Προς το περιεχόμενο

Θέμα με lg 23mp68vq


jobad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 140
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τους ειπα το θεμα που εχω και μου ειπαν οτι μαλλον ειναι "ταινια" ετσι το ανέφερε,και καλυτερα να μου ειπαν να παρω την lg γιατι εχει καλο σερβις..τους επαιρνα και δεν το σηκωναν οποτε δευτερα παλι..

 

"ταινία" εννοούν την καλωδιοταινία αλλα σε καμια περίπτωση δεν ειναι αυτο το προβλημα(όπως πχ εδω http://www.insomnia.gr/topic/503578-%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B2%CE%BB%CE%B7%CE%BC%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%BF%CE%B8%CE%BF%CE%BD%CE%B7/ )

Αυτο πιο πολύ software προβλημα μου κανει παρα hardware.Βρηκα και άλλον που το αναφέρει σε ξένο φορουν και εχει την gtx 1060  οποτε υποψιάζομαι οτι εμφανίζετε σε κάποιους που δεν εχουν freesync καρτα ακομη και με απενεργοποιημενο το freesync απο την οθονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτό. Ειμαι έτοιμος να πάρω αυτήν την οθόνη για τα Χγεννα γιατί την προτείνουν όλοι στο ινσομνια.

Αν είναι, ας περιμένω να δω τι γίνεται με τη δική σου. Καλή τύχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω,τι να πω..εγω θα παρω την lg τηλεφωνο και βλεπουμε..

Να παρεις τηλ γιατι εγω δεν εχω ουτε γραμμουλα ακομα και αν κολλησω την μουρη μου μπροστα. επισης ψαξε να βρεις αν μπορεις να την δουλεψεις στα 75hz. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να παρεις τηλ γιατι εγω δεν εχω ουτε γραμμουλα ακομα και αν κολλησω την μουρη μου μπροστα. επισης ψαξε να βρεις αν μπορεις να την δουλεψεις στα 75hz. 

 

τι κάρτα γραφικών έχεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να παρεις τηλ γιατι εγω δεν εχω ουτε γραμμουλα ακομα και αν κολλησω την μουρη μου μπροστα. επισης ψαξε να βρεις αν μπορεις να την δουλεψεις στα 75hz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο ανεβαζω hz τοσο πιο εντονο γινεται το προβλημα..μεχρι 70hz που την πηγα

ισως επειδη εχεις amd καρτα να μην στο κανει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

H 260X υποστηρίζει freesync ,συνεχίζω να πιστευω οτι το προβλημα ειναι με καρτες  που δεν το υποστηρίζουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω ρε παιδια τι να πω... εγω παντος ειμαι πολυ ευχαριστημενος με την οθονη. Ειναι χαζο να φτιαξανε οθονη που να δουλευει σωστα μονο με amd καρτες, δεν βγαζει νοημα..

 

Απο το πλαισιο την πηρα παντος και εδωσα κατι παραπανω γιατι σε αλλα μαγαζια την εχουν πιο φθηνα οποτε την πηρα απο εκει για να ειμαι σιγουρος πως δεν θα εχω κανενα θεμα να την γυρισω αν μου εβγαινε ελλατωματικη.

Λετε να παιζει καποιο ρολο που καποια site την εχουν εως και 40ευρω πιο φθηνα? λετε να παιζει καμια κομπινα με ελλατωματικες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-shop.gr/othoni-lg-23mp68vq-p23-led-full-hd-black-p-PER.155877

http://www.e-shop.gr/valueline-vgvp34000b150-hdmi-20-cable-15m-black-p-PER.754524

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=5197#ov

δεν βρισκω τιποτα αρνητικο..

δοκιμασε να την βαλεις σε αλο pc αν κανει τα ιδια

δοκιμασε να την συνδεσεις και στη μητρικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Αγορασα την ιδια οθονη και δεν παρατηρω τπτ απο αυτα που ειπωθηκαν.

βεβαια φροντισα να αγορασω και νεο hdmi καλωδιο μαζι. την τρεχω με φουλ αναλυση και 75hz με amd gpu και latest drivers. 

 

για κοιτα λιγο το καλωδιο σου πριν βγαλεις συμπερασματα. Αν παλι βλεπεις πιξελς τοτε εχεις προβληματικο μονιτορ

Με τι καλωδιο και αν ειναι hdmi τοτε κοιτα και τι version ειναι. εγω εχω hdmi version 1,4a

Καλησπερα,

Επειδη εχω παραγγειλει και εγω την ιδια οθονη μπορεις να μου πεις τι hdmi καλωδιο χρησιμοποιεις?

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...