Προς το περιεχόμενο

Ευρωπαϊκή Κάρτα Νέων


cris41

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για χρήση σε φοιτητικό cu, πρέπει κατα την εγγραφή στην σελίδα της κάρτας νέων να δηλώσεις το νούμερο που θα χρησιμοποιείς για να λάβεις την προσφορά με τα +10€ ή μπορείς να δηλώσεις άλλο νούμερο(π.χ. wind) και μετά από τον cu αριθμό(που δεν έχεις δηλώσει κατα την εγγραφή) να στείλεις με sms τον αριθμό της κάρτας νέων και να εκμεταλευτείς την προσφορά;

 

Δε παιζει ρολο. Τον κωδικο της καρτας θες. Και με καρτα τριτου ενεργοποιεις την προσφορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 126
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ερωτηση : προχθες παρελαβα την καρτα και χθες πηγα στο καταστημα ΟΤΕ , μου εβγαλε φωτοτυπια την καρτα και την ταυτοτητα με τον αριθμο τηλεφωνου και εφυγα .

 

Ποτε καταλαβαινω οτι εχει ενεργοποιηθει η προσφορα σε whats up?

θα λαβω ενημερωτικο μνμ ή κατι τετοιο ? μηπως να παρω να ρωτησω στην εξυπηρετηση τι και πως?

 

Οποιος γνωριζει ας μου απαντησει 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε παιζει ρολο. Τον κωδικο της καρτας θες. Και με καρτα τριτου ενεργοποιεις την προσφορα.

Σε ευχαριστώ πολύ! Αν έχεις και what's up και cu μπορείς να χρησιμοποιήσεις την κάρτα για να εκμεταλλευτείς την προσφορά και στα δύο νούμερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αντικαταβολή η χρέωση είναι 10 ευρώ ή έχει και πρόσθετη χρέωση;

 

Μετά τον 1ο χρόνο λήγει αυτόματα ή θεωρείται ότι ανανεώνεται και ότι χρωστάς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αντικαταβολή η χρέωση είναι 10 ευρώ ή έχει και πρόσθετη χρέωση;

 

Μετά τον 1ο χρόνο λήγει αυτόματα ή θεωρείται ότι ανανεώνεται και ότι χρωστάς;

 

Απλά λήγει. Την είχα βγάλει πριν 3 χρόνια πάλι. Έληξε και ούτε που ενόχλησαν. ΑΝ θες κάνεις ανανέωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

Μιας και προκειται να γινω φοιτητης και εγω (οποτε θα εχω τα διαφορα πακετα που προσφερουν οι εταιρειες) , υπαρχει καποιο πρβλημα εαν θα εχω και τα δυο ενεργοποιημενα(δηλ. και το φοιτητικο πακετο και την προσφορα απο την καρτα νεων)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παραλαμβάνω την κάρτα νέων και έχω CU που το ανανεώνω στις 25 κάθε μήνα. Συμφέρει να στείλω το μήνυμα για την κάρτα νέων τώρα, να το αργήσω για τις 24  ή δεν παίζει ρόλο; (ώστε να εκμεταλλευτώ το μέγιστο των 12 μηνών που δίνει την έκπτωση) 

 

Πολλά ευχαριστώ στον  ts!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ ts! Σήμερα παρέλαβα και ενεργοποίησα σε cu.

Αν κάποιος έχει ενεργοποιήσει και το whats up να είναι σε διαφορετικό όνομα από την κάρτα ας γράψει την διαδικασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσες μέρες θελει να έρθει; Επίσης αν βάλω τώρα κάρτα και ενεργοποιήσω αφού την κανω σε cu θα πάρω τα 10€ η τιποτα;

Εδιτ: δεν θα ισχύσει τώρα το είδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...