Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 32/3 @geekbuying @ 151 euros /161 euros με εξτρα


Agathoklis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οκ ευχαριστώ οπότε η από Geekbuying η Vickmall πάντα με Paypal για προστασία.Πιο από τα δυο είναι πιο αξιόπιστο,που μπορώ να βρω ένα καλό tempered glass(Nillkin) και μια θήκη σιλικόνης η tpu που να κάνουν για την international version;

Και τα δύο είναι αξιόπιστα. Υπόψιν, μου ήρθε σήμερα ενημερωτικό email που λέει ότι στο Geekbuying έχουν την international έκδοση του RN3 Pro 3/32 με -10$ με το κουπόνι R-Note3Pro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 766
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το vickmall δεν εχει το international. μονο στο μοντελο 3s (5ιντσο) εχει international το vickmall.

 

από geekbuying εγω επελεξα τα πακετακια με θηκη/τζαμακι (7δολλαρια παραπανω κοστος απ το σκετο τηλεφωνο) γιατι στο ebay δεν υπαρχουν (ακομα) για το μοντελο αυτο, παρα μονο για το κλασσικό xiaomi redmi note 3 pro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και τα δύο είναι αξιόπιστα. Υπόψιν, μου ήρθε σήμερα ενημερωτικό email που λέει ότι στο Geekbuying έχουν την international έκδοση του RN3 Pro 3/32 με -10$ με το κουπόνι R-Note3Pro.

Πρόσθεσα στο καλάθι το International Gold και με το κουπόνι εμφανίζει :

 Sorry, the coupon code is not valid for orders less than USD 179.

 

Επίσης δοκίμασα με το International Gray που έχει 179,99 και αμέσως μετά την εισαγωγή του κουπονιού πάει η αρχική του 185,99 - 10 = 175,99 δηλαδή - 4$ !!

 

Τέλος, με το PackageB της έκδοσης Gray στα 187,99

Sorry, this coupon code is applicable for some specific items.

 

Μας δουλεύουν....!! :-(

Επεξ/σία από gussgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Σκοπεύω να παραγγειλω το xiaomi note 3 pro για τον πατέρα μου.

Paypal δεν εχω και πραγματικά δεν εχω και χρόνο / ορεξη να ασχοληθώ.

Μπορει καποιος να με βοηθήσει στα εξης:

Απο που το παραγγέλνω (αν η διαφορά είναι 30 δολλαρια δε με πειράζει το eu warehouse).

Ποια ρομ επιλέγω (δε με ενδιαφέρει το 4g με ενδιαφερουν ωστόσο τα ελληνικά )

Υπάρχει εγγύηση? Υπάρχουν θήκες / tempered glass?

Αξιζει να επιλέξω αυτο το κινητο για απροβληματιστη λειτουργία ή να στραφώ σε σαμσουνγκ π.χ.

Ευχαριστώ

Όπως σε απάντησαν και δίπλα πάρε Samsung.το PayPal χρειάζεταιγια έχεις το κεφάλι σου ήσυχο και αν δεν ασχοληθείς δεν θα έχει πλήρως Ελληνικά.Επίσης η εγγύηση θα σε παιδεψει αν την χρειαστείς.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Το κουπόνι κατεβάζει την τιμή σε ένα συγκεκριμένο χρώμα 4-5$ .

 

2)Το vickmall εχει το 5.5 σε international στα 189$ αν θυμάμαι καλά.

 

3) Η επικοινωνία με το geek (όπως με όλα, και δεν βγάζω το vick στην απέξω για την προκειμένη) είναι για τον π...

Άλλα ρωτας άλλα απαντάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μικραίνει η διαφορά από τα μεγαλύτερα μοντέλα, πχ το everbuying έχει πλέον το LeEco Le Max 2 στα 237$

Πιο αθλιο χρωμα δεν παιζει.

 

Ημουν μεταξυ αυτων των 2 (remi note 3 pro και leeco le max 2), αλλα το λιγοτερο ενοχλητικο ηταν το redmi.

 

Πραγματικα το μαυρο και το απρο πλεον δεν πολυ παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει φτιαχτει ακομα θηκη ειδικα για το special edition (ρωτανε και στο xda :P ), και προσωπικα δεν νομιζω να ασχολουνται και πολλοι... οπως ειπα παρε μια TPU και απλα θα ειναι λιγο πιο "tight fit"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ αλλά στα χέρια μου έχω και ξέρω πόσο αφήνει. Δεν είναι λίγο. Είναι πολύ. Και η λύση με το ψαλίδι είναι ημίμετρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιρνεις ενα για καποιο 6ιντσο και αρχιζεις με το ψαλιδι... diy φαση

σωστοστ,το εχεις κανει με κάποια συγκεκριμένη ζελατίνα?

 

 

 

Να πω την π@π@ρια μου..

Αυτή η εδώ η θήκη

http://s.aliexpress.com/rE7RbEN3

αναφέρει ότι έχει airbag στις 4 γωνίες..

Μήπως σε αυτή είναι ευκολότερο αν "τρυπησουμε" τα airbagνα χωρέσει το international??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...