Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

xtrmsnpr   σε DSR 5620 Χ 2160 παιζει μια χαρα... με τα settings που ποσταρες φυσικα .... αλλα ξανα λεω.... υπομονη .... καπου στης 20 θα μπει το patch .... το παιχνιδι κατα την γνωμη μου... ( αν οπως ειπες και εσυ προσεξουν τα Hacks ) εχει πολυ καλες προοπτικες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να δουμε γιατι μεχρι τωρα 1 φτιαχνουν και 10 χαλανε με τα patch που βαζουν  :-)

Προοπρικες εχει καλες και τουλαχιστον κανουν προσπαθειες να το βελτιωσουν

Αλλα τα early access ειναι χειροτερα απο τα beta ,με alpha θα ελεγα συγκινονται

Εχω πληρωσει και εγω κανα δυα pinacoladas σε τυπους που πινουν στην υγεια μας στα fiji , ευτυχως οχι πολλες  :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχεδον τιποτα δεν ειναι server side προς το παρον και σιγουρα δεν ειναι και το foliage , για αυτο και ολοι το εχουν very low

Υπηρχε ενα post στο reddit που φυσικα σβηστηκε και εξηγουσε οτι το να φτιαξεις hacks η γενικα να πειραξεις πραγματα ειναι εξαιρετικο ευκολο για ειναι ολα client side . Infinite ammo bugs και διαφορα αλλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτα κακό αυτό για καθαρό pvp game, και η φύση του game το κάνει πολύ πιο δύσκολο να καταλάβεις πιο cheating ειδικά άμα ξέρει και δεν είναι υπερβολικός. Κάτι τέτοια λάθη σκοτώνουν online games. Ελπίζω να βάλουν κάνα σωστό protection.

 

https://www.youtube.com/watch?v=gC4yN1YoV5c

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/646672845012547370

 

Βγαζουν το FOV που προσωπικα με εχει βολεψει αρκετα , αν και ειπαν οτι καποια στιγμη θα βαλουν slider

Το anti cheating post αναφερεται στο post του reddit που ανεφερα και εγω πριν κανα 2 ποστς

 

Κατα τις 11 το patch , downtime 1 ωρα περιπου

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχιιιι βρε...... Για λίγο το κάτι τι... Λίγο performance fix θέλω Ν δω..

Αλώστε εγώ και έτσι είμαι μια χαρά... Μόνο το lag με χαλάει.. Για τους άλλους να μην γκρινιάζουν..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.3GB το patch,μόλις μπήκε.

 

ξεκίνησαν τα ωραία ποστς!

Με κάτι τέτοια ερωτεύομαι τους devs ρε γμτ!

Άμα δείτε στο dayz,μέλι στάζω μέλι! Εδώ θα κάνω υπομονή το ορκίζομαι!
 

 

 

Finally, in case you missed our announcement on Twitter, we have identified the cause of lag seen on the servers lately and are working on getting it resolved.
This issue is not an easy fix, as it involves changes to the core engine code, and will take us some time to complete.
We have no ETA on when this will be resolved just yet, so we ask for your patience while we fix the problem.

 

 

(να το θυμάστε θα φτάσουμε στον 1 χρόνο και αυτό δε θα χει φτιαχτεί :P )

 

το καλό είναι ότι έπιασαν και δίνουν patches,σχεδόν 1 μήνα μετά την κυκλοφορία της ΕΑ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκολα να είσαι αρνητικός... Μην βιάζεσαι να προ δικασεις... Τα παιδιά πάνε καλύτερα μέχρι στιγμής σε όλα σε σχέση dayz H1z1... Δώσε τους την ευκαιρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί να μην είμαι;

τα δείγματα από ΕΑ να κοιτάξεις..

 

Ξεκολα να είσαι αρνητικός... Μην βιάζεσαι να προ δικασεις... Τα παιδιά πάνε καλύτερα μέχρι στιγμής σε όλα σε σχέση dayz H1z1... Δώσε τους την ευκαιρία

από τι πάνε καλύτερα;

σε πωλήσεις να φανταστώ λες...

και το dayz χαμός έγινε όταν βγήκε και μετά...4 χρόνια μετά είναι mostly negative ...και ελάχιστο υλικό..και ακόμα ALPHA.

 

η ευκαιρία που δίνει ο καταναλωτής είναι η αγορά,καμία άλλη.

 

Από κει και πέρα,παίζω κάθε μέρα τί άλλο να κάνω;

Είναι μέχρι να τελειώσει το hype

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dayz Standalone

WarZ

Battlefield 4

Mass Effect Andromeda

 

Όπου και να κοιτάξεις....τσίμπησαν τα $$$ και καθόμαστε και παίζουμε buggarismena games....

Πριν καμιά 10ετία δεν υπήρχε περίπτωση να κάναν release games σε τέτοια κατάσταση....Από το BF3 ξεκίνησε αυτή η @@ια.

Prepay Alpha versions.....και για τα υπόλοιπα 10 χρόνια....θα περιμένουμε σαν τους beep να γίνει full release....(και αν γίνει...δες WarZ)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...