Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 32/3 @geekbuying @ 151 euros /161 euros με εξτρα


Agathoklis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι η Multilanguage ειναι που βγαζει προβληματα.

Η global developer ειναι official rom και παιρνει και update κανονικα.

Απλα οπως σου ειπα δεν εχει ακομα 100% ελληνικα αλλα με update μπαινουν σιγα σιγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 766
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα, πηγα να παραλαβω σημερα το πακετο με το κινητο. Απο φοβο με αυτα που εχω διαβασει ειπαμε με τον υπαλληλο των ελτα να το ζυγισουμε πριν το παραλαβω.

Το πακετο γραφει 520 γραμμαρια και το ζυγισαμε 440 αδικαιολογητη η διαφορα.

Δεν το παρελαβα κι εστειλα μαιλ στο vickmall που το εχω αγορασει να μου εξηγησουν τι συμβαινει.

Ειναι λογικο, εχετε ακουσει κατι παρομοιο;

Ευχαριστω πολυ!

με έστειλες μεγάλε μου.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι η Multilanguage ειναι που βγαζει προβληματα.

Η global developer ειναι official rom και παιρνει και update κανονικα.

Απλα οπως σου ειπα δεν εχει ακομα 100% ελληνικα αλλα με update μπαινουν σιγα σιγα.

 

global developer εχω τωρα, και στο μενου δειχνει οτι εχει τα ελληνικα

βεβαια εγω το εχω στα αγγλικα γιατι δε με νοιαζει :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μία ερώτηση ή έκδοση που βγάζουν τα παιδιά στην ελληνική κοινότητα της xiaomi ( και πολλά συγχαρητήρια ) , ουσιαστικά τι διάφορες έχει από την global stable την επίσημη ειναι μόνο τα ελληνικά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μία ερώτηση ή έκδοση που βγάζουν τα παιδιά στην ελληνική κοινότητα της xiaomi ( και πολλά συγχαρητήρια ) , ουσιαστικά τι διάφορες έχει από την global stable την επίσημη ειναι μόνο τα ελληνικά ?

Βασικα εχει φουλ ελληνικα-και η global dev εχει ελληνικα αλλα οχι ολα!

Εγω εχω περασει global dev επειδη θελω να κανει ota update η ελληνικη μεχρι πριν καποιο καιρο δεν εκανε και μιας και δεν θα το κρατησω εγω εβαλα την ρομ που σου λεω.

Αν ομως ηταν δικο μου θα εβαζα την ελληνικη γιατι ειναι φουλ ελληνικα-και γιατι αν εχεις καποιο προβλημα μιλας στο φορουμ και το διορθωνουν απλα τα update τα κανεις χειροκινητα-που ειναι βεβαια πολυ απλη διαδικασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μία ερώτηση ή έκδοση που βγάζουν τα παιδιά στην ελληνική κοινότητα της xiaomi ( και πολλά συγχαρητήρια ) , ουσιαστικά τι διάφορες έχει από την global stable την επίσημη ειναι μόνο τα ελληνικά ?

Εκτος απο την πληρη ελληνικη μεταφραση εχουν και καποια αλλα tweaks. Απο το site τους:

  • Ενσωματώθηκε το SMS Mod by dNomikos
  • Eνσωματωμένο TWRP Recovery
  • Προσθήκη του supersu.zip στην εσωτερική SD για εγκατάσταση κατ'επιλογή
  • Προσθήκη του Dolby Atmos (Sound EQ & Effects)
  • Δεν χρειάζεται να κάνετε ξεχωριστό wipe cache & Dalvik cache αφού τα κάνει μόνο του το Script
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

~158€ αυτή τη στιγμή η international edition (με την 800αρα) σε grey στο geekbuying.

 

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-371104.html

 

κουπόνι: retailmenot

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χρυσό δυστυχώς δεν είναι in stock, γι αυτό και δεν το έγραψα. Νομίζω πως η τιμή του gb είναι πολύ καλή για την international και σε grey (που παραδοσιακά είναι το πιο ακριβό από τα άλλα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιο χρώμα και έκδοση είναι το πιο ακριβό;

 

Από τότε που το παρακολουθώ, η γκρι έκδοση (με την μαύρη πρόσοψη δηλαδή) ήταν πάντα πιο ακριβή (ίσως επειδή πουλάει περισσότερο?!?). Επίσης η international πάντα ήταν/είναι ακριβότερη από την κινέζικη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...