Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λογικα πρεπει να ηταν το fix οπου μερικες φορες οταν ανοιγαμε το game δεν μας εβαζε στο main menu. Τωρα δουλευει κανονικα. Προσωπικα μονο το desync με εχει ενοχλησει εμενα, απειρες φορες οπως θα δειτε παρακατω, να χαλαω γεμιστήρα στον αλλον κοντα μου και στο τελος πεθαινω εγω!

 

Εδω ενα διασημος stream ragαρει γιαυτο το λογο:

 

https://oddshot.tv/s/ezwm59

 

Και εδω βγαλτε λογικη μονοι σας:

 

https://www.youtube.com/watch?v=2E5GPhbxOPQ 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει με το patch εβγαλαν το fov που με βολευε πες οκ, το θεμα ειναι οτι εβαλαν και το smoothing πισω χωρις να μπορεις να το αλλάξεις απο το config οπως φαίνεται. Δεν μπορω να καταλαβω πραγματικα, ειναι κατι τοσο απλο να υπαρχει σαν επιλογη αν και κανεις δεν παιζει fps με smoothing..

 

Unplayable atm για εμενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Aν δεν ηξερες τι ειναι μεχρι χθες το mouse smoothing δεν θα καταλαβεις καποια διαφορα , ετσι κ αλλιως ολοι με mouse smoothing παιζαμε πριν το ποστ στο Reddit . Αλλα ειναι χαζομαρα που το κανουν force πριν βαλουν την επιλογη

 

Κατα τα αλλα , optimization και καινουριο content ( καινουριο οπλο , μαλλον Vector ) την επομενη βδομαδα 

 

Επεξ/σία από Atallos1
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος δεν θελει να πληρωνει για alpha testing απλα δεν αγοραζει το game οσο ειναι ΕΑ. κι εγω στο steam το ιδιο κανω, τα κανω follow τα βαζω wishlist αλλα αμα βλεπω οτι τρεναρουν συνεχεια την ληξη της ΕΑ περιοδου ξενερωνω ασχημα.

καπως ετσι την ειχα πατησει με το contagion, το οποιο οταν τελικα βγηκε απο EA ειχε ακομα ενα σωρο bugs και ελαχιστο περιεχομενο, συν οτι ειχε φυγει η περισσοτερη ορεξη απο εμενα και τους υπολοιπους συμπαικτες

ποιο το νοημα να παιρνεις ΕΑ αν παιζει 90% πιθανοτητα οτι μεχρι το full release θα το εχεις βαρεθει ηδη ?

για το BF4 διαφωνω καθετα btw, οταν ανελαβε η dice LA εγινε εξαιρετικη δουλεια, χρειαστηκε να περασουν 2 χρονια σχεδον αλλα θα μπορουσανε απλα να μην κανουν τιποτα και να το αφηνανε να πεθανει.

 

Υπηρχε βεβαια τεραστιο hype, λιγο το  οτι υπηρχε ηδη ενα σωρο κοσμος που ειχε παιξει το bf3 1000hrs+ σε λιγοτερο απο 2 χρονια ( πρεπει να  βολευει πολυ τις εταιριες η μεγαλη ανεργια στους  νεους :P )   οποτε το εκανε preorder με την λογικη " τις μισες ωρες να βγαλει παλι κερδισμενος θα ειμαι "  λιγο το NDA που ειχανε οι υπογραψει ολοι αυτοι οι πουλημενοι στο yt, στο οποιο εγραφε ξεκαθαρα οτι  ΔΕΝ πρεπει τα βιντεο τους να  επικεντρωνονται σε  glitches / bugs  ( moar ->  http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=755600

ε δεν ηθελε και πολυ ...

 

προσωπικα δεν χαλαστηκα γιατι ακριβως οταν εκλεισε 2 χρονια στο ραφι πηγα και το αγορασα, οι υπολοιποι ... ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΟΥΔΕΝ ΛΑΘΟΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ - vote with your wallet που λενε και στο χωριο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φτιάξαμε ένα steam group για να μαζευτούμε οι ομοεθνείς μαζί και να αλωνίζουμε και να βάφουμε κόκκινες τις πεδιάδες του χάρτη
 
PUBG Greek Community
 
IFYC9aV.png
 
και εννοείται πάντα μπορείτε να χρησιμοποιείτε το discord για μπλα-μπλα

https://discord.gg/3BTDZhw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω διαβασει ολο το θεμα, εχω ψαξει ολο το subreddit και ακομα δε βρικα λυση. 4790k+1060 6gb και τα fps πεφτουν συχνα κατω απο 20, stutter απιστευτο ( σε φαση οταν πεφτω απ το αεροπλανο κανει ενα βαρβατο στατερ 5 secs) και γενικα τρεχει χαλια.

 

φαβορι ειναι οτι α. το χω σε hdd και οχι σε ssd και β. οτι παιζω με 1 στικ 8gb ram λογω προβληματικης mobo. Το αστειο ειναι οτι τρεχω bf1, gtav αψογα ομως. Ειναι για ολους τοσο σαπιο το game η κανω κατι λαθος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SSD asap

100% οτι ειναι απο αυτο

 

Στην alpha αν δεν ειχες SSD δεν επαιζες καν , εκανε 15 λεπτα loading με το ρολοι . Στη beta ηταν playable αλλα εχουν απειροι θεματα μεχρι και τωρα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SSD asap

100% οτι ειναι απο αυτο

 

Στην alpha αν δεν ειχες SSD δεν επαιζες καν , εκανε 15 λεπτα loading με το ρολοι . Στη beta ηταν playable αλλα εχουν απειροι θεματα μεχρι και τωρα

να σαι καλα μαν θενξ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...