Προς το περιεχόμενο

Hellas direct Ασφαλειες αυτοκινητου


micha24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η HD είναι ιδιαίτερα παραμετρική εταιρία στην τιμολόγηση (οι ίδιοι το λένε) και λόγω κάποιων αλλαγών που έχουν κάνει στον αλγόριθμο κάποιοι έχουν ωφεληθεί και κάποιοι βλέπουν μεγάλες αυξήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 ώρες πριν, funkopop είπε

Έχετε στο νου σας καμιά καλή ασφάλεια; Φέτος για χρόνο η HD μου βγαίνει 75€ πάνω & πρέπει να ανανεώσω μέχρι τις 15 Νοέμβρη…

Ήμουν πολύ ευχαριστημένη στην HD αλλά τι φάση; Γιατί τέτοια αύξηση;🤯

anytime δες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
header_BF_640x110%20%281%29.png

 

10% έκπτωση στην ανανέωση της ασφάλειας του αυτοκινήτου σου!

banner_640x240%20%281%29.png

Άσε τους υπόλοιπους να περιμένουν δύο εβδομάδες ακόμα για να πάρουν την προσφορά τους. Για σένα η Hellas Direct φέρνει την Black Friday νωρίτερα και σου χαρίζει από τώρα 10% έκπτωση στο ασφάλιστρo του xxx-xxxx σου!

 

Άνοιξε ένα από τα email ανανέωσης που έχεις λάβει ή θα λάβεις και απλά πρόσθεσε τον κωδικό BF10 στο πεδίο "Κωδικός Προσφοράς". Eάν υπάρχει ήδη συμπληρωμένος κωδικός, πάτησε "Aφαίρεση" και μετά πρόσθεσε τον νέο κωδικό. Η έκπτωση υπολογίζεται αυτόματα στο συνολικό ασφάλιστρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Joshua21 είπε
header_BF_640x110%20%281%29.png

 

10% έκπτωση στην ανανέωση της ασφάλειας του αυτοκινήτου σου!

banner_640x240%20%281%29.png

Άσε τους υπόλοιπους να περιμένουν δύο εβδομάδες ακόμα για να πάρουν την προσφορά τους. Για σένα η Hellas Direct φέρνει την Black Friday νωρίτερα και σου χαρίζει από τώρα 10% έκπτωση στο ασφάλιστρo του xxx-xxxx σου!

 

Άνοιξε ένα από τα email ανανέωσης που έχεις λάβει ή θα λάβεις και απλά πρόσθεσε τον κωδικό BF10 στο πεδίο "Κωδικός Προσφοράς". Eάν υπάρχει ήδη συμπληρωμένος κωδικός, πάτησε "Aφαίρεση" και μετά πρόσθεσε τον νέο κωδικό. Η έκπτωση υπολογίζεται αυτόματα στο συνολικό ασφάλιστρο!

Σου το έστειλαν εσένα;Σου λήγει συμβόλαιο τώρα κοντά ή εχεις ζητήσει προσφορά;

Σε εμένα δεν έχουν στείλει κάτι και λήγει το συμβόλαιο μου τον Απρίλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Σου το έστειλαν εσένα;Σου λήγει συμβόλαιο τώρα κοντά ή εχεις ζητήσει προσφορά;

Σε εμένα δεν έχουν στείλει κάτι και λήγει το συμβόλαιο μου τον Απρίλη.

Ναι, 11/12 λήγει, για αυτό με ενημέρωσαν πριν από τους υπόλοιπους.

Η ουσία είναι πως ο κωδικός BF10 είναι ενεργός για όλους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Σου το έστειλαν εσένα;Σου λήγει συμβόλαιο τώρα κοντά ή εχεις ζητήσει προσφορά;

Σε εμένα δεν έχουν στείλει κάτι και λήγει το συμβόλαιο μου τον Απρίλη.

Δεν νομίζω να σε αφήσουν να ανανεώσεις από τώρα με τιμή BF πάντως.

Σε φιλικό μου πρόσωπο που είχε ρωτήσει πριν 2-3 χρόνια του είπαν να κάνει ακύρωση συμβολαίου και νέο για να το πάρει (καθώς η ανανέωση αργούσε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, agnostos13 είπε

Δεν νομίζω να σε αφήσουν να ανανεώσεις από τώρα με τιμή BF πάντως.

Σε φιλικό μου πρόσωπο που είχε ρωτήσει πριν 2-3 χρόνια του είπαν να κάνει ακύρωση συμβολαίου και νέο για να το πάρει (καθώς η ανανέωση αργούσε).

Δεν έχει σημασία τι νομίζεις, σημασία έχει πως εδώ και τουλάχιστον 5 ημέρες μπορείς όχι μόνο να ανανεώσεις αλλά και νέα ασφάλεια να κάνεις με τιμή BF.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, agnostos13 είπε

Δεν νομίζω να σε αφήσουν να ανανεώσεις από τώρα με τιμή BF πάντως.

Σε φιλικό μου πρόσωπο που είχε ρωτήσει πριν 2-3 χρόνια του είπαν να κάνει ακύρωση συμβολαίου και νέο για να το πάρει (καθώς η ανανέωση αργούσε).

Ναι ,δεν μπαίνω σε αυτή τη διαδικασία για 10% ,να ήταν 30% όπως την πρώτη χρονιά θα το σκεφτόμουν.Πληρωνω και χαμηλά ασφάλιστρα ούτως ή άλλως .130€ τον χρόνο αν θυμάμαι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Joshua21 είπε

Δεν έχει σημασία τι νομίζεις, σημασία έχει πως εδώ και τουλάχιστον 5 ημέρες μπορείς όχι μόνο να ανανεώσεις αλλά και νέα ασφάλεια να κάνεις με τιμή BF.

Δεν ξέρω αν διάβασες τι γράφω...αν όχι ξαναδιάβασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, agnostos13 είπε

Δεν ξέρω αν διάβασες τι γράφω...αν όχι ξαναδιάβασε.

Τη δεύτερη πρόταση όντως δεν την είχα διαβάσει.

Πάντως γνωστό είναι ότι η HD σου επιτρέπει ανανέωση μόνο τις τελευταίες 30 ημέρες πριν την λήξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωω με σωσατε. Εμενα μου ληγει τελος του μηνα και εβαζα τοκουπονι πρακτικερ και πηγαινε -5% αλλα περιμενα και μηπως βαλουν μεγαλυτερη εκπτωση στο bf. Τελικα την βαλανε. Λετε να ανανεωσω η να περιμενω μηπως βγει κανα 15%? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορώ να καταλάβω τι αλγόριθμους έχουν σε αυτή την ασφάλεια.Έχω φύγει πριν απο 2 χρόνια γιατί με την αννανέωση είχαν κάτι παράλογες αυξήσεις. Σήμερα είπα να δω τιμές για ασφάλεια και μπαίνω στη σελίδα τους.

Λέει επάνω για νέους πελάτες χρησιμοποιείς το κωδικό bf20 και παίρνεις 20% έκπτωση. Βάζω τα στοιχεία μου μου βγάζει συνολικό ποσό, πάω να βάλω και το κωδικό και μου ρίχνει άκυρο, εμφανίζοντας το παρακάτω μήνυμα: Η προσφορά ισχύει μόνο για όσους ασφαλίζονται για πρώτη φορά σε εμάς.

Παίρνω τηλέφωνο την εξυπηρέτηση πελατών, τους αναφέρω το πρόβλημα και με ενημέρωνουν οτι μπορώ να πάρω μόνο το κωδικο bf10, γιατί ήμουν πελάτης τους παλιά. Ναι τους λέω ήμουν τώρα δεν είμαι, δεν έχω ενεργό συμβόλιαο σε εσάς.

Δεν έχει σημασία κύριε μου, ήταν η απάντηση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...