Προς το περιεχόμενο

Το Samsung Galaxy Note7 χάνει σε τεστ ταχύτητας από το ενός χρόνου iPhone 6s!


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα απο τα δύο αλλά δεν ξέρω πολλά όπως ξέρουν εδώ πολλά παιδιά μπορείτε να με βοηθήσετε;

Τί ανάλυση οθόνης έχει το καθένα και πόσο κάνει το καθένα στην έκδοση 64 GB?

Ξέρει κάποιος μήπως να με βοηθήσει; 5,7 ίντσες είναι και το iphone 6splus και το NOTE; και ποιό είναι πιό μικρό σε μέγεθος

Δηλαδη στο google δεν βρηκες αυτες τις απαντησεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 527
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Smooth και αλαγκαριστο.. Μεχρι εκεί.

Λες και το Note 7 lagαρει.. Μιλαμε για εργαλειο που για εναν επαγγελματία που νιωθει να το χειριστει ειναι αναντικαταστατο.

Ποιο 6s ρε παιδια. Παιχνιδακι για selfie μπροστα στα ΝΟΤΕ.

Αλλα πως να βγαλεις ακρη.

Είναι τοση η υπερηφάνεια που κολλάν και μηλαρακι αυτοκόλλητο στο ι.χ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Και με 30-50 ευρώ βρίσκεις και iPhone 3G απ' το eBay. Να το βάλουμε κι αυτό στη λίστα; Δε πειράζει που είναι λίγο παλιό ε; Κι έλεγα ότι μιλάμε για τα τρέχοντα μοντέλα...

Μιλαω για καινουργια συσκευη απτο καταστημα. Αμα ειναι λιγο παλιο το 5S / C τοτε ας μην κοστιζε 300€. Sorry που δεν κρινω μια συσκευη απο το ποσο παλια ειναι αλλα απο το ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ!

 

Ποσο πιο ... εξυπνα επιχειρηματα θα ακουσω απο τους μηλοφιλους. Καταντησε γραφικο

Σκέφτηκες την περίπτωση οι κατασκευαστές να υϊοθέτησαν το Android διότι τους μείωνε τα κόστη, μιας και παρεχόταν έτοιμο; Σταμάτησαν να αναπτύσσουν δικά τους συστήματα και πήραν κάτι με μηδαμινό κόστος. 

 

Μην ξεχνάς ότι το Android δεν ήταν πάντα αυτό που είναι τώρα, που μπορώ να δεχτώ ότι "αρέσει" στον κόσμο. Πριν μερικά χρόνια ήταν ένα κακό ανέκδοτο η λειτουργικότητά του. Και πάλι όμως το υϊοθέτησαν όλοι... μάντεψε γιατί...

Και οι πιτζαριες γινανε σουβλατζιδικα για να μειωσουν το κοστος, οχι επειδη πουλαν τα σουβλακια. Με επεισες. Εννοω, φοβερο επιχειρημα. Αμα κατι δεν αρεσει στον κοσμο, δεν πουλαει, δεν πα να υπαρχουν κα 5 τρισεκατομυρια συσκευες στα ραφια.

Ο κόσμος ζητάει συσκευές των 150 ευρώ για Facebook και Instagram. Χέστηκε για το android, iPhone και Galaxy ξέρουν ως καλά κινητά. Οι κατασκευαστές δεν έχουν και πολλές επιλογές.

 

Θα εβγαζε ολο αυτο νοημα αν τα galaxy υπηρχαν απο ανεκαθεν. Πραγμα ομως που δεν ισχυει. Καπως φτασαν εδω που φτασανε. Καποτε η κατηγορια <150 ηταν τιγκα στα ΝΟΚΙΑ. Βγηκαν τα galaxy και σαρωσαν. Ξερεις γιατι? Γιατι ο κοσμος προτιμησε το android απτα Nokia. Τι να κανουμε, mesulid

 

Δυστυχώς..Ακομα και με 256mb ram το Symbian κολλουσε λιγότερο απο τα σημερινα android...!!!Και είναι ακόμα και σημέρα μακράν το πιο ολοκληρωμένο λειτουργικο...!!!

Σε ποιο πλανητη δεν κολλουσε το Symbian? Ρε τι ακουμε τωρα? Παρολο που ΝΟΚΙΑ γουσταρα τρελα, η μονη συσκευη που ειχα ποτε που εκανε ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ 10-15 λεπτα να ανοιξει την εφαρμογη messages οταν ειχες πανω απο 300 μνματα ηταν το N97. Αλλα δεν κολλουσαν...

