Προς το περιεχόμενο

Η Apple μας κλείνει ραντεβού για τα νέα iPhone στις 7 Σεπτεμβρίου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαν ανθρωπος που φτανω στα 50 να σου πω κατι.

 

Μαγκας ειναι αυτος που βγαζει την γκομενα βολτα με το λεωφορειο. Αυτος που την βγαζει με τα λεφτα του μπαμπα δεν ειναι σιγουρος αν ειναι μαζι του για αυτον η για τα λεφτα..

 

Συν ενα ωραιο που ειχα διαβασει στους Αγιους θεοδωρους. :lol:

 

"Ολη μερα τρως αγγουρι και το Σαββατο το παιζεις μουρη"

 

Γιατί τις επιτηρήσεις του πατέρα, δεν μπορεί να τις διαχειρίζεται ο γιος? Δηλαδή εσύ αν είχες επιχειρήσεις θα τις έδινες σε άλλον και όχι στην οικογένεια σου? Πρέπει να καταλάβεις ότι είναι άτοπο αυτό που λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 233
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατί τις επιτηρήσεις του πατέρα, δεν μπορεί να τις διαχειρίζεται ο γιος? Δηλαδή εσύ αν είχες επιχειρήσεις θα τις έδινες σε άλλον και όχι στην οικογένεια σου? Πρέπει να καταλάβεις ότι είναι άτοπο αυτό που λες.

Δεν σου λέει αυτό.Σου λέει πρακτικά να μην πουλάς μούρη έτσι.Δηλαδή όταν βλέπεις κάτι 20χρονα που βρήκαν έτοιμα λεφτά(και τυχεροί είναι δεν λέω ότι είναι κακό προφανώς έτσι έτυχε) είναι ανάγκη να κυκλοφορούν με 1000 ευρώ κινητό 6000 ρολόι και bmw-mercedes το πολύ audi?Τόσο επίδειξη για ποιό λόγο?

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί τις επιτηρήσεις του πατέρα, δεν μπορεί να τις διαχειρίζεται ο γιος? Δηλαδή εσύ αν είχες επιχειρήσεις θα τις έδινες σε άλλον και όχι στην οικογένεια σου? Πρέπει να καταλάβεις ότι είναι άτοπο αυτό που λες.

 

 

Αλλο δουλευω στην δουλεια του πατερα μου και αλλο κανω οτι δουλευω και μου δινει δυο μισθους.

 

Αυτος που ειναι ολη μερα στην καφετερια και πουλαει μουρη με το νεο του iphone που δουλευει τον εισοδηματια κανει η ξελαφρωνει τον μπαμπα του απο τα φραγκα;

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου λέει αυτό.Σου λέει πρακτικά να μην πουλάς μούρη έτσι.Δηλαδή όταν βλέπεις κάτι 20χρονα που βρήκαν έτοιμα λεφτά(και τυχεροί είναι δεν λέω ότι είναι κακό προφανώς έτσι έτυχε) είναι ανάγκη να κυκλοφορούν με 1000 ευρώ κινητό 6000 ρολόι και bmw-mercedes το πολύ audi?Τόσο επίδειξη για ποιό λόγο?

 

Αυτή είναι πολύ μεγάλη κουβέντα, σαφώς και δεν είναι ανάγκη, όμως πρέπει να δεις όλες τις παραμέτρους. Την οικογένεια του, το πως μεγάλωσε. Σαφώς και αν από μικρός δεν εκτιμήσεις το χρήμα θα υπάρχουν τέτοια φαινόμενα. Και δεν νομίζω να υπάρχει κανένας που παίρνει δάνειο για αγορά iPhone μιας και η διαχείριση της οικονομίας είναι πιο σημαντική από μόστρες. Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι υπάρχει και η καλή μόστρα, αυτή που προβάλεις γιατί έχεις τα κότσια και είσαι καθαρός να το κάνεις. Δεν είναι όλα αρνητικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι haters βλέπουν το iphone οικονομικα με κυαλι λέει..

 

Δηλαδή όσοι έχουν iphone να ξέρετε είναι λεφταδες οκ; Οι υπόλοιποι που δεν γουσταρουμε iphone είμαστε η πλεμπα και η φτωχολογιά.

 

Ελπίζω μία μέρα να γίνω και εγώ πλούσιος σαν εσάς παιδιά να αποκτησω και εγώ ένα iphone.το έχω σκοπο και στόχο ζωης....

 

 

Ε ρε κάτι μυαλά...τι να πεις...

 

Συνηθως εγραψα αλλα λυπαμαι που δεν μπορεις να παρεις ενα iphone. Work harder bro!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιοι ζουνε σε τοσο στρουμφοχωριο που νομιζουν οτι οσοι δεν αγοραζουν iphone ειναι γιατι δεν μπορουν να το πληρωσουν,την ιδια στιγμη πολλοι απο αυτους κανουν το σκατο τους παξιμαδι λες κ ενα κινητο τους κανει αυτοματως καλυτερους ανθρωπους

 

ειναι για να γελας κ να κλαις μαζι

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε ωραια.Και το 2049 παιζει να δουμε και micro sd η ισως και QHD οθονη.Για να μην πω και κατι σοκινγκ.Θα το πω.Κατι ακουγεται και οτι θα μπορεις να στηλεις φωτο με bluetooth!!@Εχουν ξεφυγει η αμερικανοι ειναι πολυ μπροστα.Και μπαταρια που θα βγαζει ανετα 3ωρες οθονη!!!!!!!!@@@@Και ολα αυτα αν ταβαλει καποτε θα ειναι μονο για 780ευρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνηθως εγραψα αλλα λυπαμαι που δεν μπορεις να παρεις ενα iphone. Work harder bro!

