Προς το περιεχόμενο

Η Apple μας κλείνει ραντεβού για τα νέα iPhone στις 7 Σεπτεμβρίου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι δεν ειναι μόδα φίλε μου ,ειναι ο ΔΗΘΕΝ που στην Ελλάδα προ κρίσεις άνθισε και τωρα έμεινε η νοσταλγία

 

Καλά ας μην τα αναγάγουμε όλα στον ελληναρά και στο εξωτερικό το ίδιο ισχύει. Όπως και να έχει ο οποιοσδήποτε βγαίνει έξω από το σπίτι του προσπαθεί να είναι κόσμιος, δεν βγαίνει με τις πιζάμες του ή με κάτι παραπλήσιο. Κουρεύεται, αφήνει μούσια ή ξυρίζετε, βάφετε, χτενίζεται κάνει μπάνιο, βάζει άρωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 233
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά ας μην τα αναγάγουμε όλα στον ελληναρά και στο εξωτερικό το ίδιο ισχύει. Όπως και να έχει ο οποιοσδήποτε βγαίνει έξω από το σπίτι του προσπαθεί να είναι κόσμιος, δεν βγαίνει με τις πιζάμες του ή με κάτι παραπλήσιο. Κουρεύεται, αφήνει μούσια ή ξυρίζετε, βάφετε, χτενίζεται κάνει μπάνιο, βάζει άρωμα.

 

εγω βαζω κοστουμι ακομα κ οταν βγαινω μονο για τσιγαρα

 

η εχεις στυλ η δεν εχεις 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερεις ποσοι εχουν iphone και στο σπιτι τους η τηλεοραση ειναι CRT και ο υπολογιστης core 2 duo?

 

Αλλα ειπαμε πρωτα να πουλησουμε μουρη και την τηλεοραση και τον υπολογιστη δεν μπορουμε να τον κουβαλησουμε στην καφετερια.

Εεεεε, μια χαρά είναι ο Core 2 Duo. Σφαίρα πάει το laptopακι μου.

Η πλάκα ξέρεις ποια είναι; Πριν από σένα τα ίδια λέει η apple. Τελικά μοιάζετε περισσότερο από όσο νόμιζες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή είναι πολύ μεγάλη κουβέντα, σαφώς και δεν είναι ανάγκη, όμως πρέπει να δεις όλες τις παραμέτρους. Την οικογένεια του, το πως μεγάλωσε. Σαφώς και αν από μικρός δεν εκτιμήσεις το χρήμα θα υπάρχουν τέτοια φαινόμενα. Και δεν νομίζω να υπάρχει κανένας που παίρνει δάνειο για αγορά iPhone μιας και η διαχείριση της οικονομίας είναι πιο σημαντική από μόστρες. Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι υπάρχει και η καλή μόστρα, αυτή που προβάλεις γιατί έχεις τα κότσια και είσαι καθαρός να το κάνεις. Δεν είναι όλα αρνητικά.

εγώ ξέρω ότι ένα κάρο έλληνες μπαίναν στα κοσμηματοπωλεία και ζητούσαν το πιο φθηνό ρόλεξ.Ξέρω ότι το ινσόμνια είναι γεμάτο από αγγελίες για fake rolex.(Δεν εξαιρώ τον εαυτό μου από αυτό,και γω πέρυσι έδωσα 400 ευρώ για ρολόι χωρίς λόγο και χωρίς να μου περισσεύουν έτσι για να το χω)Όλοι κάνουμε μόστρα.Αλλά κάποιοι το παρακάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά καλά κραξτε...αλλά τώρα είναι η ευκαιρία για καποιον να βρει σε λογική τιμή το 6s μτχ. Οπότε και οι δύο πλευρές κερδισμένες βγαίνουν :) Κραζετε τους χρήστες iphone....μουγκα για όσους έχουν Note και s7!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά καλά κραξτε...αλλά τώρα είναι η ευκαιρία για καποιον να βρει σε λογική τιμή το 6s μτχ. Οπότε και οι δύο πλευρές κερδισμένες βγαίνουν :) Κραζετε τους χρήστες iphone....μουγκα για όσους έχουν Note και s7!!!

Και το note πανάκριβο είναι.Αλλά ένα galaxy s6 εδώ μέσα 250 είναι τέλειο ντυλ(δεν έχω σ6)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετα αναρωτιουνται καποιοι γιατι οι κηνεζοι ανεβαινουν.Τους γλεντανε ολους και καλα κανουνουν.Εκει στο κουπερτινο εχουν χαζεψει τελειος.Ασε που ακουστηκε οτι το 2049 θα βαλουν micro sd και ισως και QHD οθονη οι αμερικανοι!!@Και το ποιο σοκαριστικο ειναι οτι παιζει να μπορουν νανταλαζουν φωτο και ηχους μεσο bluetooth με αλες συσκευες!!!@????Αρε apple εγραψες παλι

