Προς το περιεχόμενο

[TV BOX] X96 Amlogic S905X Quad Core 2G/16G $28.96 (Aliexpress)


karasardelis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εμένα στο κέντρο διαλογής βρίσκεται. Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει ρομ αρουτάριστη να του περάσουμε? Γιατί με ενδιαφέρει αρκετά νοβα και οτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 169
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

Γιατί είναι τόσο εξωφρενικά τσαμπέ? Κάτι δεν πάει καλά εδώ... Έχει πολύ καλές αξιολογήσεις πάντως... Μήπως το πρόβλημα είναι στο προϊόν και όχι στον πωλητή? Μήπως το συγκεκριμένο προϊόν είναι πιο χάλια και από πατάτα?

 

Υ.Γ.: Μήπως θα ήταν καλύτερα να άνοιγε νέο topic μιας και μιλάμε για διαφορετικό προϊόν σε διαφορετική τιμή?

 

edit: Μέχρι να γράψω το post, πάει το απόθεμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευτυχώς, γλιτώσατε από το "buyer protection" του aliexpress

Θεωρώ το aliexpress ,μακράν τον ασφαλέστερο τρόπο αγορών απ' το νετ.

Όσες φορές χρειάστηκε πάντα ταχύτατα με βοήθησε και ξεμπέρδεψα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρώ το aliexpress ,μακράν τον ασφαλέστερο τρόπο αγορών απ' το νετ.

Όσες φορές χρειάστηκε πάντα ταχύτατα με βοήθησε και ξεμπέρδεψα.

 

 

Εγώ δεν νομίζω να το χρειάστηκα ποτέ. Αυτό που χρειάστηκα και με κρέμασε μία φορά ήταν το Paypal. Τραγικό απλά...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγώ δεν νομίζω να το χρειάστηκα ποτέ. Αυτό που χρειάστηκα και με κρέμασε μία φορά ήταν το Paypal. Τραγικό απλά...

 

Είμαστε λίγο εκτός θέματος αλλά καλό είναι να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας. Μια φόρα που αγόρασα ένα κοπτικό για ρουτερ και ήρθε με σπασμένο κομμάτι στη λάμα το Ali Παρ όλο που ο πωλητής αρνήθηκε την επιστροφή του ποσού τον έβαλε στη θέση του και μου επέστρεψε το ποσό μέσασε 3 μέρες. Με ebay και PayPal έφτυσα αίμα μετά από 40 μέρες να πάρω τα λεφτά μου από πωλητή που δεν απέστειλε ποτέ.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεφύγαμε από το θέμα... ας αφήσουμε το Ali εδώ και να ακούσουμε τις πρώτες εμπειρίες από όσους παρέλαβαν.... Για μένα το σημαντικότερο είναι η εμβέλεια του Wi-Fi....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαστε λίγο εκτός θέματος αλλά καλό είναι να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας. Μια φόρα που αγόρασα ένα κοπτικό για ρουτερ και ήρθε με σπασμένο κομμάτι στη λάμα το Ali Παρ όλο που ο πωλητής αρνήθηκε την επιστροφή του ποσού τον έβαλε στη θέση του και μου επέστρεψε το ποσό μέσασε 3 μέρες. Με ebay και PayPal έφτυσα αίμα μετά από 40 μέρες να πάρω τα λεφτά μου από πωλητή που δεν απέστειλε ποτέ.

 

 

offtopic

 

αναγκαστικα θα πρεπει να περιμενεις να περασει η διαρκεια που εχει δηλωσει στην παραλαβη του αντικειμενου για να κανεις claim item not received.

 

δεν φταιει το ebay ετσι ειναι ο κανονας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είπα ότι θα χάσεις τα λεφτά σου αλλά όταν αποδεδειγμένα δεν σου έχει στείλει τίποτα ο πωλητής θα έπρεπε αμέσως να τα πάρεις όπως στο Ali.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω βλέπω οτι οι Κινέζοι μας δουλευουν ψιλο γαζί και εμείς την τρωμε κανονικά....αυξήθηκαν οι τιμές των μνημων στον Θεο και τρέξαμε όλοι να προμηθευτούμε ότι υπήρχε σχετικό με μνήμη : μνήμες SSD,.SD Cards  & φυσικά TV Box....πλήρωσα για το α95χ 40+ και τώρα το σκοτώνουν....οι "μοναδικές" προσφορές στους SSD ξαναξεκίνησαν και πάει λέγοντας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτασε σήμερα. Πρώτη φορά ασχολούμαι με τέτοιο μηχανάκι. Πρώτη άποψη θετική. Το πήρα για ταινίες σε παλιά σονυ στο εξοχικό. Φυσικά καμμιά σχέση με media player pc σε ποιότητα εικόνας και κίνηση αλλά αν ζυγίσεις ότι κάνεις τη δουλειά σου με τόσο μικρό μηχανάκι, η όλη φάση είναι σούπερ. Μου φαίνεται καλή ποιότητα το HDMI καλώδιο και ο πωλητής του Ali πολύ γρήγορος. Ευτυχώς και χωρίς τελωνεία...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα το δικό μου και διαπίστωσα ότι λείπει το φωτοκύτταρο για το κοντρόλ και η βάση με το αυτοκόλλητο που υπάρχει μέσα. Έχει παραλάβει κανείς άλλος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...