Προς το περιεχόμενο

Ορισμένα Samsung Galaxy Note7 “κρασάρουν” ανεξήγητα. Κάποιοι κάνουν λόγο για #Brickgate


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 124
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ακουω για iphone με φουλ προβληματα.. τωρα για galaxy με bootloop και ειμαι με το redmi note 2 μου που ποτε δεν ειχε θεμα ...εχω κρεμασει κινεζικη σημαια στο μπαλκονι μου..

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουω για iphone με φουλ προβληματα.. τωρα για galaxy με bootloop και ειμαι με το redmi note 2 μου που ποτε δεν ειχε θεμα ...εχω κρεμασει κινεζικη σημαια στο μπαλκονι μου..

 

 

Πειτε μου οτι ειχε και preorder να γελαω λιγο παραπανω.

Message sent from i-new pure chinese phone.

post-209186-0-56334300-1472486715_thumb.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουω για iphone με φουλ προβληματα.. τωρα για galaxy με bootloop και ειμαι με το redmi note 2 μου που ποτε δεν ειχε θεμα ...εχω κρεμασει κινεζικη σημαια στο μπαλκονι μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα καποια παρτιδα θα ειναι που επεσε σε ελλατωματικο hardware η σε κακη συναρμολογηση οπως γινεται τις περισσοτερες φορες.Τα samsung ειναι απο τα πιο αξιοπιστα κινητα που κυκλοφορουν και πολυ σπανια συνανταμε προβλημα με hardware με hard brick boot loop κτλ.Αναμενουμε την επισημη απαντηση της samsung.

Πάντως δεν είσαι fanboy της samsung.....

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως δεν είσαι fanboy της samsung.....

 

6mjnah8r.png

Να δώ αυτούς που πάτησαν Μου αρέσει τι θα γράψουν στο αντίστοιχο πρόβλημα που αντιμετωπίζουν τώρα οι χρήστες Samsung.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρε γέλια. Beta testers της Samsung έχουν καταντήσει οι Note Users και πληρώνουν και 800 ευρώ για αυτό. Μπράβο στην Samsung.

Κανείς δεν θα ξεχάσει παλιότερα το πρόβλημα με τα burn in στις οθόνες και πολλά άλλα. Ποιότητα όχι αστεία.

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

enhanced

 

Ωρε γέλια. Beta testers της Samsung έχουν καταντήσει οι Note Users και πληρώνουν και 800 ευρώ για αυτό. Μπράβο στην Samsung.

Κανείς δεν θα ξεχάσει παλιότερα το πρόβλημα με τα burn in στις οθόνες, το #spengate, το ξεφλούδισμα στα note 3/4 και πολλά άλλα. Ποιότητα όχι αστεία.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...