Προς το περιεχόμενο

Nioh [PS4]


najinblue3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 6 μήνες μετά...
  • 3 μήνες μετά...
29 λεπτά πριν, DimosMcLaren είπε

Μάγκες τώρα το ξεκινησα. Τι παλούκι είναι αυτό !!

Είναι όντως αρκετά δύσκολο ειδικά στην αρχή μέχρι να συνηθίσεις την μάχη και τον ρυθμό. Αλλά και ύστερα έχει μερικά απίστευτα δύσκολα σημεία. Οπότε εξοπλισου με υπομονή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, StormGr είπε

Είναι όντως αρκετά δύσκολο ειδικά στην αρχή μέχρι να συνηθίσεις την μάχη και τον ρυθμό. Αλλά και ύστερα έχει μερικά απίστευτα δύσκολα σημεία. Οπότε εξοπλισου με υπομονή

Έχω πάει 10 level και μόλις έφτασα στο δεύτερο χωριό ...

ΤΙΝΑΦΤΟΡΕ !!!

Αλλά για έναν περίεργο λόγο δεν με κουράζει αν ήταν κάνα άλλο θα το είχα παρατήσει ήδη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, DimosMcLaren είπε

Έχω πάει 10 level και μόλις έφτασα στο δεύτερο χωριό ...

ΤΙΝΑΦΤΟΡΕ !!!

Αλλά για έναν περίεργο λόγο δεν με κουράζει αν ήταν κάνα άλλο θα το είχα παρατήσει ήδη. 

Υπομονη και μαθε τα stances καλα, και επενδυσε σε skills, αυτα κανουν τη διαφορα στο game, αν και οχι τοσο στο new game αλλα αργοτερα. Αφου το ξεκινησες τωρα σε προτεινω dual blades/katana για να εξικοιωθεις με το combat. Αυτα ειναι πολυ forgiving γενικα και αρκετα ευκολα να μαθεις 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
1 ώρα πριν, DimosMcLaren είπε

Δεν γινόταν αλλιώς ...

Βρήκα την υγειά μου 🤣🤣🤣

20190122170405.jpg

Πολύ καλό παιχνίδι θέλει πολύ υπομονή το είχε πάρει ο αδελφός μου το προχώρησε αρκετά αλλά το σταμάτησε μετά σε αντίθεση με το dark souls Bloodborne το θεωρώ ποιο περίπλοκο να το πω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dinos234 είπε

Πολύ καλό παιχνίδι θέλει πολύ υπομονή το είχε πάρει ο αδελφός μου το προχώρησε αρκετά αλλά το σταμάτησε μετά σε αντίθεση με το dark souls Bloodborne το θεωρώ ποιο περίπλοκο να το πω. 

Είναι καλό παιχνίδι απλά θέλει αρκετή υπομονή και πολλές ώρες game play ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, DimosMcLaren είπε

Είναι καλό παιχνίδι απλά θέλει αρκετή υπομονή και πολλές ώρες game play ! 

Ναι είναι και σχετικά μεγαλύτερό από τα άλλα δύο souls που αναφερθηκα και ίσως για αρκετούς και ποιο πολύπλοκο και δύσκολο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, ilos είπε

Συμπαθητικά stats για level 54 ο παίκτης.😁

Πρέπει να καείς πολύ για να προχωρήσεις. 

Μακάρι να μπορούσα αλλά δυστυχώς λόγω δουλειάς οικογενειακών υποχρεώσεων κλπ δεν γίνεται. 2-3 ώρες το βράδυ μόνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, DimosMcLaren είπε

Πρέπει να καείς πολύ για να προχωρήσεις. 

Μακάρι να μπορούσα αλλά δυστυχώς λόγω δουλειάς οικογενειακών υποχρεώσεων κλπ δεν γίνεται. 2-3 ώρες το βράδυ μόνο...

Καταλαβαίνω, και εγω αν βρω 2 ώρες να παίξω κάθε 2-3 μέρες ευτυχισμένος είμαι. Μετά το Νιο παντως έπιασα το dark souls 3 και μου φαίνεται αρκετά πιο εύκολο και βατο. Το  Nioh έχει πολλά σημεία που είναι 1 shot. Ειδικά εκείνη η πίστα στα νερά που είχε τρύπες το έδαφος μου χε σπάσει τα νεύρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, StormGr είπε

Καταλαβαίνω, και εγω αν βρω 2 ώρες να παίξω κάθε 2-3 μέρες ευτυχισμένος είμαι. Μετά το Νιο παντως έπιασα το dark souls 3 και μου φαίνεται αρκετά πιο εύκολο και βατο. Το  Nioh έχει πολλά σημεία που είναι 1 shot. Ειδικά εκείνη η πίστα στα νερά που είχε τρύπες το έδαφος μου χε σπάσει τα νεύρα.

Χαχαχα αδερφέ μου ακριβώς εκεί είμαι και απελπίστηκα !!! 

Δεν φτάνει που έχουμε το φόβο μην μας καθαρίσουν τα τέρατα έχουμε και το τρύπιο έδαφος όπου πας άκλαυτος αν πατήσεις καταλάθος !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ακόμα αυτές είναι εύκολες αποστολές... που να φτάσεις και στις πραγματικά δύσκολες.

Θέλει υπομονή, τακτική και τα σωστά weapons/items

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...