Προς το περιεχόμενο

Το Samsung Galaxy Note7 χάνει σε τεστ ταχύτητας από το ενός χρόνου iPhone 6s!


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Δυστυχώς..Ακομα και με 256mb ram το Symbian κολλουσε λιγότερο απο τα σημερινα android...!!!Και είναι ακόμα και σημέρα μακράν το πιο ολοκληρωμένο λειτουργικο...!!!

 

Προφανώς δεν μιλάω για το Symbian.

Το οποίο μια χαρά κολλούσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα απο τα δύο αλλά δεν ξέρω πολλά όπως ξέρουν εδώ πολλά παιδιά μπορείτε να με βοηθήσετε;

Τί ανάλυση οθόνης έχει το καθένα και πόσο κάνει το καθένα στην έκδοση 64 GB?

Ξέρει κάποιος μήπως να με βοηθήσει; 5,7 ίντσες είναι και το iphone 6splus και το NOTE; και ποιό είναι πιό μικρό σε μέγεθος

Αμα δε ξερεις δεν εχει νοημα να μαθεις γιατι δε προκειται να αξιοποιησεις σωστα το κινητο που θες να αγορασεις... εαν παρολα αυτα θελεις ενα τοσο ακριβο γκατζετ παρε οποιο σου καθεται καλυτερα στο ματι...αλλιως ψαξε κινητα στο 1/3 τις τιμης...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή βλέπω ότι πολλοί φίλοι λένε ότι το iPhone έχει τη μισή ραμ φαντάζομαι θα έχει και τη μισή τιμή στην ίδια χωρητικότητα; στα 64GB; άρα για τα μισά λεφτά που κάνει το iPhone καλά τα λένε και κράζουν το Note έ. Δεν πα να έχει πενάκι μεγαλύτερη οθόνη αλλά μικρότερο μέγεθος να είναι αδιάβροχο κτλ κτλ τί να το κάνεις αν έχει τα διπλά λεφτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεγαλυτερο ποσοστο των "θαυμαστων" της apple εδω μεσα, δεν ξερει τι ειναι dfu mode και ποια η διαφορα με το recovery mode.. Το οτι αγοραζετε με δοσεις 800ευρω κινητο απλα για να πατατε το κοκκινο και το πράσινο για τις κλησεις, δεν σας κανει και ειδικους να κρινετε.. Απλα.. Μεχρι και το 2012 η apple ειχε τρομερη διαφορα με τα android smartphones.. Απο τοτε δεν υπαρχει αυτο.. Δνε συγκρινονται απλα οι δυνατοτητες.. Το αν ειναι για κλασματα δευτερολεπτου πιο γρηγορο ειναι και θεμα software..δεν υπαρχει απλα συγκριση δυνατοτητων για καποιων που θα τα αγορασει ωστε να τα αξιοποιησει κιολας.. Αλλιως και τα 3310 νοκια την ιδια δουλεια θα κανετε.. Αντε γιατι μας τα εχετε κανει διαγαλαξιακα τσουρεκια.. Apple και αναπαντητη γιατι δεν εχετε καρτα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσα δεν φτάνει η αλεπου.. εντάξει δεν τα έχεις να το πάρεις αλλά μην μας το λες συνέχεια και ιδικά όταν τσούζει όπως τώρα με την σύγκριση. Βεντουζα! :D Άντε και περαστικά.

Ναι ρε παιχταρα έχω αμάξι 35χιλιαδων ευρώ και δεν έχω 800 να πάρω ένα ψωροκινητο. Αν τα άξιζε θα το έπερνα αλλά ούτε 200 δεν αξίζει. Ξυπνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και η διπλασια μνημη καθυστερει τον επεξεργαστη και η διπλασια αναλυση .

τι σοι συγκριση ειναι αυτη ;

Να χαρούν λίγο τα παιδιά που πήραν 800 ευρώ κινητό για αυτό είναι σύγκριση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσα χρόνια είχαν φαγωθεί για το multitasking οι λαγκντροιντακηδες :P λόγο της ταχύτητας. Τώρα η ταχύτητα δεν παίζει κανένα ρόλο. Δεν θα μιλήσω για ένα παιδάκι που παρουσίασε το 3310 και συνέχισαν και όλα τα υπόλοιπα παιδάκια και μη... Και το αποκορύφωμα ο μπρουκλης πιο πάνω που του κάνουν αναπάντητες με iPhone, δωσε κανένα φράγκο στους φτωχούς συνανθρώπους με iPhone να κανουν και αυτοί καμία κλήση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε παιχταρα έχω αμάξι 35χιλιαδων ευρώ και δεν έχω 800 να πάρω ένα ψωροκινητο. Αν τα άξιζε θα το έπερνα αλλά ούτε 200 δεν αξίζει. Ξυπνα

 

pics or never happened :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί με πιάνει πονοκέφαλος όταν μιλάω σε iPhone; οφείλεται στο λεγόμενο SAR που είναι στα κόκκινα ή φταίει κάτι άλλο;

Κάποιος περισσότερο γνώστης από εμάς μπορεί να βοηθήσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί με πιάνει πονοκέφαλος όταν μιλάω σε iPhone; οφείλεται στο λεγόμενο SAR που είναι στα κόκκινα ή φταίει κάτι άλλο;

Κάποιος περισσότερο γνώστης από εμάς μπορεί να βοηθήσει;

​Με SAR 1,18 W/Kg (μόλις 0.1 W/Kg κάτω από τα νόμιμα όρια) λογικό είναι να σε πιάνει πονοκέφαλος. Για να καταλάβεις για τι διαφορά μιλάμε ένα Note 5 έχει μόλις 0,21 W/Kg. Εγώ παρόλο που ήμουν iphoneακιας τα εγκατέλειψα εδώ και κάποια χρόνια για αυτό το λόγο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί με πιάνει πονοκέφαλος όταν μιλάω σε iPhone; οφείλεται στο λεγόμενο SAR που είναι στα κόκκινα ή φταίει κάτι άλλο;

Κάποιος περισσότερο γνώστης από εμάς μπορεί να βοηθήσει;

Ναι εκεί οφείλεται. Πάνω από 1 sar είναι πάρα πολύ. Το καλύτερο και ιδανικό είναι το <0.5

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...