Χαχαχχαχα έχεις πλάκα

Εντάξει θα ακολουθήσω την συμβουλή σου να δουλέψω παραπάνω και ελπίζω κάποτε να πάρω ένα να γίνω σαν εσένα τον πλούσιο,εισαι το είδωλο μου.

 

Αν δεν μπορέσω να πάρω ενα τελευταίο μοντέλο θα ξεκινήσω με ένα iphone 3gs για να λέω ότι ξεκίνησα απο τα χαμηλά και σιγά σιγά πλούτισα και αγόρασα και εγώ ένα τελευταιο μοντελο και μου άνοιξαν όλες οι πόρτες.

 

Τι ωραία που είναι στον κοσμο σου.

 

Χαχαχαχαχα έχεις χιούμορ πάντως.

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετα αναρωτιουνται καποιοι γιατι οι κηνεζοι ανεβαινουν.Τους γλεντανε ολους και καλα κανουνουν.Εκει στο κουπερτινο εχουν χαζεψει τελειος.Ασε που ακουστηκε οτι το 2049 θα βαλουν micro sd και ισως και QHD οθονη οι αμερικανοι!!@Και το ποιο σοκαριστικο ειναι οτι παιζει να μπορουν νανταλαζουν φωτο και ηχους μεσο bluetooth με αλες συσκευες!!!@????Αρε apple εγραψες παλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω είχα το 6s και το έδωσα για να πάρω το s7edge ,και ουτε σκέφτομαι να ξαναγυρίσω αν δεν έρθουν τα πανω κατω ,ποτε δεν ενοιωσα διαφορετικός όταν το άφηνα στο τραπεζάκι ,κύριος για έναν λόγο ,οι περισσότεροι φίλοι μου που έχουν iPhone δεν έχουν τον ήλιο μοίρα και καθε φορά που βγαίνει το καινούριο ψάχνουν διαθεσιμότητα στον Κωτσόβολο που έχει 36 δόσεις ,ουτε στο πλαίσιο που έχει μονο 24 δόσεις ,οσο για τα κοριτσάκια που με περιτριγυρίζουν ,οι περισσότερες άνεργες ,ονειρεύονται τον γκόμενο η τον παπου που θα τους κανει δώρο ενα iPhone ,θέλετε να το διαπιστώσετε ?τα περισσοτερα ειναι 16 άρια ,σε ποιον σοβαρό χρήστη φτάνει τα 16 g ?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω είχα το 6s και το έδωσα για να πάρω το s7edge ,και ουτε σκέφτομαι να ξαναγυρίσω αν δεν έρθουν τα πανω κατω ,ποτε δεν ενοιωσα διαφορετικός όταν το άφηνα στο τραπεζάκι ,κύριος για έναν λόγο ,οι περισσότεροι φίλοι μου που έχουν iPhone δεν έχουν τον ήλιο μοίρα και καθε φορά που βγαίνει το καινούριο ψάχνουν διαθεσιμότητα στον Κωτσόβολο που έχει 36 δόσεις ,ουτε στο πλαίσιο που έχει μονο 24 δόσεις ,οσο για τα κοριτσάκια που με περιτριγυρίζουν ,οι περισσότερες άνεργες ,ονειρεύονται τον γκόμενο η τον παπου που θα τους κανει δώρο ενα iPhone ,θέλετε να το διαπιστώσετε ?τα περισσοτερα ειναι 16 άρια ,σε ποιον σοβαρό χρήστη φτάνει τα 16 g ?

 

Αυτό λέμε ότι το iPhone είναι μόδα, ένα αξεσουάρ.

Με την ίδια λογική γιατί να αγοράσεις το ακριβό παντελόνι και όχι το πιο φθηνό, την μάρκα και όχι την μούφα κοκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό λέμε ότι το iPhone είναι μόδα, ένα αξεσουάρ.

Με την ίδια λογική γιατί να αγοράσεις το ακριβό παντελόνι και όχι το πιο φθηνό, την μάρκα και όχι την μούφα κοκ.

Όχι δεν ειναι μόδα φίλε μου ,ειναι ο ΔΗΘΕΝ που στην Ελλάδα προ κρίσεις άνθισε και τωρα έμεινε η νοσταλγία
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνηθως εγραψα αλλα λυπαμαι που δεν μπορεις να παρεις ενα iphone. Work harder bro!

 

Θα δουλεψει σκληρα για να παρει ενα iphone?

 

Αυτος που δουλευει σκληρα για να παρει ενα iphone θα πρεπει να δουλεψει ακομα ποιο σκληρα γιατι ειναι ακριβοι οι ψυχιατροι.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα λεφτά δεν φέρνουν την ευτυχία,αλλα ειναι καλυτερα να κλαις μέσα σε μια BMW παρά πάνω σε ενα ποδήλατο....χιούμορ κανω!!!! :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...