Επεξ/σία από κβαντικος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα εβγαζε ολο αυτο νοημα αν τα galaxy υπηρχαν απο ανεκαθεν. Πραγμα ομως που δεν ισχυει. Καπως φτασαν εδω που φτασανε. Καποτε η κατηγορια >150 ηταν τιγκα στα ΝΟΚΙΑ. Βγηκαν τα galaxy και σαρωσαν. Ξερεις γιατι? Γιατι ο κοσμος προτιμησε το android απτα Nokia. Τι να κανουμε, mesulid

Έχεις σοβαρά κενά. Την κατηγορία των σύγχρονων smartphones τη δημιούργησε το iPhone, όχι το Android. Δε βγήκαν τα Galaxy και σάρωσαν, βγήκε το iPhone και σάρωσε, αλλάζοντας το παιχνίδι οριστικά, αλλάζοντας και τις ανάγκες του κόσμου οριστικά. Πολύ αργότερα ήρθε το android και τα htc, samsung, lg και τελευταία τα κάθε λογής φθηνοκινέζικα του κιλού, που ανέβηκαν τα μερίδια κατακόρυφα. Καταλήγουμε πάλι στο ότι ο κόσμος ζητάει κινητά των 150 ευρώ για Facebook και Instagram. Τι να κάνουμε τώρα; Δεν μπορούν όλοι να έχουν iPhone. Ευτυχώς υπάρχει και το android για τις μάζες.

 

Μην πάρεις πολλά, γιατί θα κάνεις ζημιά στα νεφρά.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που ειναι το αστειο αγαπητε, σε αυτο που ειπα; :)

Ότι αυτό που λές υπήρχε από Symbian εποχες και δεν είναι κάτι καινοτομο..Αντίθετα έμεις με τα lumia εχουμε και ένα continium
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί με πιάνει πονοκέφαλος όταν μιλάω σε iPhone; οφείλεται στο λεγόμενο SAR που είναι στα κόκκινα ή φταίει κάτι άλλο;

Κάποιος περισσότερο γνώστης από εμάς μπορεί να βοηθήσει;

 

Ναι φίλε μου. Η υψηλή τιμή του SAR το προκαλεί. Εγώ να φανταστείς, μιλούσα μια φορά για 25 λεπτά με το iPhone, και ενώ φορούσα ακουστικά, ακουμπούσα το κινητό πάνω στο στήθος μου... μετά που έβγαλα τη μπλούζα να ξαπλώσω πέρα από την κοκκινίλα που διαπίστωσα, με είχε πιάσει και στηθάγχη από την ακτινοβολία ραδιενέργεια!

 

Ποτέ ξανά κινητό με τόσο υψηλό SAR όπως το iPhone μετά από αυτό! Προέχει η υγεία!

 

Σίγουρα το επόμενο κινητό μου θα είναι Galaxy, που μας νοιάζεται πιο πολύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιο πλανητη δεν κολλουσε το Symbian? Ρε τι ακουμε τωρα? Παρολο που ΝΟΚΙΑ γουσταρα τρελα, η μονη συσκευη που ειχα ποτε που εκανε ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ 10-15 λεπτα να ανοιξει την εφαρμογη messages οταν ειχες πανω απο 300 μνματα ηταν το N97. Αλλα δεν κολλουσαν...

Θες να συγκρινουμε Specs..Για βρες μου ένα lagdroid me 256 ram και μονοπυρηνο να τρεχει καλύτερα..!!!ΚΑι αν θυμηθώ το τελευταιο 808 απλα κλειναν σπιτια...Ας είναι καλά ο βλάκας ο ELop Που έκανε την Samsung μάγκα..!!!

και όλοι ξέρπυμε πως και ξεκίνησε η Samsung με το πρωτο galaxy >..!!Καλα για την Apple απλα δεν υπαρχει λογως να αναφερθεί η κλεψια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για βρες μου ένα lagdroid me 256 ram και μονοπυρηνο να τρεχει καλύτερα..!!!

 

Θα είχε πολύ πλάκα να τρέξουμε Android στο 5800 XpressMusic, με τον μονοπύρηνο των 434 MHz και τα 128 MB RAM. Δε λέω κάνα πιο αδύναμο. Για να δούμε αν θα bootάρει βασικά, όχι τίποτε άλλο.

 

Διότι ο συγκεκριμένος που quotαρες, πέρα απ' τις υπόλοιπες εξυπνάδες, χαρακτηρίζει και το Android "ελαφρύ". :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί δεν το κάνει τεστ με το s7 kai to kanei me to note 7 μεγαλύτερη οθονη μεγαλύτερη ανάλυση επόμενο!!! ειναι μουφα τεστ και αυτο οπως κανει και η samsung για τα iphone.

βρεθηκε ο κλαψιαρης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ σωστα τα λεει στο βιντεο και εγω στο punto μπαινω πιο γρηγορα απο αυτους με lamborghini diablo με τiς περιεργες πορτες αρα ειναι καλυτερο,επισης η τηλεορασαρα μου grunding 4:3 240p αναλυση, ανοιγει  και αλλαζει τα καναλια πολυ πιο γρηγορα  απο oled,led,lcd κτλ αρα ειναι καλυτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...