Προς το περιεχόμενο

Nioh [PS4]


najinblue3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Naijin για να το κλεισουμε εδω...θα στο πω με 3 λεξεις...

MGS Phantom Pain....

 

Στο θεμα μας τωρα θα με κανεις να το ξαναπιασω.....επαιξες τελικα το 2ο dlc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 369
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Naijin για να το κλεισουμε εδω...θα στο πω με 3 λεξεις...

MGS Phantom Pain....

 

Στο θεμα μας τωρα θα με κανεις να το ξαναπιασω.....επαιξες τελικα το 2ο dlc?

οχι αλλα το αγορασα, θελω να τελιωσω το surge μην το αφησω στη μεση  :P απ οσο διαβαζω το ρεδιτ ο κοσμος ειναι πολυ ευχαριστημενος με τις αλλαγες και τη νεα περιοχη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Έγινε τελικά η αναβάθμιση και.. πετάει το Nioh! Δεν μου έχει κολλήσει καθόλου στο Pro. Απορώ πως τα κατάφερνα και έπαιζα στο απλό μέχρι τώρα...


εδώ..

post-52516-0-57563200-1501415376_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγινε τελικά η αναβάθμιση και.. πετάει το Nioh! Δεν μου έχει κολλήσει καθόλου στο Pro. Απορώ πως τα κατάφερνα και έπαιζα στο απλό μέχρι τώρα...

εδώ..

Αντε πασακαμ καλοριζικα... και καλοπαιχνιδα!!!!ΜΕ κανατε να το ξανα αρχισω το γαμιδι...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Σημερα βγαινει το τελευταιο DLC και ανακοινωσαν αποτι διαβασα και το Complete Edition.

 

Ποια ειναι η αποψη σας για το Nioh 6 μηνες μετα το release? Μετα απο τοσα patches και 3 DLC,ποιο ειναι το state του παιχνιδιου οσον αφορα το performance,το balancing και το περιεχομενο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα βγαινει το τελευταιο DLC και ανακοινωσαν αποτι διαβασα και το Complete Edition.

 

Ποια ειναι η αποψη σας για το Nioh 6 μηνες μετα το release? Μετα απο τοσα patches και 3 DLC,ποιο ειναι το state του παιχνιδιου οσον αφορα το performance,το balancing και το περιεχομενο?

Η αποψη μου ειναι η ιδια, το παιχνιδι ειναι πολυ καλο, πολυ περιεχομενο, συνεχομενα patches και υποστηριξη, αρκετο κοσμο active

 

To balancing ειναι προβληματικο, με την εννοια συνεχεια βγαζουν patches για op/broken weaps + builds, απ τη μια ειναι καλο, απ την αλλη πρεπει συνεχεια να αλλαζεις gear + build

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προχτες το πηρα και σε δισκο 39 - ισως να περιμενει να βγει η full με ολα μεσα στα 42 .... αλλα περι ορεξεως

ο αλλος πηρε OLED και pro για να πεταει το γμσταυρισμα στο Nioh :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν βγαλει ηδη τιμες για την complete? Λογικα θα την παρω retail οταν βγει. Τα DLC αξιζαν γενικα?

Ναι, το 1ο ειναι το αγαπημενο μου, το 3 αν και το πηρα ελεω season pass αργω ακομα λογω destiny  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14.99 to season pass. Μωλις το τσιμπησα

Παρα πολυ καλη τιμη, νομιζω το ΝΙΟΗ γενικοτερα ειναι οτι πιο value for money atm στις εκπτωσεις του store, καλο λιωσιμο στην abyss  :-D

 

To abyss ειναι το νεο mode, και απο οτι φαινεται ηδη αγαπημενο, με οροφους και scaling στο enemy damage + better loot drops 

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=191&v=AtBUw5sSJy8

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

ρε παιδια αυτο το κερι που καλεις το πνευμα χωρις να χασεις αμριτα το φτιαχνεις η ειναι μονο drop?Εχω χασει ποσο αμριτα απο κατι οτι να ναι θανατους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...