Προς το περιεχόμενο

Πιο γρήγορες συνδέσεις Internet από τον ΟΤΕ σε απομακρυσμένες περιοχές της Ελλάδας


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 154
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στα πλαίσια του έργου «Ανάπτυξη Ευρυζωνικών Υποδομών σε Αγροτικές «Λευκές περιοχές της Ελληνικής Επικράτειας» της Κοινωνίας της Πληροφορίας. Είναι αναδοχος σε έργο του Υπουργείου Επικοινωνιών. Δεν είναι κίνηση του ΟΤΕ. Μην γράφετε ότι θέλετε.

Δεν είναι έργο του ΟΤΕ αλλά στον ΟΤΕ το έδωσαν, ας το έδιναν στη wind να το κάνει μπαχαλο :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα πλαίσια του έργου «Ανάπτυξη Ευρυζωνικών Υποδομών σε Αγροτικές «Λευκές περιοχές της Ελληνικής Επικράτειας» της Κοινωνίας της Πληροφορίας. Είναι αναδοχος σε έργο του Υπουργείου Επικοινωνιών. Δεν είναι κίνηση του ΟΤΕ. Μην γράφετε ότι θέλετε.

ΣΔΙΤ είναι. Μια ερώτηση σε όποιον ξέρει. Γιατί δεν διεκδίκησαν το έργο οι εναλλακτικοί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εργο αφορα ολοκληρη την Ελλαδα και αποκλειστικα τις απομακρυσμενες (απο αστικα κεντρα) αγροτικες περιοχες.

Οσοι κλαιγονται στο Insomnia, καλυτερα να πανε να κλαφτουνε στους δημαρχους, που τρωνε λεφτα και εχουν την απαιτηση απο τους παροχους να πληρωνουν τους δρομους.

 

Δεν είναι έργο του ΟΤΕ αλλά στον ΟΤΕ το έδωσαν, ας το έδιναν στη wind να το κάνει μπαχαλο :)

Υπηρξε διαγωνισμος, 2 απο τις 3 γεωγραφικες ζωνες τις ανελαβε ο ΟΤΕ και τις υπολοιπες περιοχες τις ανελαβε η Intrakat.

Μη λεμε οτι να 'ναι αμα δεν ξερουμε.

 

ΣΔΙΤ είναι. Μια ερώτηση σε όποιον ξέρει. Γιατί δεν διεκδίκησαν το έργο οι εναλλακτικοί;

Γιατι εχουν πτωχευσει.

Τις υπολοιπες περιοχες τις ανελαβε η Intrakat.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αστειο της υποθεσης ειναι οτι στην εξοχικη μου κατοικια ειναι 3 χιλιομετρα εξω απο το χωριο,μπροστα απο το σπιτι μου περναει η οπτικη ινα του οτε εδω και χρονια,στα 500μετρα υπαρχει ενα καφαο το οποιο περνει ιντερνετ ενα σουβλατζιδικο και μια καφετερια που ειναι στην παραλια,και οταν τους παιρνω τηλ και τους λεω που ειναι το σπιτι και αν ειναι να παρω γραμμη και εγω μου λενε το εξης "λυπαμε αλλα δεν βρίσκω την περιοχη που ειναι το σπιτι σας" wtf δηλαδη,στα 500μετρα ειναι το καφαο και δεν το βρισκουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο χωριό μου πάντως κλειδώνει 24530 η 24αρα μου.... Μόνο αυτό λέω... Και ένα χρόνο τ ρα που έβαλαν Επιτέλους ΝΕΤ δεν είχα κανένα πρόβλημα.... Εκτός ότι οπότε σηκώνει κάποιος τηλέφωνο πέφτει η γραμμη.... έχουν έρθει 30 φορές οι τεχνικοί ακόμα να βρουν τι φταίει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι και να βάλουν είναι απατεώνες . Πουλάνε 24αρα και με το ζόρι πιάνει τα 14mbps και η 30αρα ούτε 20.

Αμα η 24αρα μου ξεπερνουσε εστω τα 10 τρισευτυχισμενος θα ημουν, τα 14mbps μονο κακο δεν ειναι. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν συμφωνώ με το ξεπούλημα δημοσίων υπηρεσιών και το βάπτισμα αυτού σε "επένδυση", αλλά από τότε που ο ΟΤΕ πέρασε πλειοψηφικά στα χέρια της Deutsche Telekom, έχει μια συνεχή άνοδο σε κάθε τομέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ γκρινια και μιζερια ρε παιδια...

Εγω πιανω 4 mbps και σταχριδια μου, την δουλεια μου την κανω.

Εγω οχι, για αυτο και γκρινιαζω

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Είναι αναδοχος σε έργο του Υπουργείου Επικοινωνιών. Δεν είναι κίνηση του ΟΤΕ. Μην γράφετε ότι θέλετε.

To οποίο έργο είναι 90% επιδοτούμενο από ΕΣΠΑ.

 

Κοινώς take it or leave it, δεν "διάλεξαν" περιοχές αγροτικές ή πόλεις και είπαν αγροτικές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα δεν γινεται τιποτα που να μην επιδοτειται πλεον!!!!

τους ξενους τους νοιαζει οταν ερχονται για διακοπες να εχουν γρηγορο ιντερνετ, δεν το κανουν για μας. απλα μαζι με τον βασιλικο ποτιζεται και η γλαστρα!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...