Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, VaggelisIoan said:

Νεος στο Pubg και μολις ειμαι με καποιον που του ριχνω ή που μ ριχνει,που εχει δραση δηλαδη, κρασαρει και με πεταει στο Desktop. Μου το εχει κανει 5 φορες συνεχομενα. Γιατι? υπαρχει καποιο patch που πρεπει να εγκαταστησω?

Εμενα μου κρασαρε αρκετα οταν ειχα την gpu σε OC mode αντι για gaming mode

Επεξ/σία από devil-ji
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδες αυτο με το κρασαρισμα συμβαινει και σε μενα αρκετα συχνα κυριως μετα τα τελευταια update που εχουν γινει.. ειμαι με 8GB Ram αλλα στην αρχη δεν ειχα θεματα.. αυτο με το virtual ram που λετε τι ακριβως γινεται? Ευχαριστω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά το χθεσινό patch δεν έχω χρησιμοποιήσει το alt+tab, αλλά το χρησιμοποιώ συχνά ενώ παίζω, γιατί πολλές φορές είμαι stand-by στο γραφείο και παρακολουθώ μηνύματα και chat. Ποτέ δεν είχα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάντως στις 10 ώρες που έχω στο παχνίδι, όποτε είχα πρόβλημα ήταν με Alt-Tab.

Από κεί και πέρα 100% stable.

Παίζω Windowed Borderless διότι μόνο έτσι το παιχνίδι παίζει στα 120Hz. Αν βάλω κανονικό fullscreen πάει στα 60Hz η τηλεόραση.

Επεξ/σία από panther_512
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Τι σχέση έχει το dual-channel με τα crashes ; Dual-channel έχω και τα τρώω κανονικά..

Το dual channel έχει μεγάλη σχέση, ειδικά με το alt+tab. Και δεν είπα ότι φταίει αυτό αν κάποιος έχει διπλή, είπα ότι μπορεί να φταίει αν ΔΕΝ έχει. Προφανώς θα είναι κάτι άλλο στη δική σου περίπτωση.

Επεξ/σία από p4n0s86
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι είναι, σε κανένα άλλο δεν έχω θέμα με το alt + tab. Τα παιδιά δεν το 'χουν με το optimization απλά. Αυτό με το dual-channel και το alt + tab πρώτη φορά το ακούω πάντως, που το διάβασες ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, Psycho_Warhead said:

Το παιχνίδι είναι, σε κανένα άλλο δεν έχω θέμα με το alt + tab.

Φταίει το παιχνίδι, εσύ μπορεί να μην έχεις θέμα αλλού, αλλά στο BF1 όχι μόνο αντιμετωπίζω πρόβλημα με το Alt+Tab, σε σημείο να θέλει hard reset, αλλά τελευταία, δεν παίζει καν σε full screen, είτε full, είτε borderless... Το έχω σε κανονικό παράθυρο με τις μπάρες να φαίνονται κι αν δοκιμάσω να το γυρίσω full, γίνεται αυτόματα minimized στο taskbar και δεν ανοίγει ξανά... Για να ανοίξει, πρέπει να πειράξω το config file με το χέρι...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...