Προς το περιεχόμενο

Την Παρασκευή 29 Ιουλίου, το τέλος της δωρεάν αναβάθμισης σε Windows 10


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 148
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έπρεπε να έρθει το τέλος του κόσμου για να σταματήσει αυτό το μαρτύριο με τις ειδοποιήσεις αναβάθμισης της Microsoft! :P

μην χαιρεσαι θα βρουν αλλες ειδοποιησεις :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία θα κρατήσω στο laptop μου τα Windows xp ,και Linux που έχω εγκατεστημένα .

 

Απλά παιδιά έχω ένα προβλημα με το σήμα στο κινητό μπορείτε να βοηθήσετε ,δεν έχω καθόλου σήμα .

Μήπως φταει το ότι ζω ακόμα σε ΣΠΗΛΙΑ??

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία θα κρατήσω στο laptop μου τα Windows xp ,και Linux που έχω εγκατεστημένα .

 

Απλά παιδιά έχω ένα προβλημα με το σήμα στο κινητό μπορείτε να βοηθήσετε ,δεν έχω καθόλου σήμα .

Μήπως φταει το ότι ζω ακόμα σε ΣΠΗΛΙΑ??

Για πες μου λίγο τί συσκευή έχεις, για να δω εδώ στις σπηλαιογραφίες μην έχω το εγχειρίδιο 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τις 29 και μετα λοιπον παλι θα τρωει κραξιμο απλα για διαφορετικους λογους.

 

Ειτε γιατι δεν εδωσε παραταση και τοσοι ανθρωποι δεν "προλαβαν" να αναβαθμισουν.

 

Ειτε γιατι εδωσε παραταση και ακομα ενοχλει τον κοσμο να αναβαθμισει με το ζορι για να τους κατασκοπευει και να πουλαει στατιστικα ποσα κλικ και που κανει ο καθενας.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί τα δίνουν τζάμπα όταν σταματήσει να διατίθεται ως δωρεάν αναβάθμιση τότε να δουν κρακ τα μάτια σου! 

 

Δεν υπάρχουν "crack" ούτε για τα Windows 8 ούτε για τα 10. Δεν είπα ότι δεν υπάρχει παράνομη μέθοδος ενεργοποίησης. Άλλο crack όμως και άλλο η μέθοδος που υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άντε επιτέλους. μας έχουν ζαλήσει με τις παραγγελίες στην εταιρία (έλληνες τελευταίας στιγμης) που παραγγέλνουν windows 7 PC's για να κανουν free upgrade στα 10. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση μετα απο φορματ περαστηκαν σε δισκο Windows 10 απο τον γνωστό κοινό θείο.. αυτα βαράνε ενημερώσεις μονα τους μεχρι τώρα, μετα απο αυτο θα παραδωσουν πνεύμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ειμαστε ειλικρινεις.. Ποσοι απο εδω μεσα αναβαθμησανε τα σπασμενα windows 7 σε win 10 αυθεντικα? :P

 

Δεν είναι αυθεντικά. Είναι ενεργοποιημένα. Έχει αρκετά μεγάλη διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον φίλε μου δεν το έχεις ψάξει καλα

 

Εγώ μια χαρά το έχω ψάξει. Εσείς μπερδεύεται το crack με τις μεθόδους που υπάρχουν. Ναι είναι θέμα "παίζω με τις λέξεις", αλλά είναι επίσης και τεχνικό θέμα. Άλλο κάνω patch μία τρύπα ασφαλείας και άλλο καταργώ το σύστημα που εγώ έχω φτιάξει και αφήνω ξεκρέμαστες αρκετές επιχειρήσεις που το χρησιμοποιούν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...