Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ετσι απορία το έχω κανένας άλλος δεν το σκυλοβαρέθηκε? Ενα λεπτό περιμενε να ξεκινήσει , αντε να πέσεις απο το αεροπλάνο , αντε να βρεις loot αντε να περιμένεις να φτάσει το παιχνίδι στο top20 για να αρχισει το κανονικό παιχνίδι και φτου και απο την αρχη.

Αν δεν ηταν οι φίλοι μου τόσο κολλημένοι θα είχε φάει uninstall πόσο καιρο πριν...

Υ.Γ. Για να μην μιλησω για cheaters, china number one, bugs, lag και την τρομερή ποικιλία στους χάρτες!

Υ.Γ.Πώς στο διάολο αλλάζουν τις grenades και τις molotov και χρειάζεται 8 giga update δεν κατάλαβα ποτέ...

Επεξ/σία από Orgios
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Orgios είπε

Ετσι απορία το έχω κανένας άλλος δεν το σκυλοβαρέθηκε? Ενα λεπτό περιμενε να ξεκινήσει , αντε να πέσεις απο το αεροπλάνο , αντε να βρεις loot αντε να περιμένεις να φτάσει το παιχνίδι στο top20 για να αρχισει το κανονικό παιχνίδι και φτου και απο την αρχη.

Αν δεν ηταν οι φίλοι μου τόσο κολλημένοι θα είχε φάει uninstall πόσο καιρο πριν...

Υ.Γ. Για να μην μιλησω για cheaters, china number one, bugs, lag και την τρομερή ποικιλία στους χάρτες!

Υ.Γ.Πώς στο διάολο αλλάζουν τις grenades και τις molotov και χρειάζεται 8 giga update δεν κατάλαβα ποτέ...

Εχεις τα δικια σου, βαρετο και επαναλαμβανόμενο, κριμα που δε το είχα παρει με PayPal να κανω refund

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, Orgios είπε

Ετσι απορία το έχω κανένας άλλος δεν το σκυλοβαρέθηκε? Ενα λεπτό περιμενε να ξεκινήσει , αντε να πέσεις απο το αεροπλάνο , αντε να βρεις loot αντε να περιμένεις να φτάσει το παιχνίδι στο top20 για να αρχισει το κανονικό παιχνίδι και φτου και απο την αρχη.

Αν δεν ηταν οι φίλοι μου τόσο κολλημένοι θα είχε φάει uninstall πόσο καιρο πριν...

Υ.Γ. Για να μην μιλησω για cheaters, china number one, bugs, lag και την τρομερή ποικιλία στους χάρτες!

Υ.Γ.Πώς στο διάολο αλλάζουν τις grenades και τις molotov και χρειάζεται 8 giga update δεν κατάλαβα ποτέ...

Δοκίμασε fortnite, δεν έχω παρατηρήσει lags και πολύ σπάνια bugs 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, Orgios said:

Ετσι απορία το έχω κανένας άλλος δεν το σκυλοβαρέθηκε?

 

1 hour ago, giorgosmcmc said:

Εχεις τα δικια σου, βαρετο και επαναλαμβανόμενο, κριμα που δε το είχα παρει με PayPal να κανω refund

34 minutes ago, splanis said:

Δοκίμασε fortnite, δεν έχω παρατηρήσει lags και πολύ σπάνια bugs 

cpiedi.jpg.fbcb258cd424da0669e02480309182f3.jpg

 

 

Επεξ/σία από Zaytsev
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, splanis είπε

Δοκίμασε fortnite, δεν έχω παρατηρήσει lags και πολύ σπάνια bugs 

Οτι χειροτερο εχω παιξει στη ζωη μου, ειδικα τα building mechanics ειναι suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Οτι χειροτερο εχω παιξει στη ζωη μου, ειδικα τα building mechanics ειναι suck!

Off topic είμαστε. Νομίζω είναι απ τα παιχνίδια που πρέπει να το παίξεις αρκετά και να το μάθεις ώστε να το κρίνεις γιατί και γω το στις αρχές το χα παίξει αρκετές φορές για δέκα λεπτά, tiltαρα και το έκλεινα αλλά μόλις το έμαθα  μου άρεσε πολύ. Επίσης είναι free, έχει καλούς servers και δεν κλαις τα λεφτά σου :)

Όσο για το pubg που έχω καμία βδομάδα να παίξω. Τα παράπονα μ είναι τα εξής όπως έχω ξαναπεί. Lag, fps, responsiveness, desync. 

Επεξ/σία από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα χθεσινό revenge για τον θάνατο των @leros2004 και @Usual_Suspect
7 kills με συνοπτικές διαδικασίες :P

ΥΓ1. στα 6 kills έμεινα από σφαίρες στην καραμπίνα και είχα τον @leros2004 να μου λέει "στο πιστόλι δεν έχεις σφαίρες;" "στο πιστόλι δεν έχεις σφαίρες;" "στο πιστόλι δεν έχεις σφαίρες;" 10 φορές...
ΥΓ2. εννοείται ότι το de-sync στο replay τον παίζει...

ΥΓ3. δεν έχει φορτώσει 1080p ακόμα...

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Zaytsev είπε

Ναι, αλλά ο Dr είναι μακράν ο πιό αντιπαθητικός παίκτης για εμένα και δε θα του έδινα ούτε cent τσακιστό.

Ναι ούτε εγώ τον συμπαθώ ιδιαιτέρως αλλά το skin τα σπαέι!

11 λεπτά πριν, saxos55 είπε

@Doc1355 Να σε ρωτήσω κάτι; Τελικά στο πιστόλι είχες σφαίρες;

😛 

χαχαχαχα ε όπως φάνηκε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο σε εμάς μετά το update δεν προλαβαίνουμε όχι μόνο σφαίρα να ρίξουμε, αλλά πεθαίνουμε σε λιγότερο από 100ms; 

Μιλάμε τώρα 3 άτομα οι 2 από νότια αττική και εγώ δυτική. Όλοι το ίδιο πρόβλημα. Όλοι μετά το τελευταίο update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Doc1355 είπε

Ναι ούτε εγώ τον συμπαθώ ιδιαιτέρως αλλά το skin τα σπαέι!

Εντάξει ignore list με τη μια... Μου έπεσε το κουτάλι μόλις το διάβασα... (ευτυχώς το παγωτό επέζησε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ChimairaX είπε

Μόνο σε εμάς μετά το update δεν προλαβαίνουμε όχι μόνο σφαίρα να ρίξουμε, αλλά πεθαίνουμε σε λιγότερο από 100ms; 

Μιλάμε τώρα 3 άτομα οι 2 από νότια αττική και εγώ δυτική. Όλοι το ίδιο πρόβλημα. Όλοι μετά το τελευταίο update.

Τι εννοείς; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...