Προς το περιεχόμενο

Η Apple μας κλείνει ραντεβού για τα νέα iPhone στις 7 Σεπτεμβρίου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 233
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επιτέλους.Είχα βαρεθεί να διαβάζω για τα προβλήματα του προηγούμενου.

Ξέρει να κρατάει το ενδιαφέρον μας,και να μένει στο προσκήνιο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως πολλοί παίρνουμε κάτω από 500 ευρώ μισθό και κάνουμε και δεύτερη ημιαπασχόληση και δεν πάει να δίνουμε τόσα λεφτά με τη μία. Κι εγώ με κάνα συμβόλαιο ευελπιστώ να το πάρω, αν το αποφασίσω τελικά που πολύ το σκέφτομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειτε haters ειτε οχι, ολοι θα δουν με ενδιαφερον την νεα συσκευη με τεραστιο ενδιαφερον.

Συνηθως οι haters ειναι αυτοι που οικονομικα βλεπουν το iphone με το κυαλι παρα αυτοι που υποτιμουν το προιον οποτε το ενα και το αυτο! 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι haters βλέπουν το iphone οικονομικα με κυαλι λέει..

 

Δηλαδή όσοι έχουν iphone να ξέρετε είναι λεφταδες οκ; Οι υπόλοιποι που δεν γουσταρουμε iphone είμαστε η πλεμπα και η φτωχολογιά.

 

Ελπίζω μία μέρα να γίνω και εγώ πλούσιος σαν εσάς παιδιά να αποκτησω και εγώ ένα iphone.το έχω σκοπο και στόχο ζωης....

 

 

Ε ρε κάτι μυαλά...τι να πεις...

 

Ε κοίτα άλλο να αφήσεις στο τραπεζάκι της καφετέριας ένα iPhone και άλλο ένα android. Άλλο να κυκλοφορείς με ferrari και άλλο με ford.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κοίτα άλλο να αφήσεις στο τραπεζάκι της καφετέριας ένα iPhone και άλλο ένα android. Άλλο να κυκλοφορείς με ferrari και άλλο με ford.

Το έννοεις αυτό π λες ή το λες για χαβαλε; Γιατί αν το έννοεις πάει σε άλλα επίπεδα πλέον...

  • Like 19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι haters βλέπουν το iphone οικονομικα με κυαλι λέει..

 

Δηλαδή όσοι έχουν iphone να ξέρετε είναι λεφταδες οκ; Οι υπόλοιποι που δεν γουσταρουμε iphone είμαστε η πλεμπα και η φτωχολογιά.

 

Ελπίζω μία μέρα να γίνω και εγώ πλούσιος σαν εσάς παιδιά να αποκτησω και εγώ ένα iphone.το έχω σκοπο και στόχο ζωης....

 

 

Ε ρε κάτι μυαλά...τι να πεις...

 

Ξερεις ποσοι εχουν iphone και στο σπιτι τους η τηλεοραση ειναι CRT και ο υπολογιστης core 2 duo?

 

Αλλα ειπαμε πρωτα να πουλησουμε μουρη και την τηλεοραση και τον υπολογιστη δεν μπορουμε να τον κουβαλησουμε στην καφετερια.

 

Σε λιγο θα πουν και τους χρηστες Linux φτωχαδακια γιατι δεν δινουν λεφτα να αγορασουν Windows.

  • Like 19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έννοεις αυτό π λες ή το λες για χαβαλε; Γιατί αν το έννοεις πάει σε άλλα επίπεδα πλέον...

 

Κακά τα ψέματα το iPhone είναι μόδα, θεωρείτε αξεσουάρ ή κόσμημα αν προτιμάς. Δεν είναι απλά ένα τηλέφωνο που κουβαλάει ο καθένας μαζί του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κοίτα άλλο να αφήσεις στο τραπεζάκι της καφετέριας ένα iPhone και άλλο ένα android. Άλλο να κυκλοφορείς με ferrari και άλλο με ford.

Ελπιζω να κανεις πλακα γιατι εγω δεν το αφηνω στο τραπεζακι διοτι φοβαμαι οτι θα πεσει κανενα ποτηρι νερο πανω και θα κλαιω :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξεσουάρ ή κόσμημα;...μόδα; Οκ...

 

Κοίτα μ έρχονται τόσα πολλά να πω αυτή την στιγμή σαν χείμαρρος στο κεφάλι μου αλλά δεν θα πω τίποτα...μόλις κατάλαβα πολλά πράγματα.

 

Ότι πεις φίλε μου.

 

Καλή συνέχεια στο τοπικ σας.

 

Live your myth in greece.

 

A ρε αθάνατη Ελλαδαρα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...