Προς το περιεχόμενο

Η Apple μας κλείνει ραντεβού για τα νέα iPhone στις 7 Σεπτεμβρίου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω το πρωτο μου iphone το εχω εδω και 2 μηνες, ενα 5s. Πρωτη φορα που μου τριγυρναει στο μυαλο να παρω smartphone της ταξης 600-700 ευρω.

Life is so simple τελικα. Πρωτη φορα με ενα κινητο 3 ετων;; το youtube παει σφεντονα, συνδεση με την τηλεοραση υποδειγματικη, γενικως πας σε αλλη αισθηση smartphone που αν αλλαξεις στρατοπεδο, στανταρ κατι θα σου φταιει.

Τωρα για την μπαταρια ρε παιδια δε βλεπω διαφορα με s4, g3, a5 που ειχα, μη πω οτι ειναι και καλυτερη. 

Δε σου σπαει τ' αρχιδια ρε παιδι μου ενα περιεργο πραμα.

 

βαλε τα mp3 σου η καμια ταινια drag n drop να δουμε ποσο απλα ειναι τα πραγματα τελικα

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 233
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ποσο το πήρες?

290 ευρω. Με εφαγε ο αδερφος μου ηθελε το a3 2016 που ειχα, πηρα 150 ευρω και ειπα να δοκιμασω κατι διαφορετικο. 

Ενταξει δεν εχει οθονη για σεμιναριο πλεον το 5s αλλα με βολευει πολυ. Επισης εχει κατι που εκτιμω παρα πολυ σε ενα κινητο, πολυ ποιοτικο ηχο απο το ηχειο του, για τα δικα μου αυτια παντα. Δινω τοσο σημασια σε αυτο που πλεον θα ειναι στα 2 σοβαρα κριτιρια επιλογης smartphone και ημουν ετοιμος να ανοιξω θεμα καποια στιγμη για το ποιο κινητο εχει ποιοτικο ηχο, οχι απλα δυνατο δε μου λεει κατι.

Δε λεω οτι δεν μπορεις να βρεις καποια αρνητικα, απλα καταλαβαινεις καπου οτι καλυτερο κινητο δεν ειναι οποιο εχει μεγαλυτερο επεξεργαστη κτλ, ειναι λιγο πιο πολυπλοκο το θεμα. Τελος παντων γουστα ειναι αυτα. 

Πχ δεν το αλλαζα τωρα με κανενα κινητο της ταξης 300-350 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν ανθρωπος που φτανω στα 50 να σου πω κατι.

 

Μαγκας ειναι αυτος που βγαζει την γκομενα βολτα με το λεωφορειο. Αυτος που την βγαζει με τα λεφτα του μπαμπα δεν ειναι σιγουρος αν ειναι μαζι του για αυτον η για τα λεφτα..

 

Συν ενα ωραιο που ειχα διαβασει στους Αγιους θεοδωρους. :lol:

 

"Ολη μερα τρως αγγουρι και το Σαββατο το παιζεις μουρη"

Χαχαχαχαχα, αυτός λέγεται μπατιράκι βρε Λευτέρη και όχι μάγκας. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

200 ευρώ μισθός μέχρι να γίνουμε άνθρωποι ... Τι μαλακιες είναι αυτές σε τεχνολογικό φόρουμ ;; Όλο για μόστρα και ποζεριά μιλάτε . Άντε ξεκολλήστε τα μυαλά σας . Οποίος το θέλει το παίρνει , και το χρησιμοποιεί όπως του αρέσει . Όταν σταματήσεις να ασχολείσαι με τους άλλους θα πάψεις να πιστεύεις πως κάνουν μούρη ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχα, αυτός λέγεται μπατιράκι βρε Λευτέρη και όχι μάγκας. :lol:

 

ο ανθρωπος σου λεει με απλα λογια οτι αν την γκομενα την βγαλεις για οποιονδηποτε αλλο λογο εκτος απο εσενα τον ιδιο δεν ειναι μαγκια κ δεν το παω σε αλλες προεκτασεις γιατι δεν παιρνει δω μεσα για τετοια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι και αυτή τη φορά η apple θα βάλει κάτι στο νέο iPhone που οι υπόλοιποι θα εφαρμόσουν μετά 2 χρόνια.