Πολύ καυστικό το χιούμορ σου! Μόνος σου τα σκέφτηκες; Μπράβο παλικάρι μου! Μη στενοχωριέσαι που δεν γελάει κανείς, μάλλον δεν κατάφεραν να το διαβάσουν. ( Το Android δεν έχει ακόμα ορθογράφο; )

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καυστικό το χιούμορ σου! Μόνος σου τα σκέφτηκες; Μπράβο παλικάρι μου! Μη στενοχωριέσαι που δεν γελάει κανείς, μάλλον δεν κατάφεραν να το διαβάσουν. ( Το Android δεν έχει ακόμα ορθογράφο; )

 

Γιατί του χαλάς το όνειρο τώρα και εσύ; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά γράψτε ό,τι θέλετε , αλλά αν ξαναδώ 10.000 πωλήσεις iPhone όπως είχε γίνει παλαιότερα σε μια  μέρα στο Ελλάντα , (νομίζω ήταν με το 5αρι) θα πω ότι ο Σόιμπλε έχει δίκιο και μας πη ........άει. (δεν το γράφω ολόκληρο γιατί θα κοπεί).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το πρωτο μου iphone το εχω εδω και 2 μηνες, ενα 5s. Πρωτη φορα που μου τριγυρναει στο μυαλο να παρω smartphone της ταξης 600-700 ευρω.

Life is so simple τελικα. Πρωτη φορα με ενα κινητο 3 ετων;; το youtube παει σφεντονα, συνδεση με την τηλεοραση υποδειγματικη, γενικως πας σε αλλη αισθηση smartphone που αν αλλαξεις στρατοπεδο, στανταρ κατι θα σου φταιει.

Τωρα για την μπαταρια ρε παιδια δε βλεπω διαφορα με s4, g3, a5 που ειχα, μη πω οτι ειναι και καλυτερη. 

Δε σου σπαει τ' αρχιδια ρε παιδι μου ενα περιεργο πραμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το πρωτο μου iphone το εχω εδω και 2 μηνες, ενα 5s. Πρωτη φορα που μου τριγυρναει στο μυαλο να παρω smartphone της ταξης 600-700 ευρω.

Life is so simple τελικα. Πρωτη φορα με ενα κινητο 3 ετων;; το youtube παει σφεντονα, συνδεση με την τηλεοραση υποδειγματικη, γενικως πας σε αλλη αισθηση smartphone που αν αλλαξεις στρατοπεδο, στανταρ κατι θα σου φταιει.

Τωρα για την μπαταρια ρε παιδια δε βλεπω διαφορα με s4, g3, a5 που ειχα, μη πω οτι ειναι και καλυτερη. 

Δε σου σπαει τ' αρχιδια ρε παιδι μου ενα περιεργο πραμα.

ποσο το πήρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχνά το

Γιατί; Σε ταχύτητα ήδη το παλαιότερο 6s πέρασε και S7 Edge & Note 7. Άρα με απλά μαθηματικά οδηγούμαστε στο ότι το νέο iPhone θα είναι και αυτό πιο γρήγορο από τις συσκευές αυτές. Επίσης το 6s Plus έχει πολύ καλή μπαταρία, αλλά ελαφρώς υποδεέστερη κάμερα σε σχέση με αυτές τις συσκευές. Τώρα για τα άλλα μένει να δούμε και να κρίνουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το πρωτο μου iphone το εχω εδω και 2 μηνες, ενα 5s. Πρωτη φορα που μου τριγυρναει στο μυαλο να παρω smartphone της ταξης 600-700 ευρω.

Life is so simple τελικα. Πρωτη φορα με ενα κινητο 3 ετων;; το youtube παει σφεντονα, συνδεση με την τηλεοραση υποδειγματικη, γενικως πας σε αλλη αισθηση smartphone που αν αλλαξεις στρατοπεδο, στανταρ κατι θα σου φταιει.

Τωρα για την μπαταρια ρε παιδια δε βλεπω διαφορα με s4, g3, a5 που ειχα, μη πω οτι ειναι και καλυτερη. 

Δε σου σπαει τ' αρχιδια ρε παιδι μου ενα περιεργο πραμα.

επισης και το nexus 5 που μου ερχεται πρωτο στο μυαλο δεν κολλαει και ειναι τριων χρονων. ο καθενας παιρνει οτι θελει αλλα ας μην βρισκουμε χαζα επιχειρηματα.

 

δεν ειπε καποιος οτι το battle ειναι note vs iphone 7 η alpha 5 vs 5s κλπ..αλλα για ποιο λογο τοσο hype για το ιδιο πραγμα και τοσα χρηματα για τεχνολογιες που εχουν κορεστει απο το 2014.

 

το pc σας οσοι ριξατε εναν σκασμο λεφτα το αλλαξατε μετα απο 1 χρονο και ειπατε κιολας οτι το νεο εχει τεραστια διαφορα με τον περσινο ι7 σας και την 970?

 

οχι. μην λετε το ιδιο και τα κινητα. ας παρει ο καθενας οτι θελει αλλα ας μην λεει και οτι θελει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...