Προς το περιεχόμενο

MICROSOFT WIRELESS DISPLAY ADAPTER 12.90 € eshop


georgebi1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 163
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια βοηθεια παρακαλω . Μου βγαζει microsoft wireless display adapter_00 waiting to connect αλλα οτι και να κανω σε android 7 nexus 6 \ moto G+ δεν το βρισκει στο tab συνδεση .  display adapter_00 χωρις αριθμο ειναι προβλημα της συσκευης ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nexus 6 πρεπει να θελει μέχρι android 6 μπορεί και 6.1 

στα moto g λίγο παλιότερων εκδόσεων δεν, δε ξέρω στη δική σου περίπτωση

 

το ότι βγάζει 00 δε μου αρέσει μιας και εκεί θα έπρεπε να παίρνει τυχαίες αλφαριθμητικές τιμές και το 00 είναι σαν... το 0 στη ρουλέτα, very unlikely

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε tablet android 7 τα ιδια . Ελεγα να το δοκιμασω και σε windows 10 tablet μπας και αλλα ουτε firmware update δεν μπορω να κανω αν δε το δει καπου .  Το display adapter_00 σταθερα στην tv μου εκανε εντυπωση - στα unboxing videos στο tube οντως δινει εναν τυχαιο αριθμο αλλα στο connect tab των windows 10 .Πρεπει να  βγαζει το ιδιο και στην tv ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Μακρια απο τις μ@λακιες . Βαλε ενα mini / micro hdmi με 5 μετρα καλωδιο απο το ταμπλετ στη tv . 2 ειχα επιστρεψει και το καλο που πηρα τελικα παιζει μονο σε ενα microsoft 8.1 tablet - σε κανενα android απο 5 διαφορετικα απο MLS μεχρι google

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
1 ώρα πριν, Brainmorf είπε

Με 9,90 διαθέσιμο στον Γερμανό https://www.germanos.gr/product/microsoft-wireless-display-adapter-v2/20329915/

Πρόλαβα να κάνω παραγγελία, τώρα περιμένω να δω αν θα προχωρήσει κιόλας... Όπως και να'χει ευχαριστώ πολύ μιας και το έψαχνα πολύ καιρό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...