 

Και εγω νομιζω οτι η χψ Xiaomi θα βγαλει κινητο με αισθητηρα full frame και φακο 1:1 :mellow:

 

Ελα πες το οτι απλα ηθελες κατι να γραψεις. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλε τα mp3 σου η καμια ταινια drag n drop να δουμε ποσο απλα ειναι τα πραγματα τελικα

 

Τι είναι αυτό το "drag 'n' drop", για ενημέρωσε. Λογικά για να το αναφέρεις θα βολεύει πιο πολύ από το αυτόματο και ασύρματο sync της βιβλιοθήκης μου που χρησιμοποιώ τόσα χρόνια.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το iPhone ήταν είναι και θα παραμείνει το πιο δυνατό όνομα στο χώρο για χρόνια.ξεκωλειστε πια με το κινητό έχει ο καθένας,περνει αυτό που ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ και τέλος.αγορασα φέτος μετά από χρόνια iPhone jailbroken ένα s7.το κινητό της Samsung είναι φανταστικό. Θα το κρατήσω σίγουρα κάνα χρόνο ακόμα ότι και αν παρουσιάσει η Apple σε λίγες μέρες που ότι και να είναι θα γίνει για άλλη μια χρονιά χαμός.σιγουρα θα επιστρέψω σε iPhone κάποια στιγμή.καντε και καμιά αλλαγή να δείτε και κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι είναι αυτό το "drag 'n' drop", για ενημέρωσε. Λογικά για να το αναφέρεις θα βολεύει πιο πολύ από το αυτόματο και ασύρματο sync της βιβλιοθήκης μου που χρησιμοποιώ τόσα χρόνια.

 

τα οποια αν δεν ειναι αγορασμενα απο το store το super duper sync δεν τα βλεπει καν ναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι είναι αυτό το "drag 'n' drop", για ενημέρωσε. Λογικά για να το αναφέρεις θα βολεύει πιο πολύ από το αυτόματο και ασύρματο sync της βιβλιοθήκης μου που χρησιμοποιώ τόσα χρόνια.

 

Πες μου αν παω σε εναν φιλο με το phone μου και εχει καποια καλα τραγουδακια στον υπολογιστη του πως θα τα περασω στο κινητο μου;

 

Η τεχνολογια ειναι για να μας κανει την ζωη ποιο ευκολη οχι να μας κανει σκλαβους του καθε itunes

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα οποια αν δεν ειναι αγορασμενα απο το store το super duper sync δεν τα βλεπει καν ναι

 

Τι να σου πω, μάλλον θα τα αγοράζει κάποιος στα κρυφά τη νύχτα ενώ κοιμάμαι. Να ελέγξω τις κάρτες μου. Γιατί αγορά μουσικής από το iTunes δεν έχω κάνει ακόμα, "κατεβασμένα" είναι όλα ή περασμένα από CD.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αγορινες..... Να ρωτησω.... Βλεπω εδω καποια σχολια απο φιλους, που λενε πως περνουν 500 € αλλα θα το παρουν με συμβολαιο κτλ κτλ!!!!! Προφανος το κινητο αυτο σας ειμαο αχρηστο για τη σας. Τη θα το κανετε; Θα το ακουμπατε στο τραπεζι πταν πατε για καφε για να πουλησετε μουρι;;;; Γιατι δεν περνετε εναν κλονο;;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου αν παω σε εναν φιλο με το phone μου και εχει καποια καλα τραγουδακια στον υπολογιστη του πως θα τα περασω στο κινητο μου;

 

Η τεχνολογια ειναι για να μας κανει την ζωη ποιο ευκολη οχι να μας κανει σκλαβους του καθε itunes

Απο τη μερα που βγηκε το spotify και οι λοιπες υπηρεσιες streaming σταματησα να βαζω κομματια στο κινητο. 

Και να σκεφτεις οτι για πολυ καιρο ημουν freemium χρηστης στο spotify και παρολο που σου εβαζε πολλους περιορισμους ηταν χιλιες φορες καλυτερο απο το να βαζω κομματια στο κινητο. 

Αυτο ισχυε και ισχυει για ολα τα κινητα που ειχα/εχω ανεξαρτητα με το λειτουργικο τους. Βεβαια ο καθενας κανει οτι προτιμαει οποτε oh well it's a matter of preference.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω, μάλλον θα τα αγοράζει κάποιος στα κρυφά τη νύχτα ενώ κοιμάμαι. Να ελέγξω τις κάρτες μου. Γιατί αγορά μουσικής από το iTunes δεν έχω κάνει ακόμα, "κατεβασμένα" είναι όλα ή περασμένα από CD.

 

μαλλον εσενα ειναι μαγικο iphone γιατι στο google third party προγραμματα βαζουν κ πατεντες για να μεταφερουν απλα mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...