Προς το περιεχόμενο

MICROSOFT WIRELESS DISPLAY ADAPTER 12.90 € eshop


georgebi1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν έχουμε και λέμε: Πλήρη συμβατότητα με Sony Xperia Z4 Tablet (Nougat), Huawei Mate 8 (Nougat) και Samsung Galaxy S4 Mini (Android 4.4.2) με ότι πρωτόκολλο έχει το καθένα τους (Miracast, Screen Mirroring κ.τ.λ.).

 

Η ειρωνία είναι ότι ένα tablet που έχω με Z-3735 και original δεκάρια πάνω δεν το βλέπει με τίποτα...  :fear:

Επεξ/σία από JIMBOAthens
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 163
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπόν έχουμε και λέμε: Πλήρη συμβατότητα με Sony Xperia Z4 Tablet (Nougat), Huawei Mate 8 (Nougat) και Samsung Galaxy S4 Mini (Android 4.4.2) με ότι πρωτόκολλο έχει το καθένα τους (Miracast, Screen Mirroring κ.τ.λ.).

 

Η ειρωνία είναι ότι ένα tablet που έχω με Z-3735 και original δεκάρια πάνω δεν το βλέπει με τίποτα... :fear:

φιλε στο κινητο πως βρισκεις την συσκευη;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε στο κινητο πως βρισκεις την συσκευη;

 

Πηγαίνεις στο menu του κινητού για το screen mirroring και έχει επιλογή για να ψάξει για διαθέσιμες συσκευές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγαίνεις στο menu του κινητού για το screen mirroring και έχει επιλογή για να ψάξει για διαθέσιμες συσκευές...

settings,device και μετα display;αυτο κανω αλλα δεν μου εμφανιζει πουθενα αναζήτηση συσκευων...

Παιδια ενα laptop windows 7 για να υποστηριξει την τεχνολογια miracast πρεπει να αναβαθμιστει σε windows νεοτερο;ειναι αυτο αρκετο για να συνδεθει με τον προσαρμογεα της mictosoft η πρεπει και το laptop μεμονωμένα σαν συσκευη να υποστηρίζει τεχνολογια miracast;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. settings,device και μετα display;αυτο κανω αλλα δεν μου εμφανιζει πουθενα αναζήτηση συσκευων...

2. Παιδια ενα laptop windows 7 για να υποστηριξει την τεχνολογια miracast πρεπει να αναβαθμιστει σε windows νεοτερο;ειναι αυτο αρκετο για να συνδεθει με τον προσαρμογεα της mictosoft η πρεπει και το laptop μεμονωμένα σαν συσκευη να υποστηρίζει τεχνολογια miracast;

 

1. Για τσέκαρε όχι στο display αλλά στις συνδέσεις της συσκευής.

 

2. Την ίδια απορία έχω και εγώ για tablet-laptop με Win10 που δεν το βλέπει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε για το laptop θα το χρησιμοποιησω...η αναβαθμιση θελει 135 ευρω στα τελευταια windows...μα καλα μεχρι το καλοκαιρι ηταν δωρεαν και τωρα 135 ευρω....τιποτα παλι καλα που το πηρα στα 12.90 και δεν κλαιω περισσοτερα χρηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε για το laptop θα το χρησιμοποιησω...η αναβαθμιση θελει 135 ευρω στα τελευταια windows...μα καλα μεχρι το καλοκαιρι ηταν δωρεαν και τωρα 135 ευρω....τιποτα παλι καλα που το πηρα στα 12.90 και δεν κλαιω περισσοτερα χρηματα.

 

Για το κινητό δεν γνωριζω να σου πω. Για τα windows με μιά αναζήτηση Windows 7 και Miracast βγαίνουν κάποια αποτελέσματα, δες αν κάτι σου κάνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε για το laptop θα το χρησιμοποιησω...η αναβαθμιση θελει 135 ευρω στα τελευταια windows...μα καλα μεχρι το καλοκαιρι ηταν δωρεαν και τωρα 135 ευρω...

Μπορεις ακομα να αναβαθμισεις δωρεαν σε windows 10.

Windows 10 free upgrades are still unofficially available

Windows 10 free upgrade for customers who use assistive technologies

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε για το laptop θα το χρησιμοποιησω...η αναβαθμιση θελει 135 ευρω στα τελευταια windows...μα καλα μεχρι το καλοκαιρι ηταν δωρεαν και τωρα 135 ευρω....τιποτα παλι καλα που το πηρα στα 12.90 και δεν κλαιω περισσοτερα χρηματα.

Επεστρεψετο,γιατι προβληματιζεσαι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις ακομα να αναβαθμισεις δωρεαν σε windows 10.

Windows 10 free upgrades are still unofficially available

Windows 10 free upgrade for customers who use assistive technologies

ειναι επισημο αυτο;απο την microsoft τηλεφωνικα μου ειπανε μονο αγορα τωρα...

Επεστρεψετο,γιατι προβληματιζεσαι;

με ανοιγμενη συσκευασια γινεται;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι επισημο αυτο;απο την microsoft τηλεφωνικα μου ειπανε μονο αγορα τωρα...

με ανοιγμενη συσκευασια γινεται;

 

 

Θα πάρεις λίγότερα χρήματα πίσω.

Από το site του eshop:

 

 

Σε περίπτωση ανοίγματος της συσκευασίας ή και θέσης σε λειτουργία των προϊόντων η αξία τους αυτομάτως μειώνεται καθώς το προϊόν χαρακτηρίζεται ως μεταχειρισμένο και ο πελάτης οφείλει να αποζημιώσει την εταιρεία για την μείωση της αξίας του προϊόντος. Η μείωση της αξίας από το άνοιγμα της συσκευασίας και επακόλουθα από τον χαρακτηρισμό του προϊόντος ως μεταχειρισμένου εξετάζεται κατά περίπτωση και καθορίζεται από την εταιρεία και συνήθως είναι της τάξης του 20%-30%.Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ δικαιούται να συμφωνήσει με τον πελάτη την αποζημίωσή της ακόμα και με αμοιβαίο συμψηφισμό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...