Προς το περιεχόμενο

Πιο γρήγορες συνδέσεις Internet από τον ΟΤΕ σε απομακρυσμένες περιοχές της Ελλάδας


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 154
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω εδω και ενα χρονο περιπου σε χωριο της φθιωτιδας δυο ωρες απο την αθηνα εχω 50αρα γραμη....κλειδωνει 49999d/4999up και απο τορεντ κατεβαζω με 4,7-4,8 mb το δευτερολεπτο...

Παντα ακομα και με την 24αρα ειχα πολυ καλο download!

Οτε ειναι αυτος...αν θελει μπορει αν δεν θελει κατεβαζεις ψυχουλα και ειδικα στα μεγαλα αστικα κεντρα που ειναι παλια τα καλωδια κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά για να καταλάβω...Όλα αυτά τα απομακρυσμένα χωριά θα τους δίνει VDSL ή ανάλογα την περίπτωση και απλή DSL ? Οι τιμές επίσης θα είναι ακριβώς οι ίδιες με τις γραμμές που δίνει ή θα είναι διαφορετικές ? 

 

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο vdsl; Εδώ στο Σχινιά, στην Αττική έξω από τον Μαραθώνα, δίπλα σε Ολυμπιακές εγκαταστάσεις και είμαι με 4αρα σύνδεση και όλο διακοπές. Για τα πανηγύρια. Στην πραγματικότητα ούτε δύο δεν έχω βέβαια. Το κακό είναι πως δεν υπάρχει και η δυνατότητα αλλαγής παρόχου, πουθενά δεν έχει διαθεσιμότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά για να καταλάβω...Όλα αυτά τα απομακρυσμένα χωριά θα τους δίνει VDSL ή ανάλογα την περίπτωση και απλή DSL ? Οι τιμές επίσης θα είναι ακριβώς οι ίδιες με τις γραμμές που δίνει ή θα είναι διαφορετικές ?

 

 

Ευχαριστώ

Όχι vdsl θα δίνει, το dsl είναι πολύ πιο δύσκολο σε αυτές τις απομακρυσμένες περιοχές λόγο ελληψεις δικτύου
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπειτε να κραξετε και εδω ,μην χαλασετε την παραδοση  της μιζεριας ...

Πιστεύεις ότι κάποιος με τι δικιά μου σύνδεση, εάν έκραζε θα είχε δίκιο ή θα ήταν απλά μίζερος; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη τι να κανει ο αλλος που πληρώνει 24αρα και εχει λιγότερο, να μην κραξει, γιατι λεφτα αποκλείεται να παρει πισω, κανονικά θα επρεπε να πληρώνει αναλογικά κάθε μηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...