Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 32/3 @geekbuying @ 151 euros /161 euros με εξτρα


Agathoklis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα, πηγα να παραλαβω σημερα το πακετο με το κινητο. Απο φοβο με αυτα που εχω διαβασει ειπαμε με τον υπαλληλο των ελτα να το ζυγισουμε πριν το παραλαβω.

Το πακετο γραφει 520 γραμμαρια και το ζυγισαμε 440 αδικαιολογητη η διαφορα.

Δεν το παρελαβα κι εστειλα μαιλ στο vickmall που το εχω αγορασει να μου εξηγησουν τι συμβαινει.

Ειναι λογικο, εχετε ακουσει κατι παρομοιο;

Ευχαριστω πολυ!

το καλυτερο θα ηταν να το παρεις-και να κανεις video unboxing που να φαινονται τα στοιχεια που γραγει και οτι ειναι κλειστο το πακετο και ετσι αν υπηρχε καποιο θεμα δεν θα εχανες τα χρηματα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 766
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστω για τις απαντησεις. Θα παω ξανα της Δευτερα, λογικα θα εχω καποια απαντηση και απο το καταστημα.

Διαφανης ηταν η ταινια και οχι πορτοκαλι αλλα δεν ειχε σημαδια παραβιασης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε το πακετο και βγαλε βιντεο οταν το ανοιγεις.

Αν ζυγιζε 200 γραμμαρια ,οκ να σου ελεγε ισως εχεις δικιο.

Δεν εχω και καμια ηλεκτρονικη ζυγαρια προχειρη να ζυγισω συσκευασια μαζι με κινητο,ετσι απο περιεργεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να αγορασω το κινητο για την μανα μου αλλα εχω μπερδευτει με ολα αυτα που διαβαζω...

Πρωτα απ'ολα ποιο ειναι το προβλημα με τα Ελληνικα και την rom?

 

Απο το geekbying η international εκδοση (που λεει οτι εχει και 800 μπαντα) λεει απο κατω οτι ειναι multi-language, αρα εχει Ελληνικα? Εχει καποιο αλλο προβλημα το λειτουργικο?

 

Απο το vickmall δεν εχει κινητο με 800αρα μπαντα, αλλα η rom αυτη "official dev global rom (OTA update&greek language)" εχει καποιο θεμα?

 

Γενικα αμα το κινητο δεν εχει 800αρα μπαντα ποσο μεγαλο προβλημα ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα αμα δεν εχει 800αρα,δεν εχει προβλημα ουσιαστικο.

Θεωρητικα σε περιοχες (σε καμια της επαρχιας.το που ειναι αλλη ιστορια) που παιζει μονο 800αρα (συνηθως εως και παντα παιζουν και αλλες μπαντες,που τις υποστηριζει) δε θα εχει 4G.

Thats all.3G κτλ θα πιανει εφοσον υπαρχει καλυψη.

Τωρα για τα ελληνικα,θα σου ελεγα μη παρεις multi language καθως αν οχι αμεσα ,σε βαθος χρονου βγαζουν προβληματα και μπορει να μπρικαρει και το κινητο.

Επελεξε τη global που εχει καποια ελληνικα και στο μελλον θα ειναι πληρης καθως προσθετουν με καθε αναβαθμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να αγορασω το κινητο για την μανα μου αλλα εχω μπερδευτει με ολα αυτα που διαβαζω...

Πρωτα απ'ολα ποιο ειναι το προβλημα με τα Ελληνικα και την rom?

 

Απο το geekbying η international εκδοση (που λεει οτι εχει και 800 μπαντα) λεει απο κατω οτι ειναι multi-language, αρα εχει Ελληνικα? Εχει καποιο αλλο προβλημα το λειτουργικο?

 

Απο το vickmall δεν εχει κινητο με 800αρα μπαντα, αλλα η rom αυτη "official dev global rom (OTA update&greek language)" εχει καποιο θεμα?

 

Γενικα αμα το κινητο δεν εχει 800αρα μπαντα ποσο μεγαλο προβλημα ειναι?

Μήπως είναι overkill ας πούμε και να έπαιρνες κάτι πιο απλό - φτηνό; :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως είναι overkill ας πούμε και να έπαιρνες κάτι πιο απλό - φτηνό; :)

 

Ε τωρα δεν με νοιαζουν τα λεφτα, 160 ευρω πιστευω ειναι καλα.

Απλα δεν ξερω τι να κανω τωρα...

 

Official international απο geekbying ή official dev global(greek language&ota update) ή official stable global(ota update&No greek language) με τα 2 τελευταια απο vickmall?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως θα της επαιρνα το redmi 3 αν κανει τη κλασσικη χρηση μανας και θες να πας σε τετοιο κινητο.

Τωρα για την ερωτηση σου,εαν εχεις ορεξη να ασχοληθεις παρε την International και περνα ελληνικη ρομ και τελος.

Αλλιως παρε απο vickmall με global και αστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως θα της επαιρνα το redmi 3 αν κανει τη κλασσικη χρηση μανας και θες να πας σε τετοιο κινητο.

Τωρα για την ερωτηση σου,εαν εχεις ορεξη να ασχοληθεις παρε την International και περνα ελληνικη ρομ και τελος.

Αλλιως παρε απο vickmall με global και αστο.

 

Aπ'οτι φαινεται δεν θα μπλεχτω καν με κινεζιες...αν και πολυ δυνατα κινητα τα xiaomi ολα αυτα με τις rom κτλ πραγματικα δεν θελω να κατσω να ασχοληθω γιατι δεν προκειται για εμενα το κινητο και δεν θελω να γινει μλκια με brick κτλ θα παω σε safe επιλογη και ισως μεγαλυτερο budget...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ είσαι ZTE Nubia Z7 Max 5.5 Inch 2GB RAM 32GB ROM Qualcomm Snapdragon 4G http://m.banggood.com/ZTE-Nubia-Z7-Max-5_5-Inch-2GB-RAM-32GB-ROM-Qualcomm-Snapdragon-4G-Smartphone-p-1072319.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπ'οτι φαινεται δεν θα μπλεχτω καν με κινεζιες...αν και πολυ δυνατα κινητα τα xiaomi ολα αυτα με τις rom κτλ πραγματικα δεν θελω να κατσω να ασχοληθω γιατι δεν προκειται για εμενα το κινητο και δεν θελω να γινει μλκια με brick κτλ θα παω σε safe επιλογη και ισως μεγαλυτερο budget...

Παρε το με global και εισαι ετοιμος με ελληνικα out of the box και δεν ασχολεισαι με τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε το με global και εισαι ετοιμος με ελληνικα out of the box και δεν ασχολεισαι με τιποτα.

 

Αυτη η rom δεν ειναι που βγαζει προβληματα? Δεν θα μπλεχτω καν... Τελικα αυτο που θα κανω ειναι να δωσω στην μανα μου το δικο μου lg g2 που ειναι θηριο (και η καλυτερη ναυαρχιδα της lg) και να βαλω λιγα παραπανω και να παω σε κανα g4, απλα φοβαμαι το bootloop...τεςπα θα δω τι θα κανω thnx για τις απαντησεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...