Προς το περιεχόμενο

antallaktikaonline.gr Γνώμες


Diyan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 173
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εχω ψωνισει. Καλο, θελει λιγο ποικιλια παραπανω και λιγο προσοχή στην αποστολή παραγγελιών καθως μια φορά μου εκαναν λάθος (αλλα αμεσα το διορθωσαν και εντος 2 ημερών ειχα το προιον στα χερια μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ψωνισει. Καλο, θελει λιγο ποικιλια παραπανω και λιγο προσοχή στην αποστολή παραγγελιών καθως μια φορά μου εκαναν λάθος (αλλα αμεσα το διορθωσαν και εντος 2 ημερών ειχα το προιον στα χερια μου)

Για πιο λες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες έλεγχα τιμές στα ανταλλακτικά που αλλάξαμε στο αυτοκίνητο της κυράς και έπεσα πάνω στο parts.gr

Έχουν κάνει τρομερή δουλειά.

Έβαλα τον τύπο του κινητήρα και τα βρήκε όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πιο λες;

για το todos που ρωτησες...

για το antallaktikaonline Κλπ αυτης της συνομοταξιας των βελγογερμανων εχω πει απο την προηγούμενη σελιδα μακρυα...

Χθες έλεγχα τιμές στα ανταλλακτικά που αλλάξαμε στο αυτοκίνητο της κυράς και έπεσα πάνω στο parts.gr

Έχουν κάνει τρομερή δουλειά.

Έβαλα τον τύπο του κινητήρα και τα βρήκε όλα.

ισχυει. το κακο ειναι ότι σχεδον όλα ειναι είτε νεο κόσμο είτε προς πειραια-ρεντη κλπ...

εγω μαγαζι με ανταλλακτικα σε νορμαλ τιμές και site για να ξερω τι να περιμενω δεν εχω βρει στη βορεια αττικη πουθενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το todos που ρωτησες...

για το antallaktikaonline Κλπ αυτης της συνομοταξιας των βελγογερμανων εχω πει απο την προηγούμενη σελιδα μακρυα...

 

ισχυει. το κακο ειναι ότι σχεδον όλα ειναι είτε νεο κόσμο είτε προς πειραια-ρεντη κλπ...

εγω μαγαζι με ανταλλακτικα σε νορμαλ τιμές και site για να ξερω τι να περιμενω δεν εχω βρει στη βορεια αττικη πουθενα.

Φιλαράκι μου το έχει, μεγάλη γκάμα και σωστές τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προτείνω onparts.gr αν είσαι αθήνα. Ειναι απότομοι οι υπαλληλοι αλλα βρισκεις άκρη γενικά και καλές τιμές/ποικιλία

 

todos.gr πάρα πολύ κακή εμπειρία. (δειτε και reviews)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φιλαράκι μου το έχει, μεγάλη γκάμα και σωστές τιμές.

Μετρια γκαμα, αποδεκτες τιμες οντως. Θελει λίγο δουλεια στην εξυπηρετηση πελατών κλπ

 

Εγώ προτείνω onparts.gr αν είσαι αθήνα. Ειναι απότομοι οι υπαλληλοι αλλα βρισκεις άκρη γενικά και καλές τιμές/ποικιλία

 

todos.gr πάρα πολύ κακή εμπειρία. (δειτε και reviews)

 

Γενικά εγω για το δικο μου αμαξι πουθενα στην Ελλάδα δε μπορώ να βρω καλη ποικιλία ανταλλακτικών (ειδικα για φρένα που ψαχνω μπροστινα textar και δε βρισκω σχεδον καθόλου)...

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετρια γκαμα, αποδεκτες τιμες οντως. Θελει λιγο δουλεια στην εξυπηρετηση πελατών κλπ

 

 

Γενικά εγω για το δικο μου αμαξι πουθενα στην Ελλάδα δε μπορώ να βρω καλη ποικιλία ανταλλακτικών (ειδικα για φρένα που ψαχνω μπροστινα textar και δε βρισκω σχεδον καθόλου)...

Τι αμάξι έχεις; Φρένα γιατι θες αυτα μονο;

Γενικά το συμπέρασμα μου είναι:

Αν η διαφορά στη τιμή ειναι μικρή για το ανταλλακτικό που θέλουμε το αγοράζουμε απο το πιο κοντινό κατάστημα και ας έχουν αρνητικά.

Τουλάχιστον μπορουμε να παμε απο κοντά να το αλλάξουμε χωρις φασαρία για μεταφορικά καθώς και να τους τα κάνουμε τσουρέκια/σπασουμε το * μεχρι να δικαιωθούμε.

Αλλιώς αν αξίζει λογο διαφορας τιμής πχ 100-200+++ ευρώ ισως συμφέρει με οποια καθυστέρηση. Για εξωτερικό δε παίρνουμε τιποτα αν το θέλουμε άμεσα γιατι μπορεί να κανει και μήνα.

Πχ γνήσια ανταλλακτικά που θέλω και δεν υπαρχουν ιμιτασιον γλυτώνω σε σχεση με αντιπροσωπία εδω 200-300 ευρώ. Οποτε αξίζει το κοπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι αυτα ειναι τα ΟΕΜ που φοραει... οτι άλλο εβαλα (bosch, ferodo) δεν ηταν καλα! E87 LCI

 

απο εξωτερικό για εμενα αξιζει για ανταλλακτικά εαν δε τα βιάζεσαι... ειδικα στα bmw που ειναι ολα με κωδικους ξεκαθαρους δεν υπαρχει περιθώριο λάθους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνοντας για μπουζι αυτοκινητου με κωδικο ανταλλακτικου τα εβρισκα 10 ευρω σε συνολο 90 ευρω πιο φτηνα στην τετραδα απο οτι τα εβαλε ο  μαστορας..

 

Χωρις ρισκο λαθος παραγγελιας και τυχον ασυμβατοτητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Για όποιον πραγματικά δεν βιάζετε και μόνο! Συγκρατήστε το πολύ καλά αυτό.  :shifty:  :shifty:  :shifty: 

Η παραγγελία έγινε 29/09/17 αργά το βράδυ, για ανταλλακτικά τα οποία ήταν άμεσα διαθέσιμα.

Παρέλαβα το track number την Τρίτη 3/10/17, και μόλις σήμερα 5/10/17 ημέρα Πέμπτη προώθησαν τα ανταλλακτικά στην UPS.

Η τελευταία μου δίνει ενημέρωση παράδοσης σε εμένα, την άλλη Πέμπτη 12/10/17!!!!!!  :shock:  :fear:  :eek: 

 

Ζήσε Μάη μου να φας τριφύλλι. Καλά να πάθω.. Ας το Googlara ώστε να διάβαζα πρώτα εδώ τι γίνεται με αυτούς!  :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον πραγματικά δεν βιάζετε και μόνο! Συγκρατήστε το πολύ καλά αυτό. :shifty: :shifty: :shifty:

Η παραγγελία έγινε 29/09/17 αργά το βράδυ, για ανταλλακτικά τα οποία ήταν άμεσα διαθέσιμα.

Παρέλαβα το track number την Τρίτη 3/10/17, και μόλις σήμερα 5/10/17 ημέρα Πέμπτη προώθησαν τα ανταλλακτικά στην UPS.

Η τελευταία μου δίνει ενημέρωση παράδοσης σε εμένα, την άλλη Πέμπτη 12/10/17!!!!!! :shock: :fear: :eek:

 

Ζήσε Μάη μου να φας τριφύλλι. Καλά να πάθω.. Ας το Googlara ώστε να διάβαζα πρώτα εδώ τι γίνεται με αυτούς! :unsure:

Για ποιους λες; μήπως μπορώ να βοηθήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιους λες; μήπως μπορώ να βοηθήσω.

 

Antallaktikaonline.gr φυσικά, όπως αναφέρεται στον τίτλο του θέματος.

 

Τι εννοείς να βοηθήσεις? Θέλω να πω με ποιον τρόπο?

Σύμφωνα με το παρακάτω track number η παράδοση είναι για την ερχόμενη Πέμπτη.

 

 1Z3XR6666814172911

 

https://wwwapps.ups.com/WebTracking/track

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Antallaktikaonline.gr φυσικά, όπως αναφέρεται στον τίτλο του θέματος.

 

Τι εννοείς να βοηθήσεις? Θέλω να πω με ποιον τρόπο?

Σύμφωνα με το παρακάτω track number η παράδοση είναι για την ερχόμενη Πέμπτη.

 

1Z3XR6666814172911

 

https://wwwapps.ups.com/WebTracking/track

Αν ήταν για το todos μπορώ, αλλά αφού είναι από αυτούς όχι δεν τους ξέρω :)

Κάνε υπομονή φίλε.. Τα ανταλλακτικά έτσι είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...