Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 32/3 @geekbuying @ 151 euros /161 euros με εξτρα


Agathoklis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

*4G: FDD LTE B1/2/3/4/5/7/8/20/28/ ( 2100/1900/ 1800/ 1700/ 850/ 2600/ 900/ 800/ 700MHz); TD-LTE B40 (2300MHZ)

 

*Global MIUI 7.0 OS ROM

 

* http://www.geekbuying.com/item/Global-Version-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-2GB-16GB-Smartphone---Gold-370955.html

 

Αυτή είναι η έκδοση για Ταιβάν, που ειπώθηκε πιο πάνω πως είναι συμβατή και με τις ελληνικές συχνότητες;

 

Μόνο στη ΡΟΜ είναι η διαφορά ή έχουν μήπως αναφερθεί κι άλλες διαφοροποιήσεις (πχ hardware κάμερας)  ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 766
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει εγγύηση για την συσκευή αν αγοραστεί σε κάποιο από τα site που έχουν αναφερθεί;

φίλε η εγγύηση ειναι το μελανό σημείο σε αυτα τα κινητά όλα πρέπει να γίνονται μέσω τσατ η μειλ και αν βγάλεις άκρη καλώς. υπολόγισε πως πρέπει να το στείλεις και μετα να στο ξανά στείλουν. το παίρνεις και ελπίζεις να μη χρειαστεί.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε η εγγύηση ειναι το μελανό σημείο σε αυτα τα κινητά όλα πρέπει να γίνονται μέσω τσατ η μειλ και αν βγάλεις άκρη καλώς. υπολόγισε πως πρέπει να το στείλεις και μετα να στο ξανά στείλουν. το παίρνεις και ελπίζεις να μη χρειαστεί.

 

Paypal Refunded Returns είναι η λύση και συμφέρει πολύ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά δεν έχει απαντηθεί αν η International version με την 800αρα μπαντα είναι ακριβως ίδιο hardware με διαφορετική ρομ.

Γιατί αν είναι έτσι τότε αγοράζει κανείς απλώς την απλή version (π.χ. από vickmall που δεν έχει την international) και μετά περναει μια ρομ και έχει αυτόματα την 800αρα μπαντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά δεν έχει απαντηθεί αν η International version με την 800αρα μπαντα είναι ακριβως ίδιο hardware με διαφορετική ρομ.

Γιατί αν είναι έτσι τότε αγοράζει κανείς απλώς την απλή version (π.χ. από vickmall που δεν έχει την international) και μετά περναει μια ρομ και έχει αυτόματα την 800αρα μπαντα.

Δεν έχουν βρει (ακόμη) την λύση ώστε να κάτσει η ρομ της Special Edition (international) στις συσκευές που κυκλοφορουν ήδη....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει να χουνε ξεσκιστει να πουλανε εκει

παλι Out of stock τα 2 απο τα 3 χρωματα.

 

το ειδανε 4-5 φιλοι μου και τους αρεσει και θελουν να το παρουν κι αυτοι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει να χουνε ξεσκιστει να πουλανε εκει

παλι Out of stock τα 2 απο τα 3 χρωματα.

 

το ειδανε 4-5 φιλοι μου και τους αρεσει και θελουν να το παρουν κι αυτοι :P

Ε λογικό, δε νομίζω να μπορείς να πάρεις κάτι καλύτερο σε αυτά τα λεφτά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά δεν έχει απαντηθεί αν η International version με την 800αρα μπαντα είναι ακριβως ίδιο hardware με διαφορετική ρομ.

Γιατί αν είναι έτσι τότε αγοράζει κανείς απλώς την απλή version (π.χ. από vickmall που δεν έχει την international) και μετά περναει μια ρομ και έχει αυτόματα την 800αρα μπαντα.

Απο οσα ξερουμε,ισως να εχει και διαφορα σε hardware.

Θα ξερουμε οταν πιασουν στα χερια τους στο xda κανα κινητο international και το δουλεψουν.

Αλλα δεν εχουν και καμια τρελη διαφορα στη τιμη οποτε παιρνεις κατευθειαν το international.

Λογικα θα βγει και ελληνικη για αυτο αργοτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου μπορεις να μου πεις ακριβως ποια εκδοση πηρες και αν δουλευει κανονικα γτ θελω να παρω κ εγω? εχει αυτη που λεει απλα 3+32 μια που λεει package b μια oficial international και μια es stock. ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πηρα τη πιο φτηνη στο χρυσο χρωμα, και μου στειλαν με global rom

 

Παρήγγειλες την International και σου έστειλαν την Global;

Υποθέτοντας ότι δεν έχεις παραλάβει (καθότι είναι νέα σχετικά η διεθνής έκδοση και σε presale) πώς το ξέρεις ότι σου έβαλαν άλλη ΡΟΜ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paypal Refunded Returns είναι η λύση και συμφέρει πολύ.

Τι ακριβώς είναι αυτό; Πληρώνει το paypal τα μεταφορικά εντός εγγύησης; Ισχύει για όλο το διάστημα της εγγύησης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...