με το κουτί του ήρθε.

^^ Βεβαια δεν ειχε το gift που υποσχεθηκαν λογω καθυστερησης αλλα ολα τα αλλα κομπλε.

Και σκεψου τραβαγα βιντεο το unboxing γιατι αναφερθηκε οτι

εφτασε συσκευασια με ολα χωρις κινητο μεσα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^ Βεβαια δεν ειχε το gift που υποσχεθηκαν λογω καθυστερησης αλλα ολα τα αλλα κομπλε.

Και σκεψου τραβαγα βιντεο το unboxing γιατι αναφερθηκε οτι

εφτασε συσκευασια με ολα χωρις κινητο μεσα :(

Εγω φταίω φίλε μου, με συγχωρείς για την ταλαιπωρία;)

Αλλα παρέλαβα μόνο ανταπτορα και θήκη σιλικόνης, ούτε καν το κουτί του κινητού. γι αυτό ρώτησα, με ενημέρωσαν "επίσημα" ότι θα μου ξαναστειλουν το πακετο... σρην αναμονή ξανά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...