Προς το περιεχόμενο

Mini PC Pipo X1S - Z8300-2Gb-32Gb - 58 Euro @ Banggood [ΤΕΛΟΣ]


baskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δοκιμασε να απενεργοποιησεις την επιταχυνση video στο kodi

Το θέμα είναι οτι στο media player classic το εχω ενεργοποιημένο. Νομιζω κιολας οτι το ειχα δοκιμασει. θα το ξαναδοκιμασω πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 417
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι τυποι στο bangood ειναι απαραδεκτοι

 

τους εστειλα αναλυτικο email περιγραφοντας το ποσο προβληματικο ειναι κ εμφανως χωρις να διαβασουν τπτ μου απαντανε με κλισαρισμενες πρακτικες του στυλ στειλε βιντεο που να δειχνει τα προβληματα κ τον αριθμο SKU απο την τσαντα πακεταρισματος

 

τους απανταω οτι τι θελετε να δειτε? μαυρη οθονη κ οτι δεν βγαζει καν σημα? κ οτι δεν εχω προφανως κρατησει την πλαστικη σακουλα κ συνεχιζουν να μου απαντουνε με μλκες

 

τεσπα ανοιξα dispute στο paypal αν κ δεν περιμενω να κανουν τπτ οι του paypal

 

ενταξει θα την φαω γιατι εκτος του οτι δεν βγαζεις ακρη δεν αξιζει κ τον κοπο αλλα απο εδω κ περα μονο επωνυμα κινεζικα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τυποι στο bangood ειναι απαραδεκτοι

 

τους εστειλα αναλυτικο email περιγραφοντας το ποσο προβληματικο ειναι κ εμφανως χωρις να διαβασουν τπτ μου απαντανε με κλισαρισμενες πρακτικες του στυλ στειλε βιντεο που να δειχνει τα προβληματα κ τον αριθμο SKU απο την τσαντα πακεταρισματος

 

τους απανταω οτι τι θελετε να δειτε? μαυρη οθονη κ οτι δεν βγαζει καν σημα? κ οτι δεν εχω προφανως κρατησει την πλαστικη σακουλα κ συνεχιζουν να μου απαντουνε με μλκες

 

τεσπα ανοιξα dispute στο paypal αν κ δεν περιμενω να κανουν τπτ οι του paypal

 

ενταξει θα την φαω γιατι εκτος του οτι δεν βγαζεις ακρη δεν αξιζει κ τον κοπο αλλα απο εδω κ περα μονο επωνυμα κινεζικα 

Επωνυμα προιοντα και απολυτως κινεζικα ποια είναι για να μαθω κι εγω? Δυστυχως φιλε μου, ολες οι κινεζιες είναι (κατ εμε) απαράδεκτες. (Και η xiaomi που την αναφερουν πολλοι ότι είναι απ τις κορυφαιες εταιριες, σαν κινεζικη μιλαω παντα, ειδα σε κατι βιντεο πως σπανε τα κινητα της για πλακα, σε σχεση με κατι Samsung και Lg. Για μενα κινεζια και σοβαρη δυστηχως δεν υπαρχει)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια χαρά είναι τα κινέζικα αρκεί να ξέρεις τι παίρνεις και γιατί το παίρνεις...

Ακριβως, Γιατι το παιρνεις.. Για να σου σπαει τα νευρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επωνυμα προιοντα και απολυτως κινεζικα ποια είναι για να μαθω κι εγω? Δυστυχως φιλε μου, ολες οι κινεζιες είναι (κατ εμε) απαράδεκτες. (Και η xiaomi που την αναφερουν πολλοι ότι είναι απ τις κορυφαιες εταιριες, σαν κινεζικη μιλαω παντα, ειδα σε κατι βιντεο πως σπανε τα κινητα της για πλακα, σε σχεση με κατι Samsung και Lg. Για μενα κινεζια και σοβαρη δυστηχως δεν υπαρχει)

 

xiaomi ,oppo ,asus, meizu, coolpad κλποι που ξεχναω, τουλαχιστον ξερεις οτι εκτος απροοπτου θα δουλευουν οπως υποτιθεται οτι δουλευουν

 

αυτα εδω τα pipo ουτε σε εναν στο θρεντ δεν δουλεψαν απροβληματιστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τυποι στο bangood ειναι απαραδεκτοι

 

τους εστειλα αναλυτικο email περιγραφοντας το ποσο προβληματικο ειναι κ εμφανως χωρις να διαβασουν τπτ μου απαντανε με κλισαρισμενες πρακτικες του στυλ στειλε βιντεο που να δειχνει τα προβληματα κ τον αριθμο SKU απο την τσαντα πακεταρισματος

 

τους απανταω οτι τι θελετε να δειτε? μαυρη οθονη κ οτι δεν βγαζει καν σημα? κ οτι δεν εχω προφανως κρατησει την πλαστικη σακουλα κ συνεχιζουν να μου απαντουνε με μλκες

 

τεσπα ανοιξα dispute στο paypal αν κ δεν περιμενω να κανουν τπτ οι του paypal

 

ενταξει θα την φαω γιατι εκτος του οτι δεν βγαζεις ακρη δεν αξιζει κ τον κοπο αλλα απο εδω κ περα μονο επωνυμα κινεζικα 

 

Ότι και να γίνει τα λεφτά θα τα πάρουμε πίσω.

Προσωπικά δεν μου έχουν στείλει μήνυμα ακόμα (πρωτοχρονιά για αυτούς) αλλά επισύναψα και μια φωτό με blue screen για καλο και για κακό.

Μην κρίνουμε την εταιρεία από ένα μόνο προιόν της.

Συνάδελφοι έχουν πάνω από χρόνο τα media Player X7s χωρίς να αντιμετωπίσουν προβλήματα.

Δεν μας βγήκε το συγκεκριμένο προϊόν. Αυτά έχουν οι προσφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xiaomi ,oppo ,asus, meizu, coolpad κλποι που ξεχναω, τουλαχιστον ξερεις οτι εκτος απροοπτου θα δουλευουν οπως υποτιθεται οτι δουλευουν

 

αυτα εδω τα pipo ουτε σε εναν στο θρεντ δεν δουλεψαν απροβληματιστα

Η Asus είναι ταιβανεζικη και είναι σαν Samsung - lg δεν συγκρινεται με τις αλλες κινεζιες, καμια σχεση. Οσο για τις άλλες που αναφέρεις, είναι λιγο πολύ σαν την pipo που αναφέρεις, εκτος από την xiaomi που είναι "καπως" καλυτερη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι ομως εχουν τοση διαφορα οι κινεζοι με τους κορεατες? γειτονες ειναι, σχιστοματηδες ειναι,

ακαταλαβιστικα μιλανε και γραφουν.

ουνα φατσα ουνα ρατσα, γιατι τετοια διαφορα στην (σιμητικη) πιοτητα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι ομως εχουν τοση διαφορα οι κινεζοι με τους κορεατες? γειτονες ειναι, σχιστοματηδες ειναι,

ακαταλαβιστικα μιλανε και γραφουν.

ουνα φατσα ουνα ρατσα, γιατι τετοια διαφορα στην (σιμητικη) πιοτητα?

Δεν είναι θέμα χώρας. Τα περισσότερα εργοστάσια είναι στην Κίνα και παράγουν τα πάντα.

Τα Apple παράγονται από τη Foxconn που είναι Ταϊβανέζικη αλλά έχει τα μεγαλύτερα εργοστάσια στη Κίνα. 

https://en.wikipedia.org/wiki/Foxconn#Major_customers

 

Είναι θέμα τι προϊόν θέλεις να βγάλεις: από τα υλικά που χρησιμοποιείς, την έρευνα μέχρι και τo production testing είναι ακριβά πράγματα, οπότε για να πετύχεις καλύτερη τιμή κάνεις εκπτώσεις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι θέμα χώρας. Τα περισσότερα εργοστάσια είναι στην Κίνα και παράγουν τα πάντα.

Τα Apple παράγονται από τη Foxconn που είναι Ταϊβανέζικη αλλά έχει τα μεγαλύτερα εργοστάσια στη Κίνα. 

https://en.wikipedia.org/wiki/Foxconn#Major_customers

 

Είναι θέμα τι προϊόν θέλεις να βγάλεις: από τα υλικά που χρησιμοποιείς, την έρευνα μέχρι και τo production testing είναι ακριβά πράγματα, οπότε για να πετύχεις καλύτερη τιμή κάνεις εκπτώσεις

Ακριβως αυτά. Οι προδιαγραφες που δινονται, ναι μεν φτιαχνονται στη κινα τα περισσοτερα από ολες τις μεγαλες εταιριες, αλλα δινονται συγκεκριμένες προδιαγραφες από τις εταιριες πχ Samsung - Lg - Asus  και τι βηματα θα ακολουθησουν οι κινεζοι, στη συναρμολογηση, στους ελεγχους, στα υλικα, και σε όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια σοβαρα τωρα? τοσες παραγγελιες εδω μεσα τυχαμε ολοι στα σκαρτα

 

αυτοι δλδ τυχαια απο την γραμμη παραγωγης δεν τσιμπανε κομματια να τα τεσταρουν οπως κανουν ολοι οι σοβαροι κατασκευαστες?

 

ειναι επωμυμο λεει ο αλλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια σοβαρα τωρα? τοσες παραγγελιες εδω μεσα τυχαμε ολοι στα σκαρτα

 

αυτοι δλδ τυχαια απο την γραμμη παραγωγης δεν τσιμπανε κομματια να τα τεσταρουν οπως κανουν ολοι οι σοβαροι κατασκευαστες?

 

ειναι επωμυμο λεει ο αλλος

Όχι φιλε μου, αυτό λεμε, δεν κανουν. Και πολλα αλλα δεν κανουν και γι αυτό αυτά τα κινεζικα βγαζουν τα μεγαλύτερα προβλήματα, γιατι πολύ απλα δεν λειτουργουν όπως οι άλλες μεγαλες εταιριες του χωρου που λειτουργουν περισσοτερο υπεύθυνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...