Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, splanis είπε

Τι εννοείς; 

Δε προλαβαίνουμε να δούμε κάποιον , μας έχει καθαρίσει. Ενώ αν τον δούμε εμείς πρώτοι το registration των σφαιρών πάει κατά διαόλου. Από το update και μετά φοβάμαι να πάω για 1vs1 μάχες γιατί είναι 99% σίγουρο ότι θα το χάσω. Ενώ πριν το update ήταν 99% σίγουρο ότι θα το πάρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 minutes ago, ChimairaX said:

Δε προλαβαίνουμε να δούμε κάποιον , μας έχει καθαρίσει. Ενώ αν τον δούμε εμείς πρώτοι το registration των σφαιρών πάει κατά διαόλου. Από το update και μετά φοβάμαι να πάω για 1vs1 μάχες γιατί είναι 99% σίγουρο ότι θα το χάσω. Ενώ πριν το update ήταν 99% σίγουρο ότι θα το πάρω...

Το ίδιο πρόβλημα είχα σήμερα... Εχθές όμως, όχι. Οπότε δεν ξέρω αν είναι το update ή θέμα σε ποιόν server μπαίνουμε. Δυστυχώς δεν υπάρχει δυνατότητα να δούμε ping, packet loss, κλπ, οπότε ψάχνουμε στα τυφλά.

Έχει ενδιαφέρον να δει κάποιος τα πρώτα παιχνίδια του shroud, ώστε να μην απογοητεύεται αν θεωρεί δύσκολο το παιχνίδι. Όλοι περάσαμε από εκεί...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, leros2004 είπε

Εντάξει ignore list με τη μια... Μου έπεσε το κουτάλι μόλις το διάβασα... (ευτυχώς το παγωτό επέζησε)

Ε εντάξει ρε όταν τον πιάνει η μαλακια του δεν παλευεται.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Zaytsev είπε

Το ίδιο πρόβλημα είχα σήμερα... Εχθές όμως, όχι. Οπότε δεν ξέρω αν είναι το update ή θέμα σε ποιόν server μπαίνουμε. Δυστυχώς δεν υπάρχει δυνατότητα να δούμε ping, packet loss, κλπ, οπότε ψάχνουμε στα τυφλά.

Περίεργο. Ένα πράμα φαντάσου, τόσους μήνες καθόμασταν 4-5 ώρες καθημερινά όλοι μας και παίζαμε γιατί το ευχαριστιόμασταν. Και το κλείναμε γιατί λέγαμε νισάφι ας κάνουμε και τίποτε άλλο γιατί θα φάμε όλη τη μέρα στο pubg. Από το update και μετά δεν καθόμαστε μια ώρα, το κλέινουμε και είμαστε μέσα στα νεύρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, ChimairaX είπε

Περίεργο. Ένα πράμα φαντάσου, τόσους μήνες καθόμασταν 4-5 ώρες καθημερινά όλοι μας και παίζαμε γιατί το ευχαριστιόμασταν. Και το κλείναμε γιατί λέγαμε νισάφι ας κάνουμε και τίποτε άλλο γιατί θα φάμε όλη τη μέρα στο pubg. Από το update και μετά δεν καθόμαστε μια ώρα, το κλέινουμε και είμαστε μέσα στα νεύρα.

Καλά είσαι, τι να πούμε και εμείς που παίζουμε μόνο το ΣΚ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, leros2004 είπε

Καλά είσαι, τι να πούμε και εμείς που παίζουμε μόνο το ΣΚ...

Καλά μη νομίζεις προσωπικά ξοδεύω σχεδόν όλον τον ελεύθερο χρόνο μου σ'αυτό. 6.30 γυρνάω από τη δουλειά, από τις 7 μέχρι τις 11-12 πέφτει λιώσιμο.

Και να σου πω το προτιμώ από το να δίνω τάληρα για καφέδες και εξόδους που συνήθιζα να κάνω παλιά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Κλειδιά για όλα τα crates πλέον..Τι ηλίθιο πράγμα είναι αυτό..

Ελα μου ντε, το οτι θα κατσω εγω να πληρωσω 1-2 euro κλειδι στο steam για να ξεκλειδωσω crate, καλυτερα να αγοράσω φιλτρακια χαρτακια για το καπνό μου σιγα μη τούς τα δωσω εκει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πως περιμένετε να συντηρηθούν οι servers και οι αλλαγές, νέοι χάρτες κλπ;

Από τη μία αγορά που κάνατε στο κλειδάδικο πριν 1 χρόνο με 20€ ;

Δε σας υποχρεώνει κανείς να τα πάρετε, αλλά κάποιοι το κάνουν και το επιζητούν κιόλας. Καλύτερα έτσι, παρά να μας έλεγαν 10€ για το χάρτη πχ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Zaytsev είπε

Και πως περιμένετε να συντηρηθούν οι servers και οι αλλαγές, νέοι χάρτες κλπ;

Από τη μία αγορά που κάνατε στο κλειδάδικο πριν 1 χρόνο με 20€ ;

Δε σας υποχρεώνει κανείς να τα πάρετε, αλλά κάποιοι το κάνουν και το επιζητούν κιόλας. Καλύτερα έτσι, παρά να μας έλεγαν 10€ για το χάρτη πχ.

Ποιοι σέρβερς αυτοί με τα 20*τικρειτ; 😛

Επεξ/σία από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, splanis said:

Ποιοι σέρβερς αυτοί με τα 20*τικρειτ;

Ναι, αυτοί. Σε όποιον αρέσει, για τους υπόλοιπους υπάρχουν εναλλακτικές.

Just now, 7nisiotis said:

17Hz νομίζω είναι ακόμη το tickrate (;) 

Είναι μεταβλητό, ανάλογα με το πόσα άτομα έχουν μείνει. Ο Battle(non)sense είχε κάνει θέμα πάνω σε αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν δεν φτασει στα 60 μην περιμένετε να ησυχάσουμε :P ( αν και δεν εχω σοβαρό θέμα, μια γερή βελτίωση ο τομέας αυτός χρειάζεται επειγόντως )

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παίρνεις ποσοστά απ την blueballs? Ηρεμησε, νομίζω πως έχουμε το δικαίωμα να κρίνουμε μια εταιρεία που την έχουμε πληρώσει για ένα παιχνίδι και δεν το έχει υποστηρίξει στο ελάχιστο.  Και ξαναλέω πως έχω 1000+  ώρες στο παιχνίδι δεν το έπαιξα 2 μέρες. 

Επεξ/σία από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...