Προς το περιεχόμενο

Mini PC Pipo X1S - Z8300-2Gb-32Gb - 58 Euro @ Banggood [ΤΕΛΟΣ]


baskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 417
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μην πτοειστε. μου εχει αργησει παραγγελια κανα διμηνο, ημουν ετοιμος να ζητησω refund. τελικα εφτασε.

απο amazon.de

οποτε αν δεν εχει χαθει καπου στη μεταφορα, απο φωτια, πτωση αεροπλανου, ατυχημα,κλπ

θα φτασει καποτε ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά έχει να προτεινει κανείς κάποιον ποιοτικό φορτιστή που θα μας δινει σιγουρα το ρευμα που χρειαζεται το μηχανηματακι;

http://www.ebay.com/itm/5V-3A-Micro-USB-AC-Adapter-DC-Wall-Power-Supply-Charger-for-Raspberry-Pi-Switch-/252679994491?var=&hash=item3ad4e6bc7b:m:m8OKwxD4C65bamr5oQ9AVRw

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο ελλάδα έχουμε τπτ; εχω ηδη 3 πραγματα που περιμενω για το pipo (hdmi connector female, usb ethernet hub k ενα remote ir controller), δεν αντεχω να περιμενω και αλλο αντικειμενο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο ελλάδα έχουμε τπτ; εχω ηδη 3 πραγματα που περιμενω για το pipo (hdmi connector female, usb ethernet hub k ενα remote ir controller), δεν αντεχω να περιμενω και αλλο αντικειμενο..

Από Ελλάδα δεν αξίζει τον κόπο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Ελλάδα δεν αξίζει τον κόπο...

Το συγκεκριμενο που πρότεινες, το έχεις αγοράσει εσυ; το έχεις τεστάρει οτι δινει σωστά ρεύματα; γιατι το θέμα μας είναι οτι η βλακεια που μας εδωσαν μαζι με το pipo ειναι γτπ και πρέπει να πάρουμε άλλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμενο που πρότεινες, το έχεις αγοράσει εσυ; το έχεις τεστάρει οτι δινει σωστά ρεύματα; γιατι το θέμα μας είναι οτι η βλακεια που μας εδωσαν μαζι με το pipo ειναι γτπ και πρέπει να πάρουμε άλλο..

Το έχω σε Raspberry...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γαμω τον μπελα που βαλαμε στο κεφαλι μας

 

με το που βαλεις οτιδηποτε usb πανω πχ ποντικι σκετο σταματα να γυρνα ο ανεμιστηρας που σημαινει μαπα τροφοδοτικο

 

εννοειται ποντικι η πληκτρολογιο δεν φωτιζονται καν κ ουτε δουλευουν

 

κ οποιος κανει το λαθος να το ανοιξει για να δει τι γινεται αποχαιρετα για παντα το διακοπτακι 

 

αιντε αλλο ενα μηνα στο περιμενε για τροφοδοτικο #$%^^&&**(()))Υ%%%#

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...