Προς το περιεχόμενο

AMD Επεξεργαστές & AM4 socket


kostas_anes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γμτ και πηρα μια χαρα οτι ειναι κανα αλλο νεο για αυτο το θεμα.... :mad:  :mad:  :mad:

 

 

αααπ βρήκα κατι ενδιαφέρων !!!

 

https://arstechnica.com/information-technology/2017/02/microsoft-cancels-february-patch-tuesday-despite-0-day-in-wild/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχετε γινει κουραστικοι οσοι λετε να φυγουν οσοι εχουν αλλη αποψη με εσας.

Δημοκρατια και ελευθερια του λογου εχουμε. Αν σε καποιους δεν αρεσει η κριτικη και θελουν απολυταρχικες καταστασεις για να προπαγανδιζουν ελευθερα βρισκονται σε λαθος forum.

Μια χαρα κανουν και συγκρινουν σε gaming οσους ryzen κυκλοφορησαν και μια χαρα κανουνα και τους συγκρινουν με την workstation πλατφορμα της ιντελ.

Υγ απο οταν ποσταρα για τον joker κανεις δεν ξαναεγραψε για αυτον ενω αν διαβασεις τα post παρουσιαζοταν ως ο μονος σωστος reviewer και αποδειξη οτι ολοι οι αλλοι εκαναν λαθος. Δλδ φανμποισμος. Καταλαβαινω οτι αυτο χαλασε καποιους.

Υγ2 i7 7700 vs ryzen gaming και ερασιτεχνικο workstation 
       i7 6900κ vs ryzen για επαγγελματικη χρηση

Υγ3 ακομα περιμενω τους αντικειμενικους να μου πουν γιατι ο bulldozer δεν ξεπερασε i5 οπως μας ελεγαν τοσα χρονια. Το λεω γιατι οι ιδιοι τωρα λενε παλι το ιδιο ποιημα για καλυτερο ryzen στο μελλον.... Αντιθετα ειδαμε i3 haswell να περναει μπροστα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και είμαι υπέρ της amd γενικά,θα μου αρεσε ποιο πολύ αμα είχαν τις ίδιες ψήκτρες μεταξύ των cpu 

 

Ίδια λέει και στα δύο η φώτο είναι άσχετη "Noctua NH-U12S SE-AM4"

 

*Έκανε και Update στο review αυτός +7 MHz στον Ryzen :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Forrest_Naples_Embargoed-Until-3_7_17-15

 

 

Forrest_Naples_Embargoed-Until-3_7_17-13

 

Forrest_Naples_Embargoed-Until-3_7_17-14

 

Forrest_Naples_Embargoed-Until-3_7_17-21

 

Forrest_Naples_Embargoed-Until-3_7_17-17

 

Mε έναν μικρό Naples στο 1000€ -1200€ ... νομίζω θα κλείσει τον ανταγωνισμό και από τις δυο πλευρές ....

 

Μένει να δούμε πως θα κυμανθεί και η τιμή σε πλατφόρμα και αν τα naples θα έρθουν και υπό την μορφή των HDET (S2011V3) τουλάχιστον οι μικροί.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως και το προηγούμενο κλείδωσε και το ίδιο έπαθε και του nitento switch ,μην ανακατευουμε την δημοκρατία είναι μεγάλη κουβέντα. Απλα είναι τα πραγματα και φαίνονται απο το τροπο που τα γράφουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...