Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Fake είναι, εκτός οτι το δοκιμασα και δεν υπάρχει τετοια εφαρμογή στο store πουθενα ποτε μη χρησιμοποιήται free vpn σε smartphone ειδικα σε όσους εχουν στο smartphone τους σημαντικούς κωδικούς και passwords στο google authenticator οπως εγω, μπορει να σου κλέψουν ανετα δεδομένα, οποτε μακρυα απο αυτα. 

Μια χαρά το κατέβασα από το store, και παίζω εδώ και 3-4 μερες. Δεν έχω κάποιο πρόβλημα. Υπάρχει και γνωστότερο vpn όπως της Opera, δε χρησιμοποίησα του βίντεο. Απλά για να καταλάβει τη διαδικασία το ποσταρα. 

Υπάρχει τροπος τελικά και για ποντίκι/πληκτρολόγιο. Οι Κινέζοι ΗΔΗ ετσι παίζουν.

@xtrmsnpr

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, andreaszks είπε

Κατεβασα κι εγω το παιχνιδι στο κινητο απο το Playstore με vpn, στο Xiaomi Redmi Note 4 τρεχει πολυ καλα, chicken dinner σε duo squads με 13 kills εγω και 6 ο φιλος μου, ειναι πιο ευκολο απο το pc

29425110_1763446870367791_6273291990599729152_o.png

Μέχρι να βγούν τα cheat και για εδώ... μετά θα γίνει δύσκολο :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, εχω ενα θεμα με το παιχνιδι και το facebook, οταν ανοιξα πρωτη φορα το παιχνιδι εκανα παικτη και login μεσω του facebook αλλα οταν πατησα τι πληροφοριες να δωσω στην εφαρμογη πατησα μονο το δημοσιο προφιλ και οχι την λιστα φιλων και τωρα αν καποιος απο τους φιλους μου κατεβασει το pubg δεν μπορω να δω το ονομα του και να τον βρω. Σκεφτηκα να διαγραψω την εφαρμογη απο τις ρυθμισεις του facebook αλλα δεν θελω να χασω τα κοτοπουλα ( :lol: ), τα λεβελ και τα κιλλς, υπαρχει καποιος αλλος τροπος η οχι? εικονες για παραδειγμα, στην μια ειχα πατησει να επιτρεπεται η λιστα φιλων και την εμφανιζει αλλα στο pubg δεν το εχει ουτε unchecked να το κανω tick να επιτρεπεται

pubg1.png

pubg2.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, andreaszks είπε

Καλησπερα, εχω ενα θεμα με το παιχνιδι και το facebook, οταν ανοιξα πρωτη φορα το παιχνιδι εκανα παικτη και login μεσω του facebook αλλα οταν πατησα τι πληροφοριες να δωσω στην εφαρμογη πατησα μονο το δημοσιο προφιλ και οχι την λιστα φιλων και τωρα αν καποιος απο τους φιλους μου κατεβασει το pubg δεν μπορω να δω το ονομα του και να τον βρω. Σκεφτηκα να διαγραψω την εφαρμογη απο τις ρυθμισεις του facebook αλλα δεν θελω να χασω τα κοτοπουλα ( :lol: ), τα λεβελ και τα κιλλς, υπαρχει καποιος αλλος τροπος η οχι? εικονες για παραδειγμα, στην μια ειχα πατησει να επιτρεπεται η λιστα φιλων και την εμφανιζει αλλα στο pubg δεν το εχει ουτε unchecked να το κανω tick να επιτρεπεται

pubg1.png

pubg2.png

 

28 λεπτά πριν, leros2004 είπε

Υπόψιν συχνά πυκνά κάνουν reset στη κατάταξη οπότε τα stats σβήνονται... (τουλάχιστον το έκανα μεχρι πριν 2-3 update)

Ναι ισχύει αυτό που λέει ο Γιάννης, κάθε τόσο τα stats μηδενίζουν οπότε δεν έχει τρελό νόημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια. Σκεφτομαι να αγορασω το παιχνιδι αλλα δυσταζω διοτι δεν ξερω αν ξιζει τα λεφτα. Ξερετε απο που μπορω να το αγορασω πιο φτηνα.? Εχω παιξει h1z1 αλλα δεν μου αρεσε ιδιατερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 minutes ago, ThodorisFel said:

Καλησπερα παιδια. Σκεφτομαι να αγορασω το παιχνιδι αλλα δυσταζω διοτι δεν ξερω αν ξιζει τα λεφτα. Ξερετε απο που μπορω να το αγορασω πιο φτηνα.? Εχω παιξει h1z1 αλλα δεν μου αρεσε ιδιατερα.

Για να αρχίσεις να μαθαίνεις το παιχνίδι, θα πρέπει να παίξεις >200 ώρες. Η επίσημη τιμή στο Steam είναι 30€.

Δηλαδή, θα σου κοστίσει 0.15€ η ώρα... Στο κινητό, όταν μιλάς με το γκομενάκι κι αρχίζετε τα "κλείσε", "όχι εσύ κλείσε", "έλα μωρό μου, κλείσε"... περισσότερα πληρώνεις.

Δες εδώ για τη χαμηλότερη τιμή, αλλά πριν το πάρεις, ψάξε να δεις αν είναι αξιόπιστο το κατάστημα που επέλεξες.

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-playerunknowns-battlegrounds-cd-key-compare-prices/

Επεξ/σία από Zaytsev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Zaytsev είπε

Για να αρχίσεις να μαθαίνεις το παιχνίδι, θα πρέπει να παίξεις >200 ώρες. Η επίσημη τιμή στο Steam είναι 30€.

Δηλαδή, θα σου κοστίσει 0.15€ η ώρα... Στο κινητό, όταν μιλάς με το γκομενάκι κι αρχίζετε τα "κλείσε", "όχι εσύ κλείσε", "έλα μωρό μου, κλείσε"... περισσότερα πληρώνεις.

Δες εδώ για τη χαμηλότερη τιμή, αλλά πριν το πάρεις, ψάξε να δεις αν είναι αξιόπιστο το κατάστημα που επέλεξες.

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-playerunknowns-battlegrounds-cd-key-compare-prices/

Γενικοτερα θα μου προτεινες να αγορασω απο το καταστημα με 20 ευρω που το εχει.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 minutes ago, ThodorisFel said:

Γενικοτερα θα μου προτεινες να αγορασω απο το καταστημα με 20 ευρω που το εχει.?

Δε μπορώ να αναλάβω την ευθύνη για κανένα μη επίσημο κατάστημα. Έχω πάρει από κάποια, αλλά αυτό είναι δική σου επιλογή. Έχουν και reviews τα καταστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, εγω θα ρωτησω για το κανονικο pubg. Εχω 10.20 στο steam και θελω να φτασω στα 29.99 για να το αποκτησω. Δεν εχω τραπεζικους λογαριασμους και καρτες. Τι μπορω να κανω; αν βαλω paysafe 20€  απλα το υπολοιπο μου θα παει 30.20 και θα το παρω; γνωμες σε για εναν  nooba του steam, ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, μπορείς να βάλεις 2 Paysafe των 10€ ή 2 κάρτες Steam των 10€ αν δεν θες να μπλέξεις με τη δημιουργία λογαριασμού mypaysafecard, όπως απαιτείται πλέον.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα κάτσει κανένα νυχτοπουλι, βαμπίρ like.me να μπούμε για κανα κοτοπουλακι τώρα ή πιο μετά;

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...