Προς το περιεχόμενο

Iqos: νέα μορφή καπνίσματος


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Η περισσότερη βρώμα θεωρώ ότι προκύπτει από τον μη καλό καθαρισμό. Είδα κάποια στικς που μέσα γινόταν ΧΑΜΟΣ.....

Νέος χρήστης και εγώ. Κάπνιζα ελάχιστα παραδοσιακά αποκλειστικά με καφέ και φαγητό. Ωστόσο από τα 2-3 συμβατικά με βλέπω στα διπλάσια heets και δεν το θέλω.

Επιπλέον δεν ξέρω αν είναι λόγω μετάβασης - καμιά 10αριά μέρες το δουλεύω -  αλλά το βλέπω πιο βαρύ στο λαιμό. Δηλαδή τα πρωινά νιώθω τον λαιμό μου κάπως ενώ με συμβατικά δεν είχα τέτοιο θέμα.

Ίδωμεν! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mυριζει και ο τροπος θερμανσης του καπνου. Οποιος εχει μεινει απο φωτια και εχει αναψει τσιγαρο απο παλιο ματι κουζινας θα ξερει τι εννοω 😊

Επεξ/σία από bvb7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σε όλους

Μου κάνανε δώρο αυτές τις μέρες ένα iqos και έχω μια απορία καθόσον δεν τι είχα δοκιμάσει ποτέ μου..

Ποσο καπνό πρέπει να βγάζει... δηλαδή όταν ρουφάς μια τζούρα αφού έχει ζεσταθεί και τα σχετικά? Μου φαίνεται υπερβολικά λίγος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, akena είπε

Καλησπέρα σε όλους

Μου κάνανε δώρο αυτές τις μέρες ένα iqos και έχω μια απορία καθόσον δεν τι είχα δοκιμάσει ποτέ μου..

Ποσο καπνό πρέπει να βγάζει... δηλαδή όταν ρουφάς μια τζούρα αφού έχει ζεσταθεί και τα σχετικά? Μου φαίνεται υπερβολικά λίγος 

Ποια heets κανεις; συνήθως τα κόκκινα δεν βγάζουν πολύ καπνό...

Επίσης σε κάποιες παρτίδες υπάρχουν και ορισμένα τζουφια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κόκκινα έχω δοκιμάσει απλά από περιέργεια ρώτησα...πάντως μπορώ να πω ότι με καλύπτει γενικά από νικοτίνη χωρίς ολο αυτό το καπνό και την μυρωδιά του τσιγάρου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα ειναι με το καλό να το σταματήσουμε και αυτό και να γλιτώσουμε από την νικοτίνη θα δείξει προς το παρόν πάνω από 8 την μέρα δεν κάνω και ειμαι καλά... μακάρι και σύντομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Vonzipper είπε

Αν ενδιαφέρεται κάποιος για αγορά iqos 2.4 plus από κατάστημα iqos και δώρο μια δώροεπιταγη των 15€ ας μου στείλει να του δώσω κωδικό .

Τι καλός άνθρωπος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σε όλους παιδιά. Έχω το  iqosεδώ και λίγες μέρες και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Ήθελα να ρωτήσω αν μπορούμε να βάλουμε και heets από την nobacco να δοκιμάσουμε.

Επίσης αν κάποιος ενδιαφέρεται να ανταλλάξουμε heets έχω κλειστές συσκευασίες και ενδιαφέρομαι για ανταλλαγη με menthol από Θεσσαλονίκη.

Υπάρχει επίσης και μια σφραγισμένη συσκευή για πώληση η ανταλλαγή με heets

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Gostros είπε

Καλησπέρα σε όλους παιδιά. Έχω το  iqosεδώ και λίγες μέρες και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Ήθελα να ρωτήσω αν μπορούμε να βάλουμε και heets από την nobacco να δοκιμάσουμε.

Επίσης αν κάποιος ενδιαφέρεται να ανταλλάξουμε heets έχω κλειστές συσκευασίες και ενδιαφέρομαι για ανταλλαγη με menthol από Θεσσαλονίκη.

Υπάρχει επίσης και μια σφραγισμένη συσκευή για πώληση η ανταλλαγή με heets

Όχι δεν μπορείς αυτά που έχει η nobacco δεν είναι heets και δεν είναι της Philip Morris αλλα της BAT. Έχουν άλλη διάσταση και δικό τους μηχανάκι για να τα ατμίσεις, το glo. Είναι πιο οικονομική η συσκευή στην αγορά της, πιο εύκολη στο καθάρισμα και λιγότερο ευαίσθητη. Το κακό για μενα με τα τσιγάρα του glo είναι πως δεν ταιριάζουν στη γεύση μου όσο τα heets αλλά αυτό είναι προσωπική άποψη